PDA

View Full Version : Даскалото скапано



crazyfenka
02-02-2016, 16:27
Девети клас съм и нещо не съм доволна изобщо от училището ми , от хората и от учителите .. Абе общо взето от всичко...
Та въпросът ми е дали е възможно ако знаете да се преместя някак в друго училище втори срок ? Или това е невъзможно ...

Indistinct
02-02-2016, 16:28
Доколкото съм запозната е възможно.

solo_
02-02-2016, 16:30
Девети клас съм и нещо не съм доволна изобщо от училището ми , от хората и от учителите .. Абе общо взето от всичко...
Та въпросът ми е дали е възможно ако знаете да се преместя някак в друго училище втори срок ? Или това е невъзможно ...

Гарантирам ти че в другото училище ще е абсолютно същата работа само лицата на персонала и учениците , ще са различни :)

mincheto
02-02-2016, 16:32
Разбира се,че е възможно.

crazyfenka
02-02-2016, 16:37
Е добре какво да направя.. аз повече не мога учителите са скапани изобщо не преподават добре... с приятелите не знам напоследък нищо не върви както трябва и всичко се обърква..

solo_
02-02-2016, 16:50
Е добре какво да направя.. аз повече не мога учителите са скапани изобщо не преподават добре... с приятелите не знам напоследък нищо не върви както трябва и всичко се обърква..

Англия / Дания

LoveInfect
02-02-2016, 17:57
Англия / Дания

+++++++++

Аз съм учила там, и ако имаш пари, там е най-доброто обучение!!!

RapExotic
02-02-2016, 18:04
Възможно е да се преместиш, но според мен с преместването си ще пренесеш проблема си и там. Във всяко училище ще има хора, които ще те дразнят и хора, които ще са ти приятни. Опитай се да се сближиш с вторите.

solo_
02-02-2016, 18:13
+++++++++

Аз съм учила там, и ако имаш пари, там е най-доброто обучение!!!

Не ти са нужни пари, в Даниа държата ти плаща всичко даже чух че след като завършиш ти дават много пари които можеш да връщаш до края на живота си по малки суми на месец

mincheto
02-02-2016, 18:42
Алооо къде я пратихте толко далеч?Може да не може да си позволи финансово,да живее и учи в Англия например.От целият ЕС живота във Франция и Англия е най-скъп.Копувала съм си цигари от Франция най-евтината кутия е 9 -10евро и продавача ти я дава из под щанда сеедно ти дава нещо незаканно.

mincheto
02-02-2016, 18:49
crazyfenka , на тази възръст всички са такива,на хората устата не можеш да я затвориш,така,че по-добре или не им обръщай внимание,или стани от '' кучките-готините ''в превод,или научи най-големите тайни на враговете си и '' приятелите си '',и когато се наложи ги използвай срещу тях и ги изнудвай и манипулирай с тях.За да оцелее човек трябва да бъде жесток манипулативен и да няма доверие дори в собствената си сянка.Трябва да си куче,за да оцелееш в днешно време.И нали знаеш...дръж приятелите си близо,a враговете си още по -близо ;) Дръж враговете си близо до себе си,сприятели се с тях,ако се наложи,за да научиш тайните им и да имаш козове срещу тях.Със силата на убеждението трябва да ги накараш ,да ти се доверят из цяло.

crazyfenka
02-02-2016, 23:32
Но аз не искам да съм гаднярка .. особено като тях .. Е , гадна съм понякога но то всеки си има такива моменти .. Не искам да злобея като тях то се връща но не мога да търпя вече и аз като ми се заяде някой и аз като се заям на някой и като ми отвърне съм готова да го пребия :D Често се е случвало .. не съм от хората които си мълчат но на последък не искам проблеми и си мълча .. писна ми като асоциална съм.
Колкото до чужбина .. solo_ не се ли замисли че за да отида там ми трябва и език да и финансовото положение също както и никога нашите няма да ме пуснат толкова далеч . Сега уча английски но не го знам перфектно.

solo_
02-02-2016, 23:57
@mincheto - @crazyfenka е крехка душица и не може да е копеле като останалите, твърди "solo_"

Относно това с цигарите... Ето пример:

Ако в България заплатата е 10 лева то колите ще струват 5 лева

Ако в Англия заплатата е 15 долара то колите ще струват 10 долара

Разбрираш ли това което казвам ?

