PDA

View Full Version : Нещо истинско и сериозно?



Jennie_K.
01-29-2016, 07:14
Здравейте! Момиче на 17 съм, приятеля ми е на 23. От скоро сме заедно, но не сме се виждали, понеже не сме от един град. Той е разбрано момче, мило..но е предубеден, че ще стане същото, както с бившата му, но се надява да му предложа нещо ново, което да го накара да забрави колко много е страдал. Та ..въпроса ми е можем ли да имаме нещо истинско и сериозно, предвид възрастовата разлика...и мислите ли, че мога да му предложа нещо ново в любовта?

Животно
01-29-2016, 09:59
заедно сте, но не сте се виждали ? ша умра

SkyEatsAirplane
01-29-2016, 10:05
Чакай, чакай!!!! Заедно сте и той те сравнява с бившата??? Отиди до у тях и му забий един шамар. Или му коментирай снимките във фейсбук, ама всичките! Така ще разбере колко си привързана и как държиш на него!

solo_
01-29-2016, 10:14
1. Понеже тук в темата видях потребител за който не знаех че е ретард....

2. Момчето е прижевяло емоционално сриване след като се е разделило с бившата си , от там нататък е нормално той да сравнява всяко момиче с бившата.

3. Jannie_K - Покажи му че не си като бившата

SkyEatsAirplane
01-29-2016, 10:30
НЕ! Няма право да я сравнява с бившата си! Момичето не е виновно за емоционалният му срив! Та той е на 23, той трябва да продължи и да се държи като мъж! Като сте заедно, вземи му телефона и прочети какво са си писали на лични, така ще разбереш по-добре за какво става въпрос, но не му казвай!

solo_
01-29-2016, 10:32
НЕ! Няма право да я сравнява с бившата си! Момичето не е виновно за емоционалният му срив! Та той е на 23, той трябва да продължи и да се държи като мъж! Като сте заедно, вземи му телефона и прочети какво са си писали на лични, така ще разбереш по-добре за какво става въпрос, но не му казвай!

Телефона ме може да е с парола може би...

Исках да кажа че когато са се разделили той може да е бил болен по нея и след този емиционален срив да му се е появила травма че всички са като бившата и трудно да се доверява... 100% това е...

SkyEatsAirplane
01-29-2016, 10:36
Имаш право! Но ако коментира всичко във фейса, бившата ще види, че тя доминира над нея и не е като нея! А може да прочете съобщенията, когато са у тях и той отиде до кенефа примерно... ИМА много варианти!

Jennie_K.
01-29-2016, 10:40
Но по този начин показвам, че му нямам доверие..Да, прекалено трудно му е да се довери отново, защото се страхува, че ще стане както е било с нея.

solo_
01-29-2016, 10:50
Но по този начин показвам, че му нямам доверие..Да, прекалено трудно му е да се довери отново, защото се страхува, че ще стане както е било с нея.

Като мине време ще разбере че не си като бившата...

SkyEatsAirplane
01-29-2016, 10:55
ама знаеш ли що? да не го е клецала с колан накурник? Сподели му фетишите си, успокой го!

solo_
01-29-2016, 10:58
Може пък да няма фетиш... Тъй като гледам ми се струва доста кротка и стеснителна. -_-

SkyEatsAirplane
01-29-2016, 10:59
Aз не мисля така, щом момчето в нейното присъствие (макар и виртуално) усеща страх....

solo_
01-29-2016, 11:02
Aз не мисля така, щом момчето в нейното присъствие (макар и виртуално) усеща страх....

А какво би си помислил ? Тая свирка ми прави че да остане с мен...

Не е ли по-добре доверието само да цъфне?

SkyEatsAirplane
01-29-2016, 11:04
А какво би си помислил ? Тая свирка ми прави че да остане с мен...

Не е ли по-добре доверието само да цъфне?

Ама нали и аз това казвам! Няма да се разберем, човеко. Момичето има проблем тука!

solo_
01-29-2016, 11:11
Ама нали и аз това казвам! Няма да се разберем, човеко. Момичето има проблем тука!

