PDA

View Full Version : Лошо,много лошо..



sladkabebova
01-23-2016, 15:56
Здравейте,
Дълго се чудех,дали да пиша,но в крайна сметка реших да споделя.
Имам си приятел,който изключително много обичам.Заедно сме от близо 3 години.Само тази глупост не се беше случвала за тези 3 години,но явно е трябвало и това да стане.
Преди около 2 седмици бях на рожден ден на най-добрата ми приятелка.Приятелят ми не успя да дойде,тъй като беше от рано на работа следващия ден.На този купон видях едно момче,което не бях виждала от много отдавна.Заговорихме се,даже цяла вечер си говорихме.Разменихме си фейсбуците и на следващия ден се видяхме отново.Започнахме да си говорим по цял ден,след което започнах да се чувствам все по-кофти и казах на приятеля ми всичко.Той разбира се полудя,но все пак ме остави да взема решение сама.Другият пък започна да ми се обяснява в любов всеки ден,което ме объркваше още повече.Обясних му,че връзката с моя приятел е много важна за мен и не мога просто ей така да я прекратя.Уж ми каза,че ме разбира и че ми дава време,също така,че се е привързал към мен и че му е много хубаво с мен. Да,обаче последните дни започна да ме притиска.След като не му се получи,започна да и ме обижда,при което го блокирах.
Не знам защо ми е гадно.Не искам да ми е така,но не мога да щракна с пръсти и всичко да е наред.Чудя се дали ще ме потърси и защо ми ги говори тези неща.Държи се като 15 годишен,а е на 24.Вчера говори едно,днес друго,а сигурно даже си мисли съвсем различни неща.

Животно
01-23-2016, 20:06
благодаря за инфото

solo_
01-23-2016, 20:08
https://www.youtube.com/watch?v=Q_xRw6oVunw

TROLLDADLOLCAKE
01-23-2016, 22:36
Щом имаш три години връзка с приятелят ти, да разбирам, че всичко с него е окей?И ти не пишеш тук заради него ( момчето което явно прави всичко за теб) , а питаш за някакъв си друг сопол що те бил псувал...Ти си "курва".И ако съм на приятеля ти ще те зарежа без да ми мигне окото.Аман от такива като теб. (Неска съм с крайните гащи. ;) )

sladkabebova
01-24-2016, 18:23
Хора,вие сте изпълнени с хейт. Не се чувствам "к*рва" заради това,че съм се увлякла по някого. Първо нито съм спала с него,нито съм го целувала и прочие. Второ приятелят ми е наясно с всичко. Не правя нищо зад гърба му. Защо да ме зарязва?! Какво съм виновна,че го харесах?!? Очудвам се как без да познавате някого го определяте какъв е..

гост-15
01-24-2016, 18:27
^ Шшшт, тихо! Съдът се произнесе! От днес нататък ще носиш алената буква "А"!

[7h3.0n3]
01-24-2016, 18:46
бих те дал на кучетата да те изядат

solo_
01-24-2016, 18:49
гост-15 е педерасткиня... Моляте признай си коя си...

inewton
01-24-2016, 18:51
гост-15 е педерасткиня... Моляте признай си коя си...

Колко си зле... Май си развил алергия към сериозните потребители.

solo_
01-24-2016, 18:54
Колко си зле... Май си развил алергия към сериозните потребители.

Шшшт ! :D

DarkManX
01-25-2016, 10:12
Не можете да спрете гората да се разлиства, евалата че си му казала всичко, предполагам очакваш да ти кажем ние как ще постъпим на мястото на твоят приятел? вероятно бих се разсърдил, което е нормално за повечето мъже ревнуваме половинката си, особено ако общува с друг и вероятно бих ти казал, да спреш не е приятно да си играеш с чувствата на някого заради твой личен мотив.

Вярно е, че това мислене е ограничено което имаме но това се появява в следствие, че сме привързани към вас и се притесняваме просто ей така да не ни замените за някой ;).

Иначе правилният отговор в случая е, че никой не би трябвало да е като паразит с теб постоянно да ходи и да знае всичко за теб, трябва да има доверие и компромиси в една връзка, а вече ако някой наруши тези неща ще си бере последствията.

tori
01-25-2016, 11:42
Изневяра е, ако чувстваш нещо спрямо друг извън връзката си. Да, курва си. Да, и аз съм била на същото място. Да ти кажа, това с приятела от 123456789 години и любовта, която чувстваш при все, че желаеш И друг, е пълна измислица. Аз просто си тръгнах, когато бях курва. Бих те посъветвала да нправиш същото. Защо? Защото щом си харесала И друг, няма как да имаш чисти отношение с него. НЕ те съветвам, обаче, да се сгаджиш с новия, поне не и веднага. Бих отчела това за глупост.
А оня те храни, щот е пробвал и не е успял. От наранено мъжко его. Добре е, че си го блокирала.

kaRamella
01-25-2016, 12:05
Сама най - добре ;)

DarkManX
01-25-2016, 13:17
Сама най - добре ;)

Не е така, проблемите трябва да се обсъждат ;)

solo_
01-25-2016, 17:13
Не е така, проблемите трябва да се обсъждат ;)

Не е така... Когато човек няма връзка и е сам е много по-спокоен... И показва среден пръст на проблемите и имаш много повече време за себеси.

DarkManX
01-25-2016, 18:28
Не е така... Когато човек няма връзка и е сам е много по-спокоен... И показва среден пръст на проблемите и имаш много повече време за себеси.

Да и двете страни се измъчват защото не са разрешили споровете ;)
Изпитал ли си 4-години раздяла като мен, за да знаеш за какво става въпрос?
Кат покажеш среден пръст проблемите нищо не се постига пич...

solo_
01-25-2016, 18:38
Добре.

女性の目
01-31-2016, 15:25
Може ли само да ми споделиш, защо толкова си го харесваш ?

Hilary_
01-31-2016, 17:36
Защо те вълнува поведението на човек, с когото си нямала отношения, докато от друга страна те чака 3 годишна връзка, която има потенциал за развитие?

mincheto
02-01-2016, 05:31
Грешката ти е била,че си казала за случката на приятелят си....по-добре не рискувай питомното,за да гониш дивото.И нали знаеш,че на доктор всичко се показва,на мъж нищо не се казва, a на инструктор не се отказва ;)

Indistinct
02-01-2016, 08:07
Защо те вълнува поведението на човек, с когото си нямала отношения, докато от друга страна те чака 3 годишна връзка, която има потенциал за развитие?

Много правилно казано!

Borntobewild..
02-01-2016, 10:18
Грешката ти е била,че си казала за случката на приятелят си....по-добре не рискувай питомното,за да гониш дивото.И нали знаеш,че на доктор всичко се показва,на мъж нищо не се казва, a на инструктор не се отказва ;)

Това са пълни глупости .. Ако не за другото, то евалата че поне си казала на пича, ама мисля че това е някакво краткотрайно увлечение и ще ти мине скоро, не знам, като го чета баш на такова ми прилича.

an7raks
02-01-2016, 10:33
Грешката ти е била,че си казала за случката на приятелят си....по-добре не рискувай питомното,за да гониш дивото.И нали знаеш,че на доктор всичко се показва,на мъж нищо не се казва, a на инструктор не се отказва ;)

...позицията на един боклук...

baby_baby
03-01-2016, 13:32
Като си му отказала и за това те е обидил и да ти кажа честно за мен дори само мислите за други е изневяра

Защо изобщо се занимаваш с оня другия като си имаш приятел това е много тъпо и курвенско