PDA

View Full Version : Бихте ли се борили за някой и как?



heavemyra
01-25-2016, 07:49
Бихте ли се борили за човек , с който сте имали невероятно моменти заедно , споделяли сте си много - дори и за кратък период от време?Стана така ,че моята приятелка реши да скъсаме тъй като и двамата имахме грешна представа какво се случва.. И двамата излиза , че сме се чувствали нежелани , а това изобщо не е така.. Попитах я дали все още има чувства към мен и тя отговори че има , но просто не са толкова силни , колкото в начало(защото с държанието си просто малко съм ги убил , а не съм такъв човек). Лично аз имам голяма вина , за това което се случи , защото се държах зле с нея , но всичко е било , защото наистина много я ценя като човек. Иска да си пишем , иска да излизаме с една компания , но просто искам да не сме само приятели..

Затова моля ви , ако някой е бил в такава ситуация или просто иска да даде мнение , ще съм много благодарен

Животно
01-25-2016, 07:57
еми щом имаш чувства бори се, а и кво значи, че и двамата сте се чувствали нежелани, то ако беше така щяхте да се съберете

heavemyra
01-25-2016, 08:03
Животно проблема е там , че тя започна да се държи така , че все едно ми казва "вече си ми безразличен" и това ми е повлияло..Аз и дигах скандали за най-големите простотии ... И когато си изяснихме всичко знам , че може пак да се съберем , но може би трябва да и дам малко време? Всеки ден и писах сутрин колко много я обичам и тн.. Ако малко започне да й липсва това?

Rakshy
01-25-2016, 08:24
и как - със зъби и нокти ;д

espаdа
01-25-2016, 08:41
da go duha taz kurwa typa e :D:D zakwo ti e, oswen za da ti duha? :D:D duhalki na wseki metyr ima. raznoobrazie golqmo

heavemyra
01-25-2016, 09:34
Да й дам ли малко време?И след това да я поканя да излезем и да действам тогава?

espаdа
01-25-2016, 09:51
Да й дам ли малко време?И след това да я поканя да излезем и да действам тогава?

ti si lud, putkopoklonnik. wreme 6te i dawa6, 6te milee6 za neq i nakraq 6te te podminawa kato malka gara.

DarkManX
01-25-2016, 10:06
Ти кажа пич, аз с моята бях 4 години и преди Нова година ми заяви, че не ме обича вече и че е истинала към мен.
Така, че говори с нея обясни и ситуацията, ако може се разберете продължете ако ли не... следващата

solo_
01-25-2016, 10:08
Да, бих.

heavemyra
01-25-2016, 10:28
Също така много се влияе от мнението на другите...Много от проблемите ни дойдоха от това , че не иска да каже на техните за нас , заради което прекарвахме много малко време с нея..

espаdа
01-25-2016, 10:29
i tolkoz li ti e gadno, haevemyra?

heavemyra
01-25-2016, 10:52
Ами да.. като знам , че и аз имам вина естествено :Д

DarkManX
01-25-2016, 13:26
Ще ти е гадно ами стягаш се и казваш нещата такива каквито са.

espаdа
01-25-2016, 13:28
ne e dobre da se stqga6 e, bydi kat wodata, adaptirai se kym zaobikalq6toto te. taz e spinozna krawa, zaobikalqi

DarkManX
01-25-2016, 13:31
Няма какво да се адаптира, ако иска да постигне нещо в живота трябва да започне от себе си..
Нали не искаш тя да бъде с теб от самосъжаление?

heavemyra
01-25-2016, 13:36
Не, не искам .. И да DarkManX точно това мисля да направя. Ще я поканя да излезем и ще кажа всичко и защо съм се държал така така така.. А от там каквото ще да става

DarkManX
01-25-2016, 13:41
Не, не искам .. И да DarkManX точно това мисля да направя. Ще я поканя да излезем и ще кажа всичко и защо съм се държал така така така.. А от там каквото ще да става

