PDA

View Full Version : Баннато IP!



krastata
01-29-2016, 12:38
Здравейте, баннаха ме от замунда по ip. Постоянно ме блокираха за щяло и нещяло и като ги питах започваха да овъртат и да ми казват, че съм бил нарушил еди си кво. Адски много се издразних и ги напсувах и ме баннаха по ip-то. Та въпроса ми е мога ли по някакъв начин, чрез някаква програма или нещо друго да си премахна бана. Въобще не трябваше да се занимавам с тях, но действах импулсивно. Понякога много се нервя, че цензурират на ред, заради тъпите им правила и други простотии... обаче в другите тракери на торентите има малко сийдове и много бавно се теглят нещата. Та ако ми помогнете много ще се радвам

SprayPaint
01-29-2016, 15:11
Може с прокси/vpn или да звъннеш на оператора да ти сменят IP-то.

solo_
01-29-2016, 15:18
Ето - https://hide.me/en/ , https://hide.me/en/proxy

ДОТА
01-29-2016, 15:40
http://bgtorrentz.net/zamunda-net/

Dwyd96
01-29-2016, 21:53
С прокси ще сваляш бавно. По-добре се свържи с оператора ти и си смени IP. Ако си с динамично IP, само си рестартирай рутера.

SprayPaint
01-29-2016, 21:56
С прокси ще сваляш бавно. По-добре се свържи с оператора ти и си смени IP. Ако си с динамично IP, само си рестартирай рутера.

С прокси ще свали бавно торент файл?

Dwyd96
01-29-2016, 22:21
С прокси ще свали бавно торент файл?
Ами аз като съм ползвал прокси съм наблюдавал страшен спад на скоростта с която свалям. Въпреки че е торент и не е кой знае колко памет, спада си го има. Освен това много чест utorrenta ми се бъгваше и нещеше да работи.

ДОТА
01-30-2016, 04:41
Ами аз като съм ползвал прокси съм наблюдавал страшен спад на скоростта с която свалям. Въпреки че е торент и не е кой знае колко памет, спада си го има. Освен това много чест utorrenta ми се бъгваше и нещеше да работи.

бля бля бля
С прокси сваляш торент файла, а не сваляш самия файл през прокси, освен ако си толкова залупен, че да си го задал в торент програмата.

Dwyd96
01-30-2016, 09:01
бля бля бля
С прокси сваляш торент файла, а не сваляш самия файл през прокси, освен ако си толкова залупен, че да си го задал в торент програмата.

Знам че се сваля само торента бе глупак. Ако си беше направил труда да завършиш 3 клас и да можеш да прочетеш кво съм имал предвид, щеше да разбереш.

Dwyd96
01-30-2016, 09:29
бля бля бля
Колко пъти са те изнасилвали в детската градина ?

0.. Що за въпрос? Ако за теб това е нормален въпрос, значи ти се е случвало да те изнасилят в детска възраст и си мислиш, че и с другите е така и е нещо нормално. Жал ме е за теб ;(

Dwyd96
01-30-2016, 09:38
Отговорих ти количествено на въпроса...
Щом има въпрос само по първата част от отговора ми, значи втората е приемаме за абсолютно вярна и не е нужен коментар по нея, нали? ;)

ДОТА
01-30-2016, 09:49
Обличаха ли ти в женски дрехи преди да те изнасилват или не им пукаше ?

Dwyd96
01-30-2016, 09:52
Обличаха ли ти в женски дрехи преди да те изнасилват или не им пукаше ?

След като ти казах че броят е 0. Този въпрос се превръща в абсолютно безсмислен...
Колко години дишаше лепило, че да стигнеш до това ниво на затъпяване?

ДОТА
01-30-2016, 10:10
Не са те изнасилвали ли, сам ли им пускаше ?

Dwyd96
01-30-2016, 10:25
Не са те изнасилвали ли, сам ли им пускаше ?

Също като повечето нормални деца, интересите ми не са били в тази насока.
Защо отбягваш моите въпроси и продължаваш да задаваш въпроси свързани със сексуалността при децата?
Тази тема да не би за теб да представлява някаква сексуална стимулация?
Може би наистина са те насилвали като дете и си се травмирал и сега единствения начин да се възбудиш е да говориш за изнасилване на деца.. Много тъжно наистина.

ДОТА
01-30-2016, 11:00
Също като повечето нормални деца, интересите ми не са били в тази насока.

Само с кукли ли си играл, и си пробвал дрехите на майка си ?

Dwyd96
01-30-2016, 11:16
Само с кукли ли си играл, и си пробвал дрехите на майка си ?

Ииии отново избягваш въпросите :(
Явно се опитваш да намериш някакви сходства между моето и твоето детство, за да се увериш че като малък си бил напълно нормален. Ето защо питаш за неща които ти си правил като дете, с надеждата че има и други като теб. :( НЯМА ДРУГИ :(

Вашите някога да се те молили да избягаш от вкъщи? Щото аз ако съм ти родител бих го направил...

ДОТА
01-30-2016, 11:56
Щото аз ако съм ти родител бих го направил...

Ако ти ми беше родител, щях да съм те докладвал на социалните, че си ме опипвал като съм гол.

Dwyd96
01-30-2016, 12:02
Ако ти ми беше родител, щях да съм те докладвал на социалните, че си ме опипвал като съм гол.

Така ли направи с вашите?

krastata
01-30-2016, 21:50
Здравейте отново...писна ми да се занимавам с тея шибаняци долни от замунда....първо ме баннаха, послед ме ънбаннаха, направих си профил изтриха го, направи си още два подред - изтриха и тях и пак ме баннаха...бахти смотаняците долни. Бесен съм........сега влизам с proxy обаче не мога да се регестрирам през него...та някой ако има акаунт ще съм много благодарен да ми даде :) Ще сийдвам, обещавам....само за теглене ми трябва, за нищо друго

SprayPaint
01-30-2016, 23:48
Можеш спокойно да си теглиш от замундата без акаунт.