=====================

По темичката:
Тази "асоциалност" (въпреки че не използва правилната думичка, трябваше да кажеш леко съм дръпната от тях -_-) е в резултат на скромност (това е моята гледна точка - ПОДЧЕРТАВАМ МОЯТА)

Също така в училищата (по цял свят) Освен комплексиране пубертети които пушат и се мислят за големи мъже друго НЕ може да се намери ! Ти ще си най-добре в частно училище или техникум като Механото в Бургас.
Тъй там където са по-отдадени на ученето, кротки и така нататък... :)


ПС: А това че си "гадна" по някога е в резултат на нерви които изродчетата (подчертавам изродчетата) в същото число и учителите (онези толкова висши твари че ни се подиграват за щяло и нещяло обаче повечето от нас не разбират техните интилигентни подигравки и обиди) са ти причиниле, ти нямаш ли приятел който да накараш да ги стресне ? Що за приятел ще ти е като не иска да те защити... -_-

crazyfenka
02-03-2016, 00:36
@mincheto - @crazyfenka е крехка душица и не може да е копеле като останалите, твърди "solo_"

Относно това с цигарите... Ето пример:

Ако в България заплатата е 10 лева то колите ще струват 5 лева

Ако в Англия заплатата е 15 долара то колите ще струват 10 долара

Разбрираш ли това което казвам ?

=====================

По темичката:
Тази "асоциалност" (въпреки че не използва правилната думичка, трябваше да кажеш леко съм дръпната от тях -_-) е в резултат на скромност (това е моята гледна точка - ПОДЧЕРТАВАМ МОЯТА)

Също така в училищата (по цял свят) Освен комплексиране пубертети които пушат и се мислят за големи мъже друго НЕ може да се намери ! Ти ще си най-добре в частно училище или техникум като Механото в Бургас.
Тъй там където са по-отдадени на ученето, кротки и така нататък... :)


ПС: А това че си "гадна" по някога е в резултат на нерви които изродчетата (подчертавам изродчетата) в същото число и учителите (онези толкова висши твари че ни се подиграват за щяло и нещяло обаче повечето от нас не разбират техните интилигентни подигравки и обиди) са ти причиниле, ти нямаш ли приятел който да накараш да ги стресне ? Що за приятел ще ти е като не иска да те защити... -_-

Ами нямам приятел :D И това е един от проблемите но да не говорим сега за това .

solo_
02-03-2016, 00:47
изцепих се.

solo_
02-03-2016, 00:48
В такъв случай, помоли братовчед си или баща си.

mincheto
02-03-2016, 05:33
solo_ , преди и аз бях както ти го наричаш това обръщение ''крехка душица ''-преди много години,но живота ме накара да се обърна на 180градуса.Ако не се бях променила,сега кой знае какво щеше да сее случило с мен... Човек не трябва да бъде много доверчив.

Dwyd96
02-03-2016, 10:40
И да се преместиш в друго училище, ситуацията няма да се промени много. Навсякъде ще срещаш неприятни преподаватели и съученици :D Така че свиквай...

tochko
02-03-2016, 20:30
Защо не потърсиш нов кръг приятели? Например и аз като теб мислех една група хора за ценни приятели, въпреки че постоянно доказваха обратното. Трябваха ми години да разбера че са боклуци, а сега не им говоря, не ги слушам и ми е супер. Факт е, че мразя почти целия си клас, кпето ме изгради като хейтър изобщо и пак не се товаря с тези уруди. От друга страна в залата, станах по-близък със целия клуб със старите кучета, както и със зайците в училище-намерих някой който ме цени. Ако смениш малко средата, пр. нова закусвалня в междучасието, следобед спорт или в парка ще доведат до нови запознанства. Смени класа или училището, само ако си сигурна, че ще си по-щастлива там, не просто така. Освен това, имай предвид, че 1 бфф може да те вкара в компания, с която да си изкарваш страхотно, особено женските компании, които ми се виждат по-социални от мъжките.

solo_
02-04-2016, 09:24
solo_ , преди и аз бях както ти го наричаш това обръщение ''крехка душица ''-преди много години,но живота ме накара да се обърна на 180градуса.Ако не се бях променила,сега кой знае какво щеше да сее случило с мен... Човек не трябва да бъде много доверчив.

crazyfenka е само на 16 (малко сукалче сравнение с нас големите.)...
П.П. Честно да ти кажа mincheto, не мисля че crazyfenka би могла да бъде куче като нас...

solo_
02-04-2016, 09:29
Ами нямам приятел :D И това е един от проблемите но да не говорим сега за това .