Бъди мъж, ако не приеме да се видите ще ти кажа, как да действаш, за да не допускаш моята грешка
и един съвет, не се жалвай пред нея ще и се вдигнат акцийте и ще и паднеш в краката ;)

an7raks
01-25-2016, 13:43
Бихте ли се борили за човек , с който сте имали невероятно моменти заедно , споделяли сте си много - дори и за кратък период от време?Стана така ,че моята приятелка реши да скъсаме тъй като и двамата имахме грешна представа какво се случва.. И двамата излиза , че сме се чувствали нежелани , а това изобщо не е така.. Попитах я дали все още има чувства към мен и тя отговори че има , но просто не са толкова силни , колкото в начало(защото с държанието си просто малко съм ги убил , а не съм такъв човек). Лично аз имам голяма вина , за това което се случи , защото се държах зле с нея , но всичко е било , защото наистина много я ценя като човек. Иска да си пишем , иска да излизаме с една компания , но просто искам да не сме само приятели..

Затова моля ви , ако някой е бил в такава ситуация или просто иска да даде мнение , ще съм много благодарен

Бих се борил, ако си заслужава, да. Бих се опитал да разбера какво куца и, ако не се налага да вървя срещу собствените си разбирания, бих го променил. Ако не съм само аз виновния, бих обяснил кое не ми харесва.

heavemyra
01-25-2016, 13:46
an7raks и аз мисля така !!
Наистина много глупости направих , за което трябва да й се извиня и на живо... Просто това момиче е най-милото нещо за мен и не искам да го губя.. Ако трябва всичко ще й кажа в очите и какво мисля за нея и къде съм сбъркал

mincheto
01-26-2016, 09:13
Няма човек,който да заслужава,да се бориш и да загубиш всичко заради него запомни го.
И не се унижавай да се молиш еби и майката и си продължи на пред

solo_
01-26-2016, 09:44
Няма човек,който да заслужава,да се бориш и да загубиш всичко заради него запомни го.

Зависи от много неща нужно ли е да ги изброявам ?

heavemyra
01-26-2016, 09:51
solo_ ще се радвам да ги изброиш

solo_
01-26-2016, 10:00
В 13:15 започват часовете, ще се върна след 7 часа по 40 минути тогава ще ги изброя че сега бързам

heavemyra
01-26-2016, 10:01
В 13:15 започват часовете, ще се върна след 7 часа по 40 минути тогава ще ги изброя че сега бързам

Чакам с нетърпение :Д :Д

inewton
01-26-2016, 15:05
Това не е борба, а жалко преследване и себеунижение. Ако не искаш да изглеждаш жалък прекрати всякакви контакти с нея. Ако те харесва/обича сама ще те потърси.

solo_
01-26-2016, 15:25
Така, eavemyra, "inewton" той се раглежда като болно куче и всеки решил да го слуша - върви срещу себеси.

По темата - Всеки който държи на някого би се борил за него и както казах причините. Във вашата връзка вие сте се объркали както казваш че сте мислили че не се желаете е то това се оправя просто и се извини на 4 очи, кажи и че я обичаш и най-вече бъди искрен с нея НЕ бъди изкуствен ! Всичко би било наред - Всяка една връзка се крепи на любов, доверие и честност , другото е изкуствено

espаdа
01-26-2016, 15:29
Така, eavemyra, "inewton" той се раглежда като болно куче и всеки решил да го слуша - върви срещу себеси.

По темата - Всеки който държи на някого би се борил за него и както казах причините. Във вашата връзка вие сте се объркали както казваш че сте мислили че не се желаете е то това се оправя просто и се извини на 4 очи, кажи и че я обичаш и най-вече бъди искрен с нея НЕ бъди изкуствен ! Всичко би било наред - Всяка една връзка се крепи на любов, доверие и честност , другото е изкуствено

:D:D: basi wliqtelniq sym

solo_
01-26-2016, 15:36
НЕ СИ ВЛИЯТЕЛЕН !!! Ела в чата на милярдерите да те питам нещо

mincheto
01-26-2016, 15:50
Зависи от много неща нужно ли е да ги изброявам ?