Работата им сама ще се оправи обаче иска време докато емоционалната му рана заздравее, такива рани заздравяват трудно и бавно... Тъй че...

SkyEatsAirplane
01-29-2016, 11:14
Това е ясно, аз се опитвам да помогна, изглежда много сериозен да е проблемът...

mincheto
01-29-2016, 20:37
Здравейте! приятеля ми е на 23. От скоро сме заедно, но не сме се виждали, понеже не сме от един град.
Какъв приятел ти е и как можеш да му вярваш изобщо като не сте се виждали?Бъди по-мнителна и не бъди толко доверчива.Хората са лоши и гледат да ти намерят слабото място,за да те използват и да ти навредят.

crazyfenka
01-29-2016, 23:07
Докажи му че не си като бившата , бъди по добра .. и така

mincheto
01-30-2016, 11:58
Докажи му че не си като бившата , бъди по добра .. и така

На никого не трябва да се доказваш и да имаш сляпо доверие в един момент ще се възползва от доверието ти и слабостите ти,които знае за теб и ще ти забие нож в гърба.Особено пък пред мъж нетрябва да се унижаваш и да му се молиш така те приема за даденост и му ставаш безинтересна.

tori
01-30-2016, 12:06
Е, и аз да не се бях виждала никога с гаджето си, и аз щях да съм мнителна, да не вярвам, да го сравнявм с бившия ви. Разберете, че връзка от разстояние не значи никога да не сте се виждали. Значи, че трябва да си налегнеш парцалите и да пътуваш 123456789 дена/часа, за да видиш любимия човек за едня седмица примерно. Във връзка, в която не знаеш в кого и защо си влюбен, няма как да има доверие.

mincheto
01-30-2016, 12:17
Е, и аз да не се бях виждала никога с гаджето си, и аз щях да съм мнителна, да не вярвам, да го сравнявм с бившия ви. Разберете, че връзка от разстояние не значи никога да не сте се виждали. Значи, че трябва да си налегнеш парцалите и да пътуваш 123456789 дена/часа, за да видиш любимия човек за едня седмица примерно. Във връзка, в която не знаеш в кого и защо си влюбен, няма как да има доверие.

Виж сега ,aз съм от този тип хора,които независимо дали ще са с даден човек всеки ден или от време на време,независимо от колко месеци или години сме заедно,a3 винаги си имам едно на ум и не се доверявам на никого на повече от 40%.Така ме е очукал живота,че имам пълно доверие само в себе си и в Бог.Поставям себе си и свойте цели преди всички други, а за себе си аз съм най-важният човек.Освен това от години на ред се доверявам само на умът си,a не на сърцето си и точно за това никога не греша,защото умът ти никога ама никога няма да те излъже,подведе в грешната посока и да те предаде.

tori
01-30-2016, 12:23
Абе, чак толкова мнителна не съм, но да - винаги има един процент възможност някой да си осере пътеките. И аз съм във връзка от разстояние и човека до мен има възможност да изневерява, да лъже, маже и преиграва. Ама съм приела факта. Щото в случай, че не се доверявям на човека си, за мен знячи и че не се доверявам на МОЯ избор. Взискятелна съм към хората около мен, имам си и едно на ум, НО имам и голямо дпверие. Разбият ли го, нищо, поредния труп. Понякога трябва да скочиш, за да ти поникнат крила.

mincheto
01-30-2016, 12:31
Че преди 5г и повече като бях доверчива и обичах хората да не би да спечелиx нещо и да ми се случи нещо хубаво?Напротив.....точно тогава загубих всичко,което имах и включително доверието на близките си,което се връща страшно труно,aи да си го върнеш не е същото както преди.От както работя и се доверявам само на умът си ми се случват все по -хубави неща.Пробвай,няма да сгрешиш. ;)

tori
01-30-2016, 12:36
Ма аз съм доволна от това, което имам. :д Никъде не казвам, че не съм. Въпросът е, че да - не можеш да се доверяваш на сляпо, но и не можеш да спиш в каменна кула и да държиш арсенал оръжия под юргана си. Двете крайности са еднакво глупави, а го казва човек на крайностите като цяло.

sollo
01-30-2016, 15:29
И аз съм доволен, че я има Indistinct, на която винаги мога да си набия една чикия на малкото чепче

solo_
01-30-2016, 15:30
:D

Indistinct
01-30-2016, 15:37
Идиот.

sollo
01-30-2016, 15:39
Идиот.

