PDA

View Full Version : Problem sus Komput



KamenTheDark
02-03-2016, 19:06
Zdraveite vsichki potrebiteli ot TeenProblem.net ( sorry che pisha sus takuv pravopis no sq pisha ot stariqt mi laptop koito e pulna boza ) iskam da vi pitam za edin problem .. toi e .. znachi .. imam problem sus monitorut ili komput .. i toi e che kogato si go pusna nali chuvat se obichainite zvuci ( vsichko e kakto vinagi ) no na monitorut znachi si slojih VideoCabelut to se poqvi edin cheren ekran posle oshte po cheren i sled 3 min. cukam ENTER i slusham sus slushalki i posle se chuva Windows-sounda kogato si vlizash v Windows profila !!! sega shte vi kaja vsichko sa moq kompiutar:
RAM: 8gb
Processor: Intel Core I5-4460 3.20 Ghz (6M Cache up to 3.40ghz )
Video Karta: AMD Radeon R9 280x 3GB
HDD : 1TB
OS : Windows 7
!!! MOLQ VI Pomognete mi !!!

KondioVarvarina
02-04-2016, 07:55
Ами, за да видим дали е от компа, си махни видео картата, и карай с вградената. Ако проблема продължи, значи е или от кабела или от монитора, а ако се махне, значи е във видео картата. Като го направиш пиши ;) .

KamenTheDark
02-09-2016, 20:25
Ами, за да видим дали е от компа, си махни видео картата, и карай с вградената. Ако проблема продължи, значи е или от кабела или от монитора, а ако се махне, значи е във видео картата. Като го направиш пиши ;) .

Znaesh li kwo stana :D . tva ne mi e bilo ot komponentite mi a prosto sum slojil video kabelut greshno :D :D :D!

KondioVarvarina
02-11-2016, 08:16
Не знам как става тоя номер ама добре :D