E...a3 съм се убедила в ''предаността'' и ''верността'',дори на най-близките си ''приятели,и мъжа ,който уж ''ме обича'',още преди много години .Отдавна нямам доверие в никого освен в себе си и така никога не греша.

solo_
01-26-2016, 16:14
E...a3 съм се убедила в ''предаността'' и ''верността'',дори на най-близките си ''приятели,и мъжа ,който уж ''ме обича'',още преди много години .Отдавна нямам доверие в никого освен в себе си и така никога не греша.

Това че някои хора са предали други хора (подчертавам НЯКОИ), не означава че всички останали са такива... И ти един ден ще си намериш момчето за теб няма от какво да се притесняваш, има много свестни типове..

mincheto
01-26-2016, 16:30
Това че някои хора са предали други хора (подчертавам НЯКОИ), не означава че всички останали са такива... И ти един ден ще си намериш момчето за теб няма от какво да се притесняваш, има много свестни типове..
Аз си имам сериозен приятел от 3г и живеем заедно от 2 ,но въпреки това му нямам пълно и сляпо доверие .Дори,когато му родя дете пак няма да му имам сляпо доверие.Прекалено са ме предавали и никога няма да мога да се доверя из цяла,на когото и да било.И то най-лошото,е че са ме предавали хора,на които съм им доверие повече и от на себе си.

solo_
01-26-2016, 16:49
Аз си имам сериозен приятел от 3г и живеем заедно от 2 ,но въпреки това му нямам пълно и сляпо доверие .Дори,когато му родя дете пак няма да му имам сляпо доверие.Прекалено са ме предавали и никога няма да мога да се доверя из цяла,на когото и да било.И то най-лошото,е че са ме предавали хора,на които съм им доверие повече и от на себе си.

Едно слънчице ще ви окрепи връзката до живот. :---)
То и аз вече искам дете ... обаче да е дъщеря че е по-пуслушна

mincheto
01-26-2016, 16:56
Едно слънчице ще ви окрепи връзката до живот. :---)
То и аз вече искам дете ... обаче да е дъщеря че е по-пуслушна

Първоначално исках момче ,но сега какво е ако е момиче ще го обуча да манипулира баща си както и мъжете,да получава всичко,което исках от тях без да си мърда и пръста ;) :D:D

espаdа
01-26-2016, 16:57
Първоначално исках момче ,но сега какво е ако е момиче ще го обуча да манипулира баща си както и мъжете,да получава всичко,което исках от тях без да си мърда и пръста ;) :D:D

kurwolqk mizeren si ti, zmiq wodna

solo_
01-26-2016, 16:58
Първоначално исках момче ,но сега какво е ако е момиче ще го обуча да манипулира баща си както и мъжете,да получава всичко,което исках от тях без да си мърда и пръста ;) :D:D

Не знам... мен ако питаш момиченце е по-добре защото са по-кротки и не правят бели а и в училище са много много много по-добре и се справят...

mincheto
01-26-2016, 16:59
kurwolqk mizeren si ti, zmiq wodna

Мъжете точно това заслужавате!!!!!!И пиши по четливо!!!

solo_
01-26-2016, 17:00
Мъжете точно това заслужавате!!!!!!И пиши по четливо!!!

не всички мъже... Той е гей моля не му се обиждай... Той и inewton са женомразци

mincheto
01-26-2016, 17:00
Не знам... мен ако питаш момиченце е по-добре защото са по-кротки и не правят бели а и в училище са много много много по-добре и се справят...

Да,макар че има и по -диви момиченца :D

mincheto
01-26-2016, 17:04
А и освен това всички от женски пол сме кобрички,ако се налага ,и ако искаме да постигнем целите си :D:D

espаdа
01-26-2016, 17:04
А и освен това всички от женски пол сме кобрички,ако се налага ,и ако искаме да постигнем целите си :D:D

wodna zmiq si ti, ne se misli za kobra, nqma6 otrowa po zybite, grozotiio

mincheto
01-26-2016, 17:07
wodna zmiq si ti, ne se misli za kobra, nqma6 otrowa po zybite, grozotiio

Ама по циците може и да имам отрова Пенделчо мека китчице :D:D

mincheto
01-26-2016, 17:08
не всички мъже... Той е гей моля не му се обиждай... Той и inewton са женомразци

