PDA

View Full Version : 4 години разлика



GTR98
01-18-2016, 20:42
Здравейте,
Бих искал да споделя с вас една история.
Харесал съм момиче, с което в момента си пиша.Аз съм 11 клас, а тя 7 клас- основния проблем са годините. Постоянно мисля за нея и не знам какво да правя. Пишем си по социалните мрежи и я чувствам много близка. Не мога да бъде сигурен дали и тя чувства същото към мене, но в някои моменти като си пишем имам чувството, че ми дава сигнали или намеци (така да ги наречем), че има специфични отношения към мене. Един път ми изпрати сърце като каза, че е объркала чата. Също така ми прати нейна снимка и ме пита как така можела да била толкова грозна. Аз и рекох, че е симпатична и красива. След което заявих, че тя изглежда добре, а аз съм грозния. След като изрекох това тя ми каза, че не била съгласна с мене. Виждали сме се на живо, но не сме говорели много. Причината е, че се срещаме когато родителите ни се събират, а пък там е още по-трудно да я заговора.
Скоро ме беше поканила да отида да я гледам как играе баскетбол, но аз отказах, тъй като съм много срамежлив. Причината поради, която все още не съм й признал за чувствата си е, че не ми е дала все още очевиден сигнал, че изпитва нещо към мен. Питал съм някой приятели дали 4 години са много. Някой ме подкрепят, други се шегуват с мене за това.
Та въпроса ми към вас е : Възможна ли е някаква връзка между момче 11 клас и момиче 7 клас

Животно
01-18-2016, 20:55
7 клас сигурно не знае ебе ли и се пикае ли и се

Животно
01-18-2016, 20:56
ама кат те гледам теб, ще ви е възможна връзката

GTR98
01-18-2016, 21:09
Въобще за еб.не не ми е преминавало през ума. Има време за това, аз не бързам за никъде

Животно
01-18-2016, 21:14
покани я да излезете, не чакай тя да трябва да те кани, въпреки, че вече малко или много го е направила, бъди мъж

Животно
01-18-2016, 21:15
на 18 си, тя на 14, супер путкенско ще е тя да трябва да те предразполага, вместо ти нея

GTR98
01-19-2016, 10:26
Като си пишем някой път се шегувам с нея. Казвал съм и, че искам да се запознаем по-добре на живо, но от нейна страна нямаше реакция.

GTR98
01-19-2016, 10:30
Имам чувството, че някой път гледа на мен като на приятел. Това добре ли е или не, защото някои са ми казвали, че ако почне да гледа на мен като на приятел да забравя за нещо по-сериозно.

Животно
01-19-2016, 10:37
еми френдзоун, ама все пак е 7ми клас, едва ли знае много кво иска

Животно
01-19-2016, 10:42
абе, излезте там и ше разбереш дали те харесва

GTR98
01-19-2016, 21:26
То само аз и пиша имам чувството, че й нахалнича. Само аз задавам въпроси, за да поддържам разговора, само аз гледам да разчупя леда, само аз й давам намеци като и пращам емотиконки с целувки. Накрая пак никаква реакция. Ако имаше интерес и тя щеше да ми пише. Досега аз съм и писал 6-7 пъти тя 1. Питам я как и минава деня, за да разбере, че съм добър слушател тя все вика, че нищо не е станало. Пиша й някакви романи по някоя тема, за която говорим и тя накрая вика "ем да". Накрая като й кажа, че си лягам тя пита защо. Ем само аз я питам въпроси тя отговаря с да или не. След 2 мин ме пита при мен как е. Аз и пиша по 4-5 изречения. Не знам направо съм се отчаял ще спра да й пиша, ако тя пише е добре, ако ли не има и други момичета.

rehonoscy
01-20-2016, 18:03
Като бях още в гимназията доста момчета излизаха с момичета 2-3 години по-малки от тях. Някои от тях все още имат сериозна връзка. заслужава си да опиташ ;)

inewton
01-20-2016, 18:09
Това си е чиста проба девиация. Четири години по принцип не са много, но ако сте на по 18 и 14 вече не е нормално. Пък и тя не знае къде се намира още. Няма смисъл да си губиш времето (според мен).

LudiqZaek
01-21-2016, 13:16
То само аз и пиша имам чувството, че й нахалнича. Само аз задавам въпроси, за да поддържам разговора, само аз гледам да разчупя леда, само аз й давам намеци като и пращам емотиконки с целувки. Накрая пак никаква реакция. Ако имаше интерес и тя щеше да ми пише. Досега аз съм и писал 6-7 пъти тя 1. Питам я как и минава деня, за да разбере, че съм добър слушател тя все вика, че нищо не е станало. Пиша й някакви романи по някоя тема, за която говорим и тя накрая вика "ем да". Накрая като й кажа, че си лягам тя пита защо. Ем само аз я питам въпроси тя отговаря с да или не. След 2 мин ме пита при мен как е. Аз и пиша по 4-5 изречения. Не знам направо съм се отчаял ще спра да й пиша, ако тя пише е добре, ако ли не има и други момичета.
Пиши и такива неща, на които да не може да отговори с да или не. Не прави изреченията толкова прости накарай я да се замисли. Така ще разбере, че не си от обикновените "как си" "кво правиш" и т.н. :)

denidimitrova
01-21-2016, 14:05
Ами като гледам колко си срамежлив надали ще е голям проблем за връзката ви възрастта. На твоята възраст момчетата са доста по-активни с момичетата. :D

GTR98
01-21-2016, 15:05
Ако имах възможност на живо да говорим насаме щях да и покажа, че имам чувства към нея ама като се виждаме някъде където има още 10 човека. Пък как да отида на мача и да я гледам като там са родителите и цялото училище. Остава и аз да се изтърся там. Не знам едно момче от класа също се занимава с 4 години по-малка от него. Мисля да рискувам да и кажа за чувствата си.

