PDA

View Full Version : кола маска



ALBENAAA11
01-31-2016, 19:13
Здравейте! Момиче на 17 години съм и все още не съм ходила на козметик, понеже доста се срамувам.(става въпрос за интимната зона) Ще помоля някоя, която е ходила на козметик да ми каже как точно протича всичко и колко д/г ще ми струва?

Hilary_
02-01-2016, 09:44
Влизаш в кабинката, дават ти се еднократни бикини, които да обуеш. Лягаш на вече приготвена, постлана с еднократен чаршаф кушетка. Козметикът те позиционира по удобен за него начин, слага ръкавици, пудра на зоната (задължително!) и започва процедурата. Аз лично предпочитам да работя на малки участъци, за да намаля максимално дискомфорта на клиента. Работи се първо едната страна, после другата, без да се бърза. Често се сменят местата, избягват се повторения, потретвания. Накрая се обръщаш за зоната на дупето, ако желаеш разбира се. През цялото време можеш с ръце да помагаш при опъна, пак по усмотрение на козметика. След процедурата ти се дава да се намажеш със съответния продукт и си готова. Цената варира между 10-15лв.

li0n
02-01-2016, 16:09
Тъва с ленти ли е? На мен ми я правят с гореща и процесът е доста по-различен.. :D

Hilary_
02-01-2016, 18:37
С ленти, да.
В тази зона, лично аз предпочитам да не ползвам горещата. Не всеки би издържал на топлината, а и не всяка кожа би го понесла.