PDA

View Full Version : Обезкосмяване



FirePenguin
02-01-2016, 18:20
Така, първо - незнам дали това не е раздел само за жени, ако е преместете темата другаде, защото пише момче. lol
Искам някой да ми обясни по-добре какво да правя, за да се обезкосмя. Искам да махна космите под мишниците си и в интимната област. Другаде косми нямам засега. Сякаш не искам да си правя кола маска, а искам да е в домашни условия, така че просто да се обръсна с бикче? Но някой да ми обясни точно как става като за малоумни :D

inewton
02-01-2016, 18:23
Запали борина, доближи я до въпросните зони и виж какво ще стане.

solo_
02-01-2016, 18:34
Така, първо - незнам дали това не е раздел само за жени, ако е преместете темата другаде, защото пише момче. lol
Искам някой да ми обясни по-добре какво да правя, за да се обезкосмя. Искам да махна космите под мишниците си и в интимната област. Другаде косми нямам засега. Сякаш не искам да си правя кола маска, а искам да е в домашни условия, така че просто да се обръсна с бикче? Но някой да ми обясни точно как става като за малоумни :D

Не е желателно да се обезкосмяваш с бръсначка защото след време няма да можеш да се обезкосмиш. Препоръчвам ти да използваш депилиращ крем (на гърба на флакончето си има инструкции) другия вариант е да отидеш на лазерна епилация защото тя е най-добра...

Hilary_
02-01-2016, 18:41
Ако не държиш да си гладък като бебешко дупе пробвай с машинка за подстригване без приставка, за да останат максимално къси. Всичко останало на този етап е излишно.

ДОТА
02-01-2016, 19:34
Ако не държиш да си гладък като бебешко дупе пробвай с машинка за подстригване без приставка, за да останат максимално къси. Всичко останало на този етап е излишно.

хехехе, под мишниците и топките точно с машинка не трябва, че като стане сакатлък, няма да може да се оправи

solo_
02-01-2016, 20:21
хехехе, под мишниците и топките точно с машинка не трябва, че като стане сакатлък, няма да може да се оправи

Абе то тя машинката е обезопасена, няма как да се одреже :D

Грозния
02-01-2016, 21:18
Бръсначка и пяна - аз така правя :) ! Преди бръсначката обаче подкъси с ножица или машинка. Успех :) !

Hilary_
02-02-2016, 07:37
хехехе, под мишниците и топките точно с машинка не трябва, че като стане сакатлък, няма да може да се оправи
Ако беше така до сега мъжа ми да е останал без тях!
Това, че се ползва без приставка не значи, че не е обезопасена!

mincheto
02-03-2016, 08:08
Запали борина, доближи я до въпросните зони и виж какво ще стане.

:D:D Ти си брутален.



Може да пробваш с ножче,че е най-безболезнено.Някой мъже ходят и на кола маска,но там вече боли.

FirePenguin
02-03-2016, 18:48
Ок, но какво ще стане, ако после не мога да се обезкосмявам, както казаха по-горе? И наистина, възможно ли е да се порежа, особено в интимната област?

Грозния
02-03-2016, 19:06
Ок, но какво ще стане, ако после не мога да се обезкосмявам, както казаха по-горе? Нищо няма да стане.

И наистина, възможно ли е да се порежа, особено в интимната област?Възможно е, но ще внимаваш. Не е толкова страшно.

FirePenguin
02-03-2016, 19:10
Пробвал съм да подрежа космите си, но в интимната област ме сърбеше доста първите няколко седмици. Проблема ще остане ли?

Грозния
02-03-2016, 19:21
Пробвал съм да подрежа космите си, но в интимната област ме сърбеше доста първите няколко седмици. Проблема ще остане ли?Свиква се и след това не се усеща сърбеж.

baby_baby
02-09-2016, 15:24
Като не искаш да си махаш космите с кола маска купи си самообрасначка с 4 ножчета

draid
02-09-2016, 21:12
Като не искаш да си махаш космите с кола маска купи си самообрасначка с 4 ножчета

И като човек който никога не се е бръснал се обръсне с тая самобръсначка с 5 ножчета която бръсне много ниско ще се види в приключение. Аз бих предложил Mach 3, все още ги предпочитам пред Fusion серията. Това разбира се ако говорим за жилетите които се намират във всяка верига магазини. Не си вземай бикче, може да е евтино, но има защо да е такова.

kaRamella
02-10-2016, 11:16
Някакъв хубав жилет както каза друида по-горе. Но внимавай с ташаците ... че...

sevdalina
03-13-2016, 15:32
След дълги години обезкосмяване с епилатор в домашни условия и много изхабени нерви реших да се подложа на лазерна епилация. Причината за това беше подкожните косми, от които ми излизаха ужасни пъпки.От известно време ходя във http://vipcenter.bg/ , вече съм на третата процедура и съм много доволна. Надявам се веднъж завинаги да се справя с проблема и да сложа край на борбата с неприятното обезкосмяване.

Melly_
03-15-2016, 12:32
В никакъв случай бръснене. Пробвай с лентички.