PDA

View Full Version : Escapele



Martinast
02-01-2016, 12:53
Izvinqvam se, che ne pisha na BG, s windows 8 sum i ne se poddurja. Problema e che okolo sedmica sled cikula mi praveh sex s priqtelq mi i prezervativa se skusa, 11 chasa sled tova pih escapelle, cikula mi veche zakusnqva s 5 dni. Pravih si 2 testa za bremennost poqvqva se 1 qsna lenta, no sled okolo minuta zapochna da se poqvqva i 2ra bleda. Kazvali sa mi che tova koeto otchete purvonachalno (v slucheq 1 chertihka) tova e rezultata. Imam priqtelka koqto sled priema na hapcheto ne i doide 3 meseca. Znam che vseki organizam e individualen i hapcheto oburkva hormonite, no se pritesnqvam, molq daite mi suvet.

DarkManX
02-01-2016, 13:35
На моята приятелка и се появи същото след няколко дни разбра, че е бременна..
Не искам да те плаша, но щом се появява бледата чертичка това се очертава, че вероятно си бременна..
Трето колкото и да се притесняваш случилото се е случило, надявам се всичко да е наред но човек носи отговорност от действията си и ако има нещо то и двамата носите последствия.

Грозния
02-01-2016, 14:55
Izvinqvam se, che ne pisha na BG, s windows 8 sum i ne se poddurja. Това е невярно!

solo_
02-01-2016, 14:56
Това е невярно!

Няма инсталиран language bar или просто може да не знае как да го направи...

Dwyd96
02-01-2016, 15:21
Няма инсталиран language bar или просто може да не знае как да го направи...

Но съждението все още си остава невярно :)

solo_
02-01-2016, 15:23
Но съждението все още си остава невярно :)

Аз не знам какво е съждение

Rabalka
02-01-2016, 16:10
И аз сам пила ескапел ама парво ходих при гинеколога.Ама трябваше да пия два пати че парвият го поварнах.На мен не ми е излизала втора черта бледа и ми закасня с 2 дена.

GLaDOS
02-01-2016, 18:01
Това е невярно!

Много лъже, ей ...

TROLLDADLOLCAKE
02-02-2016, 00:59
Стига плашете момичето бе и карайте по темата.Ескапел може да направи така, че да ти закъснее цикъла в няколко случая..Ако приемеш Ескапел повече от веднъж между две менструации, много вероятно е да настъпи нарушение на менструалния цикъл или вторият вариант е, когато си слаба физически или имаш нередовен цикъл.Възможна е промяна във вида на менструацията. При повечето жени настъпва нормална менструация в очакваното време, но при някои може да има закъснение или преждевременно настъпване на менструацията. Възможна е появата на неправилни кръвотечения или зацапване до следващата редовна менструация. В случай, че менструацията ти закъснява с повече от 5 дни или е необичайно оскъдна или обилна, обърнi се към лекар възможно най-скоро, защото в такъв случай може да сi бременна, а ако си бременна това означава, че си забременяла преди въпросният полов акт, което само по себе си вече е за притеснение, защото има вариант да си извънматочно бременна, което си е опасно...Не те плаша..просто е хубаво да знаеш всичко и все пак не смятам, че си бременна,но за всеки случай направи си тест 14 дни след половият акт.

Успех и ако все пак си бременна и решиш да го задържиш да го кръстиш Ванчо ;) :D