PDA

View Full Version : МУ- София,Пловдив,Варна кандидатстудентски изпит



Grumnal65
01-26-2016, 20:41
Някой успял ли е да припише на изпита по химия и биология ? Може ли да се сложи слушалка и някой да диктува темата ? или по някакъв друг начин. Има часовници за преписване знаете ли дали минава номера с тях?

Животно
01-26-2016, 21:11
един приятел на изпита във Варна беше преписвал от една на теста

Grumnal65
01-26-2016, 22:15
и приели ли са го ?

Животно
01-26-2016, 22:39
не щот на химията имаше 2-ка

Dwyd96
01-27-2016, 09:04
Принципно ако знаеш как ще препишеш навсякъде..
Предполагам че в МУ-Пловдив и Варна преписването ще по-лесно.

IWannaBeSedated
01-29-2016, 10:15
Не ти ли е съвестно да преписваш? Така ли мислиш да станеш лекар?!
За твое успокоение, винаги я има опцията "платено обучение".

Dwyd96
01-29-2016, 14:38
Не ти ли е съвестно да преписваш? Така ли мислиш да станеш лекар?!
За твое успокоение, винаги я има опцията "платено обучение".

Принципно съм твърдо за преписването, но не й в такива специалности :D

Grumnal65
01-30-2016, 11:42
Опцията платено обучение не всички можем да си я позволим .В България дори за рядкост тези които могат да си плащат обучението по 7000 лева на година . Родителите ми да не са банкомат , да ме издържат 6 години. А преди това уроците също са с пари , по 50 лева на час за биология и за химия на седмица поне по веднъж (най-малко) . Накрая всички тези изпити са пак направени за да взимат пари тъй като в нашата мила родина всичко се свежда до това . Та на темата , тези които имат възможнсти ходят на уроци при професори и тн от дадения университет и как мислите дали не влизат ? По важното е като те приемат да си учиш а не на приемния където трябва да назубриш 3 учебника .

Dwyd96
01-30-2016, 23:07
Опцията платено обучение не всички можем да си я позволим .В България дори за рядкост тези които могат да си плащат обучението по 7000 лева на година . Родителите ми да не са банкомат , да ме издържат 6 години. А преди това уроците също са с пари , по 50 лева на час за биология и за химия на седмица поне по веднъж (най-малко) . Накрая всички тези изпити са пак направени за да взимат пари тъй като в нашата мила родина всичко се свежда до това . Та на темата , тези които имат възможнсти ходят на уроци при професори и тн от дадения университет и как мислите дали не влизат ? По важното е като те приемат да си учиш а не на приемния където трябва да назубриш 3 учебника .

Донякъде имаш право, стига да не си продължиш с тази нагласа и занапред, няма проблеми да препишеш :D

Ivaaaaa
01-31-2016, 07:22
Опцията платено обучение не всички можем да си я позволим .В България дори за рядкост тези които могат да си плащат обучението по 7000 лева на година . Родителите ми да не са банкомат , да ме издържат 6 години. А преди това уроците също са с пари , по 50 лева на час за биология и за химия на седмица поне по веднъж (най-малко) . Накрая всички тези изпити са пак направени за да взимат пари тъй като в нашата мила родина всичко се свежда до това . Та на темата , тези които имат възможнсти ходят на уроци при професори и тн от дадения университет и как мислите дали не влизат ? По важното е като те приемат да си учиш а не на приемния където трябва да назубриш 3 учебника .

да, бе, ебати тариката. кат не можеш да назубриш три учебника , се пренасочи към друга специалност, баси наглия.

Fisherman
01-31-2016, 13:22
да, бе, ебати тариката. кат не можеш да назубриш три учебника , се пренасочи към друга специалност, баси наглия.

да,може би някаква специалност където искат да се мисли,а не да изпомпват тъпи папагали

Dwyd96
01-31-2016, 13:40
да,може би някаква специалност където искат да се мисли,а не да изпомпват тъпи папагали

Не мисля че има такива в България.

