PDA

View Full Version : Ти си влюбен а тя не как да я спечеля



Цветелин
01-26-2016, 06:39
Здравейте имам следния проблем запознах се с едно момиче преди 2 месеца тя тъкмо се беше разделила с бившия си с които са били две години постепенно се сближихме и започнахме отношения в началото не осъзнавах какво искам тя ме ревнуваше и се карахме много преди месец се скарахме окончателно защото тя така поиска но наскоро ме потърси изчаках малко време и исках да се видим но тя не желае казва че само са и липсвали разговорите с мен моля за съвети а аз съм много влюбен в нея а тя не изпитва същото към мен ,преди месец като се разделихме аз и признах че съм влюбен

DarkManX
01-26-2016, 07:00
Пич, това е живота ти искаш един човек да е с теб а той не.. на сила на можеш да я накараш,
на сила хубост не става и аз съм в същото положение само че в раздяла след 4 години, ще го преживееш по лесно от мен ;)

mincheto
01-26-2016, 09:02
Просто я забрави насила не можеш да я накараш да те обича.
Ако можете останете приятели и това ще е всичко,но трудно ми се вярва,че ще останете само приятели.Или ще се карате постоянно,или ще възобновите връзката си това ще се случи. ;)

Животно
01-26-2016, 13:42
заебавай

女性の目
01-31-2016, 15:14
Стига ходи след нея , бе. Прави се на тежкар , фукай се и бъди тарикат, само така тя ще ти върже.

LadyGG
01-31-2016, 20:19
ОСТАВИ Я!По-адекватен съвет не мога да ти дам.
От личен опит, най-много да постигнеш отново временен интерес от нейна страна, накрая ще си разочарован.Понякога просто няма смисъл!