PDA

View Full Version : SONY XPERIA E4



KIRIL98
02-03-2016, 12:46
Така. Притежавам посочения модел телефон от около три месеца и ми се появяват доста проблеми. В началото не бях доволен само от камерата, но какво да очаквам от 5 мегапиксела. Други проблеми, които ми се появиха са: скриване на приложения (напр. messenger, инсталирах го, изключих си телефона и при включването на телефона не се виждаше, обаче clean mastera го откриваше), изтри ми всички данни от карта памет, и за капак букално спря да работи (нито зарежда, нито се включва). Та въпроса ми е някой, който има такъв телефон има ли същите проблеми или това е само при мен?

koko95
02-18-2016, 01:42
Изчезнаха ми контактите от сим картата(lenovo a536),от другия тел си ги вкарах.Пак ми изчезнаха контактите, карах без контакти , изключи ми се тела , включи ми се тела и ми се появиха обратно контактите... Как става тоя номер не знам..Контактите са ми само в сим картата и съм цъкнал да ми ги показва от сим картата.Като цяло съм супер недоволен от андроид... Бих си взел само някой нов флагман(дето има супер,мега добра поддръжка) или iphone/windows phone.