Ivaaaaa
01-31-2016, 16:06
да,може би някаква специалност където искат да се мисли,а не да изпомпват тъпи папагали

Само използвах неговите думи. Не може да научи елементарни неща, тръгнал медицина. Да не започваме спора за зубренето отново :д

Lv4e
02-08-2016, 14:50
Яяяя се откажи от медицината! Сигурно си спал 12 години и накрая си се сетил! Уроците са стрували по 50 лева на час, на година по 7 000 лева. Еми да си учил, за какво си ходил на училище! Нещата не трябва да се назубрят, а да се разбират! Като не знаеш най-елементарните неща по Химия какво ще правиш по-нататък? Иди стани учител или каквото там.

В този случай как да не хейтвам?! Заради тези "лекари" и "бъдещи лекари" колко хора са умирали и страдали, знаеш ли?

Ей, най-мразя такива. Не знаят дори за тройка, ама имат големи мечти! Не е лесно да учиш медицина. Нали знаеш, че и след дипломирането отново се отива на обучения? Мисля, че всичко ти е най-ясно. Някои хора се сещат последния момент!

От сърце пожелавам да не те приемат!

LoveInfect
02-08-2016, 18:33
Яяяя се откажи от медицината! Сигурно си спал 12 години и накрая си се сетил! Уроците са стрували по 50 лева на час, на година по 7 000 лева. Еми да си учил, за какво си ходил на училище! Нещата не трябва да се назубрят, а да се разбират! Като не знаеш най-елементарните неща по Химия какво ще правиш по-нататък? Иди стани учител или каквото там.

В този случай как да не хейтвам?! Заради тези "лекари" и "бъдещи лекари" колко хора са умирали и страдали, знаеш ли?

Ей, най-мразя такива. Не знаят дори за тройка, ама имат големи мечти! Не е лесно да учиш медицина. Нали знаеш, че и след дипломирането отново се отива на обучения? Мисля, че всичко ти е най-ясно. Някои хора се сещат последния момент!

От сърце пожелавам да не те приемат!

+++ТОЧНО ТАКА!!
За кво ти е медицина ако няма да учиш!?

Dwyd96
02-09-2016, 08:42
Яяяя се откажи от медицината! Сигурно си спал 12 години и накрая си се сетил! Уроците са стрували по 50 лева на час, на година по 7 000 лева. Еми да си учил, за какво си ходил на училище! Нещата не трябва да се назубрят, а да се разбират! Като не знаеш най-елементарните неща по Химия какво ще правиш по-нататък? Иди стани учител или каквото там.

В този случай как да не хейтвам?! Заради тези "лекари" и "бъдещи лекари" колко хора са умирали и страдали, знаеш ли?

Ей, най-мразя такива. Не знаят дори за тройка, ама имат големи мечти! Не е лесно да учиш медицина. Нали знаеш, че и след дипломирането отново се отива на обучения? Мисля, че всичко ти е най-ясно. Някои хора се сещат последния момент!

От сърце пожелавам да не те приемат!

Точно така... Като не ви се учи има УНСС :D
Кво си се вкарал във филма бе :D... Нека да препише... Като иде на държавен и като го хванат да препише и ми спрат студентските права, ще се научи да не го прави. :D

LoveInfect
02-18-2016, 18:45
Точно така... Като не ви се учи има УНСС :D
Кво си се вкарал във филма бе :D... Нека да препише... Като иде на държавен и като го хванат да препише и ми спрат студентските права, ще се научи да не го прави. :D

Има такова нещо като да ти спрат студентските права ??? това не го знаех.

tori
02-19-2016, 05:30
Не разбирам как ви го позволява съвестта въобще, не че не може физически. Аз съм с 3 по анатомия и ми е съвестно, а ти за доктор ще преписваш.

Dwyd96
02-20-2016, 11:56
Има такова нещо като да ти спрат студентските права ??? това не го знаех.

Да.. Могат да ти ги спрат :D... Един приятел в СУ така си забави дипломирането с 1 година :D