PDA

View Full Version : Съвети за стабилна връзка



thunder_
01-21-2016, 14:16
Здравейте, на 15 съм и имам приятелка, с която сме заедно от почти 2 месеца. На една възраст сме, но тя просто не ги е навършила. С нея се познаваме от 5-ти клас и сега учим в една гимназия. Преди няколко дни обаче за първи път се скарахме и беше доста сериозно.. Тя ревнуваше от една моя приятелка, а аз ѝ бях обяснил някои неща, че трябва да уважаваме правото си всеки от нас да има приятели и че те не могат да навредят на връзката си, щом се обичаме (и двамата имаме силни чувства един към друг). Аз ѝ имам доверие и макар че понякога някой неин приятел момче ме ядоса, просто се успокоявам с мисълта, че няма как да я има, защото тя самата ме обича. След като се скарахме обаче дойде лошата част.. Каза ми, че доста от чувствата ѝ са изчезнали и едва ли ни вижда двамата още време заедно.. Както и да е, поговорихме на живо като възрастни и умни хора и тя осъзна своята грешка (за мое голямо щастие!) и каза, че наистина иска да бъдем заедно, а аз я успокоих, че толкова силни чувства няма как да си отидат от едно скарване. Първо не ѝ се вярваше много, но след това го осъзна и ми призна, че наистина ме обича и няма намерения да ме губи. В крайна сметка моя въпрос към вас е можете ли да ми помогнете и да ми дадете полезни съвети как да удържим нашата връзка успешна и дълга и да можем да избягваме подобни скандали, които не са благоприятни и за двама ни. Моля да се сдържате от хумористични и подигравателни коментари, защото съм чел доста такива в свободното си време, когато гледам другите отдели на форума. Благодаря ви предварително! :)

GLaDOS
01-22-2016, 05:08
За два месеца няма как да имате супер, мега, гига силните чувства, камо ли пък и да ви отминат... Истинската любов е въпрос на време. Вашето е мерак, който до още 2 месеца няма да го има.

yamaha436
01-23-2016, 00:40
Ами не знам каква стабилна връзка искаш на 15 години... Времето ще покаже.