PDA

View Full Version : От "solo_" ЧАО



solo_
02-03-2016, 01:38
Така, мили деца, пуснете си песен на Loreena McKennitt, спрете да се занимавате с мен, успокойте се, направете си чай, отворете прозореца и погледнете звездите, успокойте се и СПРЕТЕ да се занимавате със solo_.

П.П. Той не заслужава вниманието ви.

Той намери своята голяма любов и заедно заминават към Венера!

solo_ Ви казва чао , bye , au revoir , vale , freilos , айде...

Вие мен повече НИКОГА НЯМА ДА МЕ ВИДИТЕ ! НИКОГА !

Малко така да ме опознаете:

Казвам се Неизвестно Лице, роден съм в Париж през 1938-сма година, през месец Януари, през 1939 семейството ми мигрира в Естония, в град Каласте заради глад и бедност.
В град Каласте мина детството ми, за жалост обаче когато станах на 14 години, майка ми (няма да и споделям името) и баща ми (Бенито Мусолини) (В учебниците, историята за Мусолини е лъжа!) бяха разстреляни от хората на Правителството (няма да кажа причината!) тогава останах сам с моята леля (Жену Из Плискович) тя ме гледа до голяма възраст но на края тя се разболя от Алцхаймер и вече не можеше да ме познава, не знаеше къде е, а вие не знаете каква мъка изпитвах - единственият човек в живота ми , бавно и славно да изчезва... после я хванаха още болести като чума и болест на Крон както и болест на Бехтервер, Турет, Даун... И още много болести като например Туберколоза и болести забравени в миналото от гледна точка на бъдещето (сега) и се наложи да я умъртвят.
След това аз работих като косач на полетата плащаха ми минимално (колкото да не умра от глад) 10, 000 Ранда (Rand) Това в днешно време са няколко стотинки... Но в миналото 10, 000 Ранда са били като 300 лева в днешно време...
С това се занимавах до голям...
Не смятам да разказвам повече.

НИКОГА НЯМА ДА РАЗБЕРЕТЕ КАКВО АЗ ЧУВСТВАМ КЪМ ВАС!

Искам да знаете само едно ! Винаги съм ви обичал и съм държал на вас... Особено на Теб inewton, теб винаги съм те харесвал като личност, умен си, приятен си, интилигентен си, с теб човек може да се разбира... От теб имам добри впечатления.

Indistinct - "ТО" Ме разочарова...

espada - Добро момче, за жалост объркано...

Rabalka - Нямам какво да кажа за теб, слънце, надявам се и твоя принц да се появи някой ден, но до токава ти пожелавам да бъдеш силна и де не се предаваш пред нищо, пред никое изпитание поставено от нашия Създател.
ПС: Толкова много имам, токова много чувствам - че не е истина.. Но за жалост Бог иска всичко да си остане загадка - но то ще бъде ВЕЧНО!.

dreamwalker - Уникален човек, възпитан, културен, умен, със способности които само избраните хора, могат да притежават - Добре ще е ? Знаеш за какво говоря... Не се притеснявай... Обещавам всичко да бъде наред - Ти за нищо не си виновна , каквото и да стане НЕ се обвинявай.. Ще видиш, всичко ще е наред... Ще успеем, обещавам че ще успеем.

haritov - Забъркал си се в нещо много голямо, ти сам ще разбереш.


crazyfenka - Един човек, издигнат до съвършенство, възпитан, уравновесен, кротък, крехък, нежен...

LoveInfect - Една малка сладурска пандичка.

Грозния - Повярвай в себе си, не си грозен, изпитвай повече емоции, сигурен съм че и ти ще намериш любимата !

Fisherman - пожелавам ти приятни мигове с твоята нова приятелка, да си жив и здрав.


Има и още потребители които обичам, но няма да ги спомена, понякога е по-добре да има неща за които да не знаете.

От мен излиза водопат от мъка, сълзи, разочарование, безброй провали и слабост... надявам се отново да се видим, в следващия живот.

С най-топли чувства Ви желая приятен живот, приятно бъдеще, светлина и щастие... Айревидерчи.

Тук сега Ви казвам ЧАО, за винаги ! Желая ви приятен живот, не спирайте да изпитвате чувства, любов, емоции...


Само за едно съжалявам... Че не ви познава по-добре.

Вие всички оставате в сърцто ми ! В сърцето ми !!!

Чао.

inewton
02-03-2016, 04:42
Искам да знаете само едно ! Винаги съм ви обичал и съм държал на вас... Особено на Теб inewton, теб винаги съм те харесвал като личност, умен си, приятен си, интилигентен си, с теб човек може да се разбира... От теб имам добри впечатления.

Да не повярва човек...

