PDA

View Full Version : Samsung Galaxy S6 Edge + vs Iphone 6 S +



dakata123
01-19-2016, 20:42
Решил съм да си взема един от двата телефона: Samsung Galaxy S6 Edge + /// Iphone 6 S + . Какво бихте ми препоръчали. Какви са плюсовете и минусите на двата. С какво единият превъзхожда другия. До сега не съм използвал ябълката, но бих я изпробвал, от Андроид съм доволен като цяло.

m-zero
01-25-2016, 15:09
Първо - samsung. Второ много е голям edge + по добре само edge, аз имам s6 и ми е перфектен като размер. Трето - ако искаш да се убедиш изтегли си versus от google play или влез в http://samsung-apple.weebly.com/ и натисни "кое да избера" - и от двете ще получиш полезна информация. Трябва да знаеш че ios може да е по-добър защото той не бъгва.

Ако обаче питаш мен - samsung galaxy s6 ACTIVE

draid
02-09-2016, 21:44
Няма особен смисъл от Edgе, ако искаш андроид телефон и си харесваш самсунг като производител - вземай S6. В момента от другите големи марки може да погледнеш Xperia Z5. В момента аз лично за 6S не бих набил пари. Като цяло не съм фен на епъл заради малоумната политика която водят спрямо потребителите си и съм се зарекъл такъв телефон повече да не ползвам. Разбира се iOS има едно основно предимство пред андроид и това е че лети на много по-слаб хардуер по простата причина че се ползва на много ограничен набор устройства. Ако не знаеш как да боравиш правилно с един андроид телефон, шанса да го сбозиш е доста по-голям от тоя да сбозиш iOS. Все пак липсата на възможност за персонализация е в голям минус на епъл, докато с андроида може да си правиш всякакви извращения.