PDA

View Full Version : Проблем с родителите й!



Mindx
01-24-2016, 15:34
Добър вечер! И честита нова година макар, че малко закъснях и вече минава почти един месец. Та, нека започна със себе си - аз съм момче, на 17 години. Приятелката ми (ще я нарека Елена) е на 15 години. С нея съм почти два месеца. За два месеца мога да кажа, че наистина ми допада момичето и като цяло всичко между нас е наистина добре. Справяме се добре, рядко се караме и т.н., аз вярвам в тази връзка, а същото вярва и тя! Имаме един проблем, а именно - родителите й. Знам, че има доста изписано точно по тази тема, но в нашата връзка това наистина е проблем. От начало се запознах с майка й, тя беше дошла с майка си при сестра й и така си казахме само едно "Здравей!" и нищо особено. От това забелязах, че или наистина е бързала или не съм й бил приятен. Та, както и да е.
Аз запознах момичето с моите родители, те наистина я харесаха. Даже майка ми често й казва, че винаги е добре дошла да ни дойде на гости и може да заповяда по всяко време без да има никакви проблеми. С майката на приятелката сме общували няколко пъти, когато ни е карала до мола например или някъде другаде, но само дотам.
Запознах се също със сестра й, която е на 26 години. Тя ме хареса и каза, че съм сериозен. А и отделно го сподели само на майка й - след време научи и бащата. Anyway.. Е, най-накрая дойде и момента в който трябваше и аз да се запозная с родителите й (най-вече с баща й). Преди да им отида на гости се постарах да бъда наистина джентълмен. Сложих си хубави и модерни дрехи, часовник и т.н. Начина по който говорех беше наистина сериозен, всъщност винаги съм сериозен, когато говоря с майка й. Та, нали седнахме, опознахме се малко, но мисля, че не говорех достатъчно. Все пак е нормално, за мен това беше наистина една важна стъпка в нашата връзка. Запознах се същата вечер и с братята й. И двамата са по-големи от мен. Единият, който е 21 годишен изобщо не ми допадна. Може да кажа, че е човек без характер. Тоест, няма никакви маниери и начин на държание. Другият й брат - 24 годишен. Наистина ми допадна момчето, а и съм сигурен, че и аз съм му допаднал понеже с него повече се намирахме на дума. Та, дойде време да си тръгна. Брат й, а и също и тя ме закараха до вкъщи. Говорихме си и да, мога да кажа, че наистина ми допадна момчето. След като се прибрах, изпратих съобщение на приятелката ми и й казах да попита родителите си, а също и брат си (24 годишният) дали съм им допаднал. Тя ми каза, че баща й е казал, че съм изглеждал добро момче, а също така и възпитано. Същото и майка й. Брат й каза, че съм бил възпитан, сериозен, а и също така учено момче. Не съм лигльо и т.н. Това наистина ми допадна!
Проблема е там, че родителите й я пускат да излиза доста често. Примерно, ако излезем към 14:30 часа, майка й след около два часа й пише съобщения дали си идва, обажда й се и някакви такива. Това го преглътнах.
Днеска имахме уговорка тя да дойде в нас, да гледаме филм и т.н. Родителите й щяха да липсват от вкъщи, моите си бяха у нас. Това изобщо не ми пречеше. Уговорката беше да каже на баща й, че ще дойде у нас за да обядваме с родителите ми, но за жалост не я пуснаха. Това наистина ме накара да се почувствам гадно. Скарахме се с нея, за жалост, но не сме се разделили. И така цял ден я карахме, намръщени. Когато й казвам да поговори със родителите й, тя винаги ми казва нещо от сорта "какво мога да направя аз?" и някакви подобни. Казах й доста пъти да поговори с тях, даже вече си мисля аз да отида да поговоря с тях. Отделно, тя е идвала у нас без да знае баща й. Майка й викала нещо от сорта "няма да останете заедно в една стая" и някакви такива. Не знам защо си мислят, че тя е просто момиче и веднага ще седне на първият срещнат. Наистина искам да им поговоря за това, да им кажа две-три думи. Не искам да си мислят, че щом съм със момичето в една стая, означава че веднага ще направим нещо. За тези почти два месеца никога не съм й давал шансове да си мисли, че искам нещо повече от нея..
Аз и приятелката ми вярвахме, че след като се запозная с родителите й, нещата ще бъдат много по-добри.
Та, нека ви се опиша - 17 годишен съм, висок съм. Сериозно момче, имам обеца (stretch 8mm, но за да го видиш трябва да се загледаш), не пия, не пуша. Тренирам, мога да кажа, че съм и добър ученик..
Та, какво мислите да направя?
Благодаря много, че ме изслушахте!