Ами Dwyd96? За него защо нищо не си казал?

inewton
02-03-2016, 04:44
Така, мили деца, пуснете си песен на Loreena McKennitt, спрете да се занимавате с мен, успокойте се, направете си чай, отворете прозореца и погледнете звездите, успокойте се и СПРЕТЕ да се занимавате със solo_.

П.П. Той не заслужава вниманието ви.

Той намери своята голяма любов и заедно заминават към Венера!

solo_ Ви казва чао , bye , au revoir , vale , freilos , айде...

Вие мен повече НИКОГА НЯМА ДА МЕ ВИДИТЕ ! НИКОГА !

Малко така да ме опознаете:

Казвам се Неизвестно Лице, роден съм в Париж през 1938-сма година, през месец Януари, през 1939 семейството ми мигрира в Естония, в град Каласте заради глад и бедност.
В град Каласте мина детството ми, за жалост обаче когато станах на 14 години, майка ми (няма да и споделям името) и баща ми (Бенито Мусолини) (В учебниците, историята за Мусолини е лъжа!) бяха разстреляни от хората на Правителството (няма да кажа причината!) тогава останах сам с моята леля (Жену Из Плискович) тя ме гледа до голяма възраст но на края тя се разболя от Алцхаймер и вече не можеше да ме познава, не знаеше къде е, а вие не знаете каква мъка изпитвах - единственият човек в живота ми , бавно и славно да изчезва... после я хванаха още болести като чума и болест на Крон както и болест на Бехтервер, Турет, Даун... И още много болести като например Туберколоза и болести забравени в миналото от гледна точка на бъдещето (сега) и се наложи да я умъртвят.
След това аз работих като косач на полетата плащаха ми минимално (колкото да не умра от глад) 10, 000 Ранда (Rand) Това в днешно време са няколко стотинки... Но в миналото 10, 000 Ранда са били като 300 лева в днешно време...
С това се занимавах до голям...
Не смятам да разказвам повече.

НИКОГА НЯМА ДА РАЗБЕРЕТЕ КАКВО АЗ ЧУВСТВАМ КЪМ ВАС!

Искам да знаете само едно ! Винаги съм ви обичал и съм държал на вас... Особено на Теб inewton, теб винаги съм те харесвал като личност, умен си, приятен си, интилигентен си, с теб човек може да се разбира... От теб имам добри впечатления.

Indistinct - "ТО" Ме разочарова...

espada - Добро момче, за жалост объркано...

Rabalka - Нямам какво да кажа за теб, слънце, надявам се и твоя принц да се появи някой ден, но до токава ти пожелавам да бъдеш силна и де не се предаваш пред нищо, пред никое изпитание поставено от нашия Създател.
ПС: Толкова много имам, токова много чувствам - че не е истина.. Но за жалост Бог иска всичко да си остане загадка - но то ще бъде ВЕЧНО!.

dreamwalker - Уникален човек, възпитан, културен, умен, със способности които само избраните хора, могат да притежават - Добре ще е ? Знаеш за какво говоря... Не се притеснявай... Обещавам всичко да бъде наред - Ти за нищо не си виновна , каквото и да стане НЕ се обвинявай.. Ще видиш, всичко ще е наред... Ще успеем, обещавам че ще успеем.

haritov - Забъркал си се в нещо много голямо, ти сам ще разбереш.


crazyfenka - Един човек, издигнат до съвършенство, възпитан, уравновесен, кротък, крехък, нежен...

LoveInfect - Една малка сладурска пандичка.

Грозния - Повярвай в себе си, не си грозен, изпитвай повече емоции, сигурен съм че и ти ще намериш любимата !

Fisherman - пожелавам ти приятни мигове с твоята нова приятелка, да си жив и здрав.


Има и още потребители които обичам, но няма да ги спомена, понякога е по-добре да има неща за които да не знаете.

От мен излиза водопат от мъка, сълзи, разочарование, безброй провали и слабост... надявам се отново да се видим, в следващия живот.

С най-топли чувства Ви желая приятен живот, приятно бъдеще, светлина и щастие... Айревидерчи.

Тук сега Ви казвам ЧАО, за винаги ! Желая ви приятен живот, не спирайте да изпитвате чувства, любов, емоции...


Само за едно съжалявам... Че не ви познава по-добре.

Вие всички оставате в сърцто ми ! В сърцето ми !!!

Чао.


За всеки случай да го запазя, да не вземеш да го изтриеш. :D

stalker681
02-03-2016, 05:49
yraaaaaaaaaaaaaaaaaaa edin pedal po malko

Indistinct
02-03-2016, 15:16
Indistinct - "ТО" Ме разочарова...



За мен най-краткото? След като така се стара..

Алоха.

Dwyd96
02-03-2016, 20:19
Да не повярва човек...

Ами Dwyd96? За него защо нищо не си казал?

