PDA

View Full Version : Духове.



crazyfenka
01-24-2016, 17:38
Още от малка съм се вълнувала от свръхестественото . Обичам да чета историите ви в една стара тема .. Разкажете по нещо . . .Винаги съм вярвала във духове , извънземни и всичко такова. Не знам дали има достатъчно хора за това , вярващи .. Но ако има нещо споделяйте . Моля да не правите драми :)

solo_
01-24-2016, 18:08
Веднъж (2009-та) С 2-ма приятели се пъхнахме в една къща изоставена от много години беше доста creepy защото беше голяяяма като дворец с дълги широки коридори (аз през цялото време бях с камерата) ии обиколихме мястото цялото място от входа и мазето чак до тавана , на тавана беше много притеснително защото тук таме имаше светлина имаше много макети, дрехи в човешки форми, чуваха се зловещи звуци и накрая стана нещо което ме изкара извън строя и като хукнахме към изходите излязохме и се прибрахме, прегедахме записите и се оказа че още в началото където бяха дългите коридори е имало активност... още там на самия запис се виждаха човешките фигури които обикаляха виждаха се защото камерата може да снима в два метода единия е нормален (за през деня) другия ултравиолетов (за през ноща) 2 часа след като го преглеждах без да добавям никакви ефекти или да го обработвам , аз качих видеото в YouTube няколко минути по-късно получих пермаментен бан от YouTube и видеото беше изтрито с причина на нарошаване на някакъв си закон който не го помня...

mincheto
01-31-2016, 07:32
А пък на мен 2пъти ми се явява на сън братовчед ми,който почина на 18 -1998г в катастрофа.

bulletproofa
02-22-2016, 18:37
Който има въпроси на тази тематика, да пише ЛС.