Ch1024
01-24-2016, 16:55
Сам си си отговорил на въпроса :D От друга страна донякъде разбирам родителите й, притесняват се, че си по-голям и можеш да я заблудиш (което е доста тъпо, but still). Родителите имат навика да бъдат предубедени. Майката на бившия ми беше решила, че не ме харесва, въпреки че изобщо не се бяхме срещали. Покажи им, че държиш на нея и може би ще я пускат по-често.

solo_
01-24-2016, 16:57
Най-добре да отиде и да им се представи и да направят един лаф... То от лафа се разбира кой какъв е.

inewton
01-24-2016, 16:59
Най-добре да отиде и да им се представи и да направят един лаф... То от лафа се разбира кой какъв е.

Да, тук си много прав. И аз разбрах, че си едно нищо, парий, червей, плебей от лафа.

Mindx
01-24-2016, 19:09
Всъщност донякъде и аз ги разбирам, че се притесняват, но не искам да си мислят нещо лошо за мен.. все пак съм напълно сигурен, че съм им показал наистина добро и уважаемо държание. Въпроса е там, че донякъде и тя се страхува до някоя степен понеже не иска да се кара с тях. Казах й да йм каже, че искам да поговоря с тях. Сега ще видим..

Грозния
01-24-2016, 19:09
Майка й викала нещо от сорта "няма да останете заедно в една стая" и някакви такива. Родителите на всички момичета са такива, докато дъщеря им не стане поне на 30-40 години :D !

Не знам защо си мислят, че тя е просто момиче и веднага ще седне на първият срещнат. Наистина искам да им поговоря за това, да им кажа две-три думи. Не искам да си мислят, че щом съм със момичето в една стая, означава че веднага ще направим нещо.Няма смисъл да говориш с тях за това - нищо няма да промениш.

Сериозно момче, имам обеца (stretch 8mm, но за да го видиш трябва да се загледаш), не пия, не пуша. Тренирам, мога да кажа, че съм и добър ученик..
"Сериозен" и "с обица"... ама щом казваш :D. Както и да е - това тях не ги интересува. Не могат да свикнат с мисълта, че дъщеря им може да почне да прави секс - оттам е всичко.

Животно
01-24-2016, 20:21
не мога да разбера защо хората толкова ги е страх от секса, което е едно от най-нормалните неща в една връзка. В тоя случай тя е малка, говоря принципно

Mindx
01-24-2016, 21:44
Грозния, не мисля, че щом имам обеца е някакъв проблем. Все пак в днешно време това е напълно нормално. Отделно е на ухото, а не на на веждата или по-зле. Просто искам да поговоря с родителите й, да им кажа как вървят нещата и да обсъдим връзката ни с дъщеря им. Просто се чудя дали ще постъпя правилно..

Грозния
01-25-2016, 18:38
Просто искам да поговоря с родителите й, да им кажа как вървят нещата и да обсъдим връзката ни с дъщеря им. Просто се чудя дали ще постъпя правилно..Какво мислиш да им кажеш? И знаеш ли какво си мислят те? Защото аз знам 8) - "тоя тип (т.е. ТИ) иска да изчука нашето момиченце" :D ! И ти какво ще им кажеш... "ааа не, ние с нея само си играем!" :D !
Дори да е така, както ти казваш или би казал (не искам да споря дали е така или не) - мислиш ли, че ще ги убедиш :D ? Аз отсега ти казвам, че не - няма смисъл да водиш тоя разговор с тях ;) !

Моят съвет е излизайте и се виждайте с приятелката ти и правете каквото ви е приятно и гледайте да не влизате в сблъсък с родителите си! Все пак бъди отговорен - ако стигнете до секс, използвайте предпазни средства! Успех :) !

solo_
01-25-2016, 18:39
Ей Грозния, дай си скайпа... моляяяяяя :)

Грозния
01-26-2016, 17:38
Съжалявам, но не 8) !

Животно
01-26-2016, 17:48
грозния така реже и путките, нали

solo_
01-26-2016, 17:50
Проблема си му е лош, аз го разбирам и няма да му се сърдяq даже бих го подкрепял навсякъде.

Животно
01-26-2016, 17:55
той е пичага, ама трябва да му помогнем да ебе, че ще умре девствен с тая неговата нагласа

Грозния
01-26-2016, 18:04
грозния така реже и путките, налиЗа жалост такъв случай никога не съм имал, че и да режа :( .