PDA

View Full Version : Прецакан съм



iwish
01-21-2016, 19:37
Така.. Имам следния проблем. Момче съм на 18 години. Влюбен съм в едно момиче вече от година и половина. Познаваме се от горе-долу 3 години. Още от самото начало станахме много близки. В началото всичко беше чисто приятелско, никога не съм си мислел, че ще се влюбя в нея. Говорили сме си с часове по всевъзможни теми - секс, политика, училище, наркотици, литература, абе всичко. Та... преди година и половина се влюбих... В началото си мислех, че ще отмине и , че е просто поредното момиче, към което имам временни чувства. Обаче.... не се оказа така. И преди половин година й го споделих. Казах и открито, точно и ясно, че я харесвам адски много. Казвал съм й, че постоянно мисля за нея и всичко давам за нея. Е тя ми отказа... После, спряхме да си говорим за няколко месеца. Докато един ден й писах да излезнем. Та.. филма отново продължи. Мислех си, че съм я преодолял, обаче уви... не съм. Тогава реших пак да я питам. Казах й, че ще се боря за нея независимо от всичко. Еми пак ми отказа... Продължих за извесно време да се боря за нея, опитвах всичко...Без резултат. И реших да я отеба. Казах си: Край! И спрях всякакъв контакт с нея. Иии след 1 месец тя пък се свърза мен. И ми каза, че не можела без мен, че съм и най-близкият и такива неща. Аз й казах, че не мога да съм просто приятел с нея и това няма как да стане. Тогава се уговорихме. Ако еди какво си случи(нарочно не го споменавам, защото не искам, а и няма значение) ще сме заедно. Е то се случи.. Обаче аз не искам да действам. Искам да се откажа. Не го споменах, но в цялата история има и трети човек. Тя имаше сериозна връзка преди време и не се оттърсила от нея. говорили сме с нея на тая тема и според мен тя има смесени чувства към този трети човек. Но все пак има чувства към него. Затова аз искам да се откажа. Моля за съвети, коментари каквото и да е...

solo_
01-21-2016, 19:42
Ми просто и казваш чао и това е.

iwish
01-21-2016, 19:49
Аз искам, адски много искам просто да свърши тази безмислена история. Не знам как обаче. Постоянно мисля за нея. Спрях да контактувам с нея. Гледам да съм постоянно ангажиран с нещо, ама не се получава.

inewton
01-21-2016, 19:53
Аз искам, адски много искам просто да свърши тази безмислена история. Не знам как обаче. Постоянно мисля за нея. Спрях да контактувам с нея. Гледам да съм постоянно ангажиран с нещо, ама не се получава.

Значи я обичаш. Пробвайте, ако пак започне да върти номера я оставяш и толкова. Поне ще знаеш, че си опитал.

iwish
01-21-2016, 19:57
Значи я обичаш. Пробвайте, ако пак започне да върти номера я оставяш и толкова. Поне ще знаеш, че си опитал.

Е аз два пъти опитах...Загубих и двата. Трети път опитах, стигна се до уговорка. Тази уговорка е свързана с това, че ако ако сме в един град следващата година то ще сме заедно. (в момента сме в един град, просто двамата ще заминаваме за чужбина следващата година) Та да случи се каквото беше от уговорката.. Обаче аз не съм сигурен дали да действам и да довърша уговорката...

TROLLDADLOLCAKE
01-21-2016, 20:01
Момче,ползва те за резервен вариант (тип изтривалка)..Тя знае,че там ще е "никой", и че само ти си и вариант за там...Ще е с теб известно време,после ще си намери компания и ти пак увисваш.Бягай надалеч от такива..Едно нещо не е ли като хората от самото начало, то няма да стане никога. (Крайно изказване, но съм си патил от такава МЪРША.)

inewton
01-21-2016, 20:01
Е аз два пъти опитах...Загубих и двата. Трети път опитах, стигна се до уговорка. Тази уговорка е свързана с това, че ако ако сме в един град следващата година то ще сме заедно. (в момента сме в един град, просто двамата ще заминаваме за чужбина следващата година) Та да случи се каквото беше от уговорката.. Обаче аз не съм сигурен дали да действам и да довърша уговорката...