Защо ми говориш така, любов моя ненагледна сладка, искам да вляза в теб и да те усетя, да ти пия сока и да се чукаме по дупките с папежи

Indistinct
01-30-2016, 15:44
Нали ме мислеше за момче. Пак намекваш, че си гей.

sollo
01-30-2016, 15:45
Нали ме мислеше за момче. Пак намекваш, че си гей.

Намекът ми е доста силен, още мисля, че си момче, но те искам, любовче

solo_
01-30-2016, 15:46
Идиот.

Ти бе... Ти бе, имаш вид на интилигентно, свястно и много красиво момиче! КАК МОЖЕ ТАКОВА НЕЩО !!! ТОВА Е Melly_ не АЗ


Ей, проста селянко melly_ - https://www.youtube.com/watch?v=canmzJgpmDo

sollo
01-30-2016, 15:48
Нали ме мислеше за момче. Пак намекваш, че си гей.

Бих рискувал с теп, дори да ми извадиш една паламарка

Indistinct
01-30-2016, 15:48
Трима Соловци за по-малко от ден. Ей, много бързо се размножават.

solo_
01-30-2016, 15:49
Трима Соловци за по-малко от ден. Ей, много бързо се размножават.

Това е inewton или Melly_ едно от двете...

sollo
01-30-2016, 15:50
Това съм аз или моето алтер его едно от двете...

.

solo_
01-30-2016, 15:53
Лека нощ, селско момиче :)

sollo
01-30-2016, 15:55
Егати шизофреника сам, май трябва да се лековам, не съм добре

solo_
01-30-2016, 15:57
Ти да не си 4-ти клас ? Ако има нещо кажи ми го ? Кво се заяждаш без причина ?

sollo
01-30-2016, 15:59
Писна ми да си говоря сам от 2 профила, неадекватен съм, иска ми се да не осирах всяка тема с глупавите си изказвания ама уви-не мога, трябва да сера навсякъде

Indistinct
01-30-2016, 16:06
Забава. :D

sollo
01-30-2016, 16:08
Забава. :D

Забавно ти е мила моя, но на мен ми е тежко, не знаеш какво е да си шизофреник и да си говориш сам и да асе чукаш с папежи, трудно е, обичам те мисалта зьа теп ме крепи

solo_
01-30-2016, 16:08
Забава. :D

Да, kaRamella ли е, ти ли си Melly_ли е кой ли е ? Може ли да кажеш или не знаеш ? Аз по жаргона мисля че е Melly :d

sollo
01-30-2016, 16:17
Иска ми се да имах живот и извън този форум, но уви - нямам. Сера по всяка една тема, не мога една теза да структурирам и защитя, пълна нула съм

moni.vasileva135
02-04-2016, 11:29
Здравейте! Момиче на 17 съм, приятеля ми е на 23. От скоро сме заедно, но не сме се виждали, понеже не сме от един град. Той е разбрано момче, мило..но е предубеден, че ще стане същото, както с бившата му, но се надява да му предложа нещо ново, което да го накара да забрави колко много е страдал. Та ..въпроса ми е можем ли да имаме нещо истинско и сериозно, предвид възрастовата разлика...и мислите ли, че мога да му предложа нещо ново в любовта?
Така, 1-во - след като не си го виждала, какво очакваш от тази връзка?
2-ро - Не си длъжна да се доказваш пред когото и да било, или приема, че не си другата, или не!
3-то - Годините са ти най - малкия проблем. Даже не са. Разликата ми с моя приятел е 7 години, но година и половина сме заедно, така че..
Сама си решавай заслужава ли си или не!

baby_baby
02-11-2016, 09:16
Дали ще имате нещо сериозно и истинско си зависи от вас двамата