Давай, давай... Виждам че ти е тежко..
Аз мога да съм ти приятелка... ^_^

tochko
02-04-2016, 10:14
Давай, давай... Виждам че ти е тежко..
Аз мога да съм ти приятелка... ^_^

то не и трябва да е много голяма за да пука някой и да си смени обкръжението

mincheto
02-04-2016, 11:14
Solo_, и ти не си много по-голям от нея нали?Ама си си научил урокa ;)

solo_
02-04-2016, 12:03
Само с една година по-голям съм от нея.. Ама знам как де с еоправям в тоя скапан живот.

sollo
02-04-2016, 12:07
Само с една година по-голям съм от нея.. Ама знам как де с еоправям в тоя скапан живот.

Какво да си оправяш ? Да отидеш до училище, да си избършеш гъза сам, да си купиш баничка и да заспиш без мама да те цунка ?

solo_
02-04-2016, 12:09
Защо си мислиш че само защото съм ученик, живота ми е толкова лесен ?

sollo
02-04-2016, 12:37
Защо си мислиш че само защото съм ученик, живота ми е толкова лесен ?

Какво по-точно е трудното в живота ти при положение че висиш по цял ден в тоя форум ?

solo_
02-04-2016, 12:47
Това да се грижа за вас.

sollo
02-04-2016, 12:53
Това да се грижа за вас.

Детска работа, тва е

solo_
02-04-2016, 13:02
Кой го казва, човекът направил си втори акаунт само и само да не трупа мнения на Dwyd96 и да се прави там на скромен "малко мнения но качесвени" омг

sollo
02-04-2016, 13:04
Кой го казва, човекът направил си втори акаунт само и само да не трупа мнения на Dwyd96 и да се прави там на скромен "малко мнения но качесвени" омг

О ти ме разкри

crazyfenka
02-04-2016, 20:02
Защо си пишеш сам Sollo :D
Колкото до другото честно казано си нямам и на идея как да си намеря нова компания .. Tochko хубав съвет но за мен е трудно честно казано

tochko
02-05-2016, 11:33
Защо си пишеш сам Sollo :D
Колкото до другото честно казано си нямам и на идея как да си намеря нова компания .. Tochko хубав съвет но за мен е трудно честно казано

И за мен беше много трудно! Просто след като спрях да общувам със 80% от съучениците ми, разбрах колко са ценни останалите 20%. На мен много ми помогна залата, защото разбрах, че имам някой до мен-става дума за 7-8 човека, много по-големи от мен с малко допирни точки, които общуваха с мен просто така и в последствие и мен почна да ме е грижа за тях. Искам да кажа, че не сме излизали никога, но и никога не сме имали проблеми помежду си.
Друга част от обкръжението ми се получи от училище от тези от класа които понасям и намирам за пичаги въпреки различията и не ми се видя чак толкова трудно да се впиша в обстановката.
Свикни с мисълта, че няма да намериш някой с който си приличате толкова много-напротив, като се замисля приятелите ми са най-различни и се разбираме доста добре въпреки това. Аз (не знам за теб) нямам мнооого приятели-едва малка групичка, но които са най-най за мен и така ми харесва.
Ако се чудиш как да се запознаеш с нови хора може да се запишеш на някакъв спорт, фитнес залите също стават или каквито и да е неангажиращи разговори, или приятел на приятел за каквото се сетиш. Не е нужно да се захващаш с група хора (което нямам идея как ще стане) и да се променяш радикално, а да се насочиш към някакви единици които те радват и с които да излизаш или каквото ти се иска. Много важен елемент е да не се натрапваш на накой/някои, защото ще бъдеш жалка гледка в очите им.
Макар и да прозвучи клиширано, наистина се старай да се обградиш с хора от които имам какво добро да научиш и се постарай и те да намерят нещо в теб.
Съжалявам наистина, че писах толкова много за себе си хаххаха. съжалявам ако съм отегчил някой.