Мисля, че ако опиташ (дори и да не се получи) ще я забравиш по- бързо. Ако не опиташ кой знае колко време ще ти се върти въпросът: "Ами ако се беше получило нещо? Защо не опитах?", но тогава може вече да е късно.

iwish
01-21-2016, 20:09
Момче,ползва те за резервен вариант (тип изтривалка)..Тя знае,че там ще е "никой", и че само ти си и вариант за там...Ще е с теб известно време,после ще си намери компания и ти пак увисваш.Бягай надалеч от такива..Едно нещо не е ли като хората от самото начало, то няма да стане никога. (Крайно изказване, но съм си патил от такава МЪРША.)

Може би си прав... Някакъв съвет как да бягам по-бързо, защото май стоя на едно място? Ти к'во направи като си изпати. Как спря да я харесваш?

GLaDOS
01-22-2016, 05:04
Хубаво е, че си осъзнат и знаеш как стоят нещата.
Щом ти се е отщяло , знаеш какво да правиш. И все пак, ако можеш да бъдеш достатъчно хладнокръвен за да не те разиграва, а ти да контролираш нещата ,може да си я хванеш за приятелка. Но не сериозна, за секс най-вече.

iwish
01-22-2016, 05:32
Хубаво е, че си осъзнат и знаеш как стоят нещата.
Щом ти се е отщяло , знаеш какво да правиш. И все пак, ако можеш да бъдеш достатъчно хладнокръвен за да не те разиграва, а ти да контролираш нещата ,може да си я хванеш за приятелка. Но не сериозна, за секс най-вече.

По-скоро искам да приключвам. Проблемът е че не знам как и колко време ще ми отнеме. Дано не е дълго..

TROLLDADLOLCAKE
01-23-2016, 22:46
Може би си прав... Някакъв съвет как да бягам по-бързо, защото май стоя на едно място? Ти к'во направи като си изпати. Как спря да я харесваш?

Ей така,решаваш се и спираш..Честити ми рождения ден и аз написах просто " Благодаря " от възпитание и нищо повече..Първата една седмица ще ти е окей,но преди всичко трябва да осъзнаеш,че ти си личност,отделен човек, който не се нуждае от някаква си мърла, която го иска само за изгода.ЗАСЛУЖАВАШ НЕЩО ПОВЕЧЕ - това трябва да ти е първата мисъл след като станеш и последната преди да легнеш...след втората - третата седмица ще осъзнаеш колко свободно време имаш и ще започнеш да се чудиш как изобщо си могъл да търпиш такова човекоподобно.Успех!

Evaa11
01-25-2016, 18:21
Ами просто казваш и като на разбран човек достаъчно възрастна е зада те разбере

iwish
01-25-2016, 18:59
Ами просто казваш и като на разбран човек достаъчно възрастна е зада те разбере
Нещо не те разбрах. Какво да й кажа?!

女性の目
02-02-2016, 14:38
Тоя пост ме кара да си умирам от мъка... по-добре да замълча , че ще взема да получа БАН.

mincheto
02-02-2016, 14:45
Тоя пост ме кара да си умирам от мъка... по-добре да замълча , че ще взема да получа БАН.

Няма да получиш Бан като гледам модераторите не си вършат работата;d

NomNomNom
02-02-2016, 16:04
Честно казано, щом не тича по теб, и щом не сте стигнали до нищо по-интимно от разговори, значи тя самата не е наясно с факта, че като един човек не ти "пали кръвта" в началото - няма как да имате отношения по-различни от на брат и сестра. И че това е двойно мъчение, и просто не си струва и за двамата.
Просто я остави и не й позволявай (не)съзнателно да те размотава.

mincheto
02-02-2016, 16:14
Ако питаш мен,тя просто те използва,защото не се интересувала от теб,от както се познавате така както на теб ти се иска,a как изведнъж ''не можела без теб '' ?Просто те използва да има нещо '' сигурно '' след като е скъсала с гаджето си,за да не бъде сама.Ти си и един вид нейн отдушник.

baby_baby
03-03-2016, 07:42
Заради третия човек не е искала да е с теб после като ти е казала че не може без теб го е казала защото с другия и нещата не са се получили не се занимавай не знае какво иска

Ivaaaaa
03-03-2016, 07:44
^да кажем 'не' на пунктуацията.

Животно
03-03-2016, 08:35
^да кажем 'не' на пунктуацията.

като тръгна да я чета и ме заболява главата

martiriz
03-03-2016, 09:07
Смятам, че просто те използва; фактът, че има трети човек и тя изпитва нещо към него, подсказва, че си търси онзи вариант, чрез който да "забрави". Ти ще ѝ бъдеш временното решение, докато не си стъпи на краката. После ще хареса някой и при първа възможност ще те отсвири. Поне така аз разсъждавам.