PDA

View Full Version : Necrosis, приятелчето на SlaserX с нов проект



val4o0o0
02-02-2016, 14:15
Искам да ви предупредя, че точат лични данни в nullbg.club и паролите в сайта им са plain text. Ако мислите да им ставате потребител, пишете пароли, които не ползвате на други места!

Също така, предлагат разни уеб скриптове и системи, ако ги ползвате - ползвайте си ги на ваша отговорност!
Темата е с цел предупреждение, за да си имате едно на ум, ако попаднете на тях!

Скайпа на Necrosis (Oximoron) или (CodeObFuscation) е death_metal_night93
Сега има и нов колега Malware (iNikolaew), ако сте го срещали някъде - игнор и за него. Той е доста по-дребен, може и пубертета да не го е хванал още.
Това са бившите CWI.

Ето снимки:

i.imgur.com/3bHqXOy.png
i.imgur.com/MpNSqQL.png
i.imgur.com/8Xpq1NI.png
i.imgur.com/x5jIqw3.png

Вече има човек, който им е жертва! (Слава Богу - не съм аз!) Бъдете внимателни, когато посещавате сайта им! Бъдете внимателни и за това - какво сваляте от там!
В сайта им има донаторски достъп, където ви искат пари, за да имате достъп до разни неща - не им се връзвайте! Хората освен от хакване, идея от друго си нямат!
Темата е породена от лична драма помежду ни, но аз съм ви информирал, вие си решавате дали може да им се има доверие!

ПС: SlaserX е добре познат измамник във форума на mikrotik (пак от CWI)

pe6oskeiborda
02-04-2016, 10:13
сигурно са наели разни цигани от индия да им пишат работите
аз веднъж исках да наема ама бяха много зле всичките деба май всичкия талант се обира???
от илюминатите??!?
ходят из къщите и наемат умните хора?!?!!
сигурно пропускат кварталите в които се ака на улицата.....
значи още имаме шанс..... просто трябва да търсим апликация която е релевантна за свободно акащите.....