Човек като стане известен, забравя за тези които са му помогнали да го постигне :D
Indistinct поне за теб е писал нещо :D

Indistinct
02-03-2016, 20:28
Indistinct поне за теб е писал нещо :D

Можеше още малко да се постарае. :D

fanton1
02-03-2016, 20:38
Защо имам чуството, че пак ще цъфне скоро ?

Dwyd96
02-03-2016, 20:54
Защо имам чуството, че пак ще цъфне скоро ?
Максимум седмица му давам :D Докато го отпусне биполяра ще е така :D

espаdа
02-03-2016, 20:56
Максимум седмица му давам :D Докато го отпусне биполяра ще е така :D

ti stradal li si ot bipolqrno razstroistwo ?

http://prikachi.com/images/609/8614609Y.png ot solo_ za teb, dwyd96.

espаdа
02-03-2016, 21:44
http://prikachi.com/images/581/8614581o.png - ot solo_ za was, indistinct i inewton.

sollo
02-03-2016, 21:50
Очевидно никой не го боли кура за тоя балък

espаdа
02-03-2016, 21:52
Очевидно никой не го боли кура за тоя балък

solo_ каза че sollo е гнусно гейче без цел в живота, и освен да е фен на solo_ за друго не става

sollo
02-03-2016, 21:54
Очевидно никой не го боли какво казва тоя чехъл и всички са щастливи, че се маха, а той си мислеше че някой ще пусне сълза на тоя лайнян пост

solo_
02-03-2016, 22:21
Абе хора! На къде без мен бе хаха не виждате ли че само ви базикам ? То аз ако си тръгна какво ще правят хората, ааа ? Хаха И те се вързаха... направооо :D

ПС: Наистина щях да си тръгна ако не беше жълтура :D той ме накара да остана ! На него се сърдете, деца. <3 Днеска цялден се смея на глас, за вас!

sollo
02-03-2016, 22:26
Абе хора! На къде без мен бе хаха не виждате ли че само ви базикам ? То аз ако си тръгна какво ще правят хората, ааа ? Хаха И те се вързаха... направооо :D

ПС: Наистина щях да си тръгна ако не беше жълтура :D той ме накара да остана ! На него се сърдете, деца. <3 Днеска цялден се смея на глас, за вас!

Асам бавен аотис имам нужда от помощ и от живот най-вече

trabi_bs
02-03-2016, 22:29
zbogom dano si 6tastlifaa

solo_
02-03-2016, 22:37
zbogom dano si 6tastlifaa

:D Това е Dwyd96 сега пак го е хваноло раздвоението

Dwyd96
02-04-2016, 07:54
:D Това е Dwyd96 сега пак го е хваноло раздвоението

Да уе аз съм :D...Понеже съм страшен гений, успях да отворя тунел във време-пространството, да отида в 2012 година, да си направя акаунт със 7976 мнения и да се върна пак тука...
И всичко това преодолявайки парадокса на дядото и парадокса на близнаците....
Са сериозно :D
Земи помисли малко с тая празна ваза, дето наричаш своя глава....

Dwyd96
02-04-2016, 07:56
ПС: Наистина щях да си тръгна ако не беше жълтура :D той ме накара да остана ! На него се сърдете, деца. <3 Днеска цялден се смея на глас, за вас!


Напразно поливах факта че те няма :D

solo_
02-04-2016, 07:56
Говорех на самия него... За sollo...

пс: обичам те

Dwyd96
02-04-2016, 07:59
Говорех на самия него... За sollo...

пс: обичам те

Защо ми е друг акаунт за да те обиждам... Мисля че и през тоя се справям завидно добре :D

solo_
02-04-2016, 08:00
ти ме обичаш и за това така

Dwyd96
02-04-2016, 08:06
ти ме обичаш и за това така
"Асам бавен аотис имам нужда от помощ и от живот най-вече"
Много обич има в тия думи :D Тоя акаунт или е твой или на еспада..

pe6oskeiborda
02-04-2016, 10:37
къде отиваш кога се връщаш
не бъди милостив и не оставяй противниковия войник да живее даже да те помоли и да плаче защото като се обърнеш ще ти забие нож в гъза

solo_
02-04-2016, 17:27
къде отиваш кога се връщаш
не бъди милостив и не оставяй противниковия войник да живее даже да те помоли и да плаче защото като се обърнеш ще ти забие нож в гъза

той изпитва чувства към мен, аз и Dwyd96 сме пасивни

inewton
02-04-2016, 19:24
той изпитва чувства към мен, аз и Dwyd96 сме пасивни

Много си тъп, защо ще те обича ако и двамата сте пасивни? Няма как да консумирате обичта си.

solo_
02-05-2016, 11:52
Не знам... Просто го усещам...

Ти някога усещал ли си топли чувства към мъж ?