PDA

View Full Version : Проблем с оценка



tyfytyfy
01-25-2016, 11:03
Здравейте, аз съм от голям град и тази година ще кандидатствам за след 7 клас..по принцип съм пълен отличник и до 5 клас имах две-три петички и бях носител на регионални титли в областта на математика. Бях и все още съм много интелигентен и обичам науките, всички ми го казват, обаче миналата година станах страшно мързелив и първия срок леко се изложих..но втори срок се стегнах и покрих нормативите, които се изискваха от мен! Тази година меко казано си преебах първи срок и по повечето неща ще съм с 5, но най-много усрах МАТЕМАТИКАТА! Започнах добре с 6 на входно ниво и от участие, обаче поради това че не ходя на уроци по финансови причини и че направих страшната глупост да прекарам повечето си време във Фейсбук и навън, следващите ми оценки бяха 2,5,5,4(някои незаслужено, но това друг път :D) Днес ме изпитваха между 4 и 5, но не се чувствах добре и май здравата прецаках работата. Гадно ми е, защото повечето са лесни задачи, а на тестове замръзвам като... Та сряда, госпожата ще ни формира срочните оценки и искам утре да я помоля да ме изпита отново, но знам , че това няма да е честно спрямо другите, а и поради разни обстоятелства не съм сред любимците на госпожата! Тя е много добра и справдлива жена, но тази година си е изградила леко странен имидж за мен. Та моля ви, кажете какво да кажа на госпожата за да ме изпита, защото е много важно за мен! Благодаря предварително!(извинявам се за правописните грешки, ако има такива, но бях в рейс докато писах тази тема!)

sexa_na_kompleksa
01-25-2016, 17:58
Пробвай да обясниш това, което написа тук - искаш да кандидатстваш, трябва ти добра оценка, добър си в математиката, просто напоследък е имало множество причини, поради които не се представяш в най-добрата си светлина, но това е само временно. Увери я, че много се стараеш и това ще продължи и след постигането на желаната от теб сега оценка (и гледай наистина да е така). Ако не иска да те изпита отново, поне опитай да я помолиш, ако вторият срок се представяш по-добре и изкараш 6 за срока, да ти пише 6 за годината. Успех!