Той се казва Пенчо :D:D

inewton
01-26-2016, 17:09
Той и inewton са женомразци[/B]

Не говори за мен като не ме познаваш! Хомофоб може би, но пък женомразец...

espаdа
01-26-2016, 17:09
Ама по циците може и да имам отрова Пенделчо мека китчице :D:D



ima6 otrowa po putkata wirusna. pregledai se

an7raks
01-26-2016, 17:10
А и освен това всички от женски пол сме коВрички,ако се налага ,и ако искаме да постигнем целите си :D:D

.

mincheto
01-26-2016, 17:11
ima6 otrowa po putkata wirusna

Путката ми мъжа ми секи ден ми я чекне ,a твоят няма коя да ти го лапне секи ден ;) дечки гъз

espаdа
01-26-2016, 17:12
Путката ми мъжа ми секи ден ми я чекне ,a твоят няма коя да ти го лапне секи ден ;) дечки гъз

tejko mu i gorko, 6e umira mlad, zaedno s teb zna4i. ai umirai po- byrzo, bokluk

mincheto
01-26-2016, 17:14
tejko mu i gorko, 6e umira mlad, zaedno s teb zna4i. ai umirai po- byrzo, bokluk

Боклук е тая дето те е родила ;) Проклета да бъде тя и денят в който ти си се родил

espаdа
01-26-2016, 17:14
Боклук е тая дето те е родила ;)

kato teb e.

mincheto
01-26-2016, 17:16
kato teb e.
Баща ми каза,че майка ти му духа много добре ;d

espаdа
01-26-2016, 17:17
Баща ми каза,че майка ти му духа много добре ;d

taka li kaza? wie si goworite li ? toi, zna4i, e smotan kolkot teb

solo_
01-26-2016, 17:17
Как може да я обиждаде ? Защо не обиждате мен ? Айде след 30-40 минути ще имам скайп разговор с espada и ще го видя що за стока е...

espаdа
01-26-2016, 17:19
ne si wqrwai tolkoz, ludak. az kat ti zwynqh, ne wdiga6e

mincheto
01-26-2016, 17:19
taka li kaza? wie si goworite li ? toi, zna4i, e smotan kolkot teb

Баща ми го ругай колкото ти душа иска той е по-голям боклук дори и от тебе,той е мръсно и долно копеле. ;)

espаdа
01-26-2016, 17:20
Баща ми го ругай колкото ти душа иска той е по-голям боклук дори и от тебе,той е мръсно и долно копеле. ;)

ok, da prodyljawate da go duhate zaedno wi pojelawam

heavemyra
01-27-2016, 06:29
По темата :
Поговорихме си с нея и общо казано се е чувствала отблъсната от мен ( което не е така ). Извиних се казах и , че изобщо не е така , но напразно. Връзката била трудна за нея и т.н. Така че друг вариант освен да се откажа , аз лично не виждам.

inewton
01-27-2016, 07:16
По темата :
Поговорихме си с нея и общо казано се е чувствала отблъсната от мен ( което не е така ). Извиних се казах и , че изобщо не е така , но напразно. Връзката била трудна за нея и т.н. Така че друг вариант освен да се откажа , аз лично не виждам.

Аз ти казах, че само ще се унижиш...

iwish
01-27-2016, 08:00
По темата :
Поговорихме си с нея и общо казано се е чувствала отблъсната от мен ( което не е така ). Извиних се казах и , че изобщо не е така , но напразно. Връзката била трудна за нея и т.н. Така че друг вариант освен да се откажа , аз лично не виждам.

Кофти тръпка, пич. Пожелавам ти успех с отказването, и аз съм в подобна ситуация.

heavemyra
01-27-2016, 09:45
Аз ти казах, че само ще се унижиш...

Все пак човек трябва да пробва :)

solo_
01-27-2016, 09:47
Аз ти казах, че само ще се унижиш...

Не се е унижил просто са провели разговор след който се е разбрало че всичко е свършило...

inewton
01-27-2016, 13:36
Не се е унижил просто са провели разговор след който се е разбрало че всичко е свършило...

Аз изразявам моето мнение. Казвам, че за мен това е унижение и не бих го направил. Вие го разбирайте както искате.