GTR98
01-25-2016, 20:59
Моля за още съвети. 4 години много ли са? Наистина я харесвам, но тази мисъл, че имаме 4 години разлика ме измъчва постоянно.

Ch1024
01-25-2016, 21:18
Моля за още съвети. 4 години много ли са? Наистина я харесвам, но тази мисъл, че имаме 4 години разлика ме измъчва постоянно.

Абе ако тя е под 16, а той е пълнолетен не е ли нелегално или само аз така съм чувала? :D

YSMF
01-25-2016, 22:16
Абе ако тя е под 16, а той е пълнолетен не е ли нелегално или само аз така съм чувала? :D
Само ако му повдигне обвинение тя. Ако беше под 14 щеше да е по - лошо.

mincheto
01-26-2016, 08:28
Ми ,че то е очевидно,че химияна е взаимна,a а и си постъпил глупаво като си отказал да идеш да я гледаш.Задай си въпроса: Тя щеше ли да ме покани,aко не ме харесва?

GTR98
01-28-2016, 20:41
Скоро и писах и казах, че имам чувства, а тя нищо не каза т.е чувствата не са взаимни. Явно това канене да отида да я гледам на баскетболния мач; снимките, които ми пращаше и викаше, че е грозна само и само да и направя комплимент и съобщенията със целувки са били нищо специално. Само се чудя тези действия нормално ли е да ги правиш, ако не харесваш някой или в днешно време е нормално това да го правиш на всеки срещнат. Без това 4 години са доста и има други момичета.

solo_
01-28-2016, 20:49
Чуй сега, ако ще и 40 години разлика да имате то стига да има любов и чувства (истински) и няма да имате проблеми и няма от какво да се притеснявате и измъчвате. :)

GTR98
01-29-2016, 17:32
Точно щом съм е казал за чувствата си тя е разбрала, че за мен годините нямат значение. След като и казах тя почна да ме пита от кога съм я харесвал. След това я питах дали тази ситуация и е страна. Тя каза, че е малко нетрадиционна и, че била твърде малка. Какво трябва да означава това? Накрая ми каза, че момчетата на моята възраст са коренно различни от мене и ми прати емотиконка намигваща и изчервяваща се. Какво иска да ми каже ?

mincheto
01-29-2016, 19:21
Най-достойнo ще е да се отместиш на страни и да чакаш нейното действие -( бездействие )Така най-лесно ще можеш да си направиш извод тя дали въобще изпитва нещо към теб.

moni.vasileva135
02-04-2016, 11:41
Точно щом съм е казал за чувствата си тя е разбрала, че за мен годините нямат значение. След като и казах тя почна да ме пита от кога съм я харесвал. След това я питах дали тази ситуация и е страна. Тя каза, че е малко нетрадиционна и, че била твърде малка. Какво трябва да означава това? Накрая ми каза, че момчетата на моята възраст са коренно различни от мене и ми прати емотиконка намигваща и изчервяваща се. Какво иска да ми каже ?

Може би просто е недоверчива?

GTR98
02-04-2016, 14:57
Остави! След като и казах за чувствата си 1 ден по-късно за първи път тя ми писа и преди да си легне ми прати целувка. След 2 дена аз и писах и тя ме отряза с извинението, че искала да лягала, че била не тренировки и трябвала да си почива, а остана онлайн още 2 часа. След 3 дена и писах пак и без отговор дори без "сеен". Толкова бързо ли и отминаха чувствата или какво не знам и аз?

moni.vasileva135
02-04-2016, 18:43
Тогава я остави на произвола на съдбата, ще си намериш някоя, която да откликне на чувствата ти. ;)

GTR98
02-04-2016, 19:48
Благодаря ви за съветите! Най-гадното е, че направих всичко възможно, за да я спечеля. Имам чувството, че и тя изпитва нещо, но се страхува да каже. Когато се запознахме ме гледаше някак с интерес, дори по едно време не свали поглед от мене. Очите и сякаш издаваха всичко, но кои знае може нещо друго да и било на ум. Тогава си казах "Това е момичето". Още тогава и писах 1-вия път добре, 2-ри път пак без отговор и чак след като се видяхме след 3 месеца пак ми писа, за да се извини за игнора. И ето ни пак до тази фаза до игнора. Поне този път си писахме по-дълго време, но накрая пак нищо.

moni.vasileva135
02-04-2016, 19:50
Нормално е това поведение, не знам на колко точно каза че е, но е малка, не знае какво иска, може родителите й да я напътстват, че си голям за нея, много са вариантите, но кой да знае..

mincheto
02-04-2016, 20:02
Женските очи са много дълбоки ;) Струва ми се,че ти върти номера.

HollyGolightly
02-06-2016, 05:34
Без това 4 години са доста и има и други момичета

Защо направи тема тогава?

baby_baby
03-02-2016, 13:27
С този срам до никъде няма да стигнеш като толкова я харесваш и искаш да и признаеш за чувствата си излезте някъде да сте само двамата и и кажи може и нея да я е срам и да чака ти да направиш първата крачка