PDA

View Full Version : ПРОБЛЕМНАТА ПРИЯТЕЛКА



solo_
02-04-2016, 05:50
Здравейте, в момента часът е 7:10 и аз цяла нощ не спах защото нервата ме хвана също така аз не смятам да казвам причината за това...

Сега съм тук за да ви разкажа една история от моя живот.
директно започвам:

Преди две години аз си намерих приятелка чрез фацебоок, всичко започна като на шега , по чата.. Мина време обаче и аз предложих да се срещнем в морската градина в Бургас, защото аз и тя бяхме от Бургас.
Срещнахме се във Вторник. Тя се беше наконтила, а аз се бях преобразил в лъвче... Говорихме си, целувахме се, накрая отидохме у нас да се ебем.
Тя беше девствена и за това си я отворих с голямо удоволствие... Обаче проблема беше в края на акта... Манееее... за малко да свърша... И въпреки че не го направих и двамата си мислихме че съм пуснал малко, на другия ден я накачулих в колата и отидохме на гинеколок за да я прегледа на видеозом, оказа се че нио нямаше и аз бях доста хепи.
Мина вече година и половина от нашата връзка и най накрая решихме да се згодим, аз предложих грандьозна свадба с абсолютно най-известните музиканти, всички мой и нейни близки, всички изпълнители направо лудница... Тя обаче пожела да направим скромна свадба (не знам защо) аз разбира се, съгласих се защото не исках да я адосам и да я изгубя, на другия ден още организирахме нещата.
Два дни по-късно всичко беше готово и вече започнахме да каним хората които бяха в списъка (вкл. и Васко) всички дойдоха пиехме, веселихме се до побъркване... Накрая вече като никой нямаше сила и да диша, си тръгнахме, аз и тя се прибрахме вкъщи, правихме секс, не можехме да се нарадваме един на друг направо бяхме като пристрастени...
Стана време обаче... Аз станах на 30, а тя на 27, вече и на двамата ни се искаше да си имаме деца и двамата искахме да са 2, аз исках 2 дъщери, тя също и по късмет точно това стана, родиха ни се близначки, дяволски сладурани... Аз бях много грижовен татко, гледах ги и се грижех за тях с много любов, докато угаждах на жена си, абе като цяло много ги обичах всичките (цялото семейство) не давах и косъм да падне от главиците им.
Всичко вървеше перфектно, децата ни порастнаха, записахме ги на училище, те бяха просто златни деца, не влизаха в привлекания с учителите, бяха мирни, послушни, кротки, възпитани, от тях лоша дума не можеше да чуеш, учеха се, за тях ученето беше на първи план, радваха ни със само шестици, нямаха и една петица или 5,99.
Когато аз вече станах са 56, децата ни вече бяха завършили училище, бяха се сгодили с техните си хора, постоянно идваха при мен и майка им на гости, грижеха се за нас, пращаха ни пари абе просто бяха невероятни деца (рядко срещани).
С времето вече когато аз станах на 80, а жена ми на 77, децата все по малко внимание ни обръщаха, чувствата истинаха, така жена ми ужасно много се ядосваше и накрая се депресира, ужасно много , направо за един любящ съпруг сърце не ми даваше да я гледам така съсипана... Една вечер докато лежахме, я попитах:

+Съжаляваш ли че дадохме толкова много на децата си, а сега те не ни обръщат внимание?

-Не ме занимавай животно!!!

и аз не можах да повярвам на ушите си, и я попитах:

+Слънце, как така животно ? На ред ли е всичко ?

-Казах ти да не ме занимаваш откачено животно !

Аз се стъписах, обърнах се на другата страна и заспах... Сънувах пъпеши, как ги купувам, как отново съм млад и си правя анално парти с лесбийки и пъпеши играех ме се, щуреехме... Също така сънувах kaRamella, как ке смазва пъпеши в кратуната... Сънувах и Indistinct как ми раздаваше гранд батман, един след друг... Накроя се бях стресирал (в съня си) тръгнах да тичам по мрачините улици, крищейки "Хубава си джанъм, чок шекерче си Джанъм!" Тичах тичах, и стигнах чак до комплекс "Дюлте" от там видях едни поля пълни с клонинги на Юдит, Рибаря, Хосе Луис Хил, Мариви Милбао, Хема Куерво, Ева Исанта, Амадор и наркоманчето Начо Герерос всичките те започнаха с бавни и малки крачки да крачат към мен, казвайки с бавен зомбясъл глас "пъпешиииии, пъпешиииии" И аз започнах да пищя, изпаднах в истерия и от небето се подава Алберто Кабайеро държащ един гигантски муритар, торен н конска пикня , пъпеш и Алберто Кабайеро ме замери с тоя пъпеш и аз луднах.. Запищях още по силно... Тогава крищях и се молих crazyfenka да се появи и да ме защити като призове някой демон на наша страна... Обаче вместо crazyfenka се появи Indistinct и ме халосва с "гранд батмани" един след друг, направо ми направи лицето на кайма... Аз се разплаках и в този тъп момент се появи inewton и той отвори една вълшебна книга и каза:

inewton : "dreamwalker, изчадие на Ада, призовавам теееееее"

solo_ : "К'ви ги вършиш бе ?"

inewton : "Закрилям те, чадо."

solo_ : "Мерси, мерси, давай убии животното Indistinct, че ме халосва..."

dreamwalker : "сега ще му видим сметката чрез мойте свръх естествени способности"

И dreamwalker каза нещо на Латински, небето се разцепи и метеора на гневната dreamwalker, се стовари върку клетото телце на Indistinct, беше жалка гледка - само как я размаза...

Аз отидох и започнах да целувам краката на dreamwalker, и и благодарих че ме спаси, обаче кошмара те първа започваше...

dreamwalker : "Спасих те за да може аз да те погубя заблуден педераст с разтроение на личността"

solo_ : "Ей inewton, дебил такъв виж какво говори твоята приятелка, иска да ме погуби..."

inewton : "Така е чадо, ние всички искаме душата ти, тя е силна и ще ни направи безсмъртни"

В този емоционален момент аз набрах сили, изправих се и хукнах с галактическа скорост, към нашия създател, когато стигнах при него му казах:

solo_ : "Боже, Боже виж там, това там е inewton и твоята създателка, dreamwalker"

Господ, обаче без да отрони думичка, веднага си обръсна брадата, сложи си я в един куфар с лайна и хукна с голяма крачка през облаците и трак директно в Ада и сам скочи в обятията на Сатаната (братовчеда на crazyfenka) И нещеш ли в този скандален момент се появи Гери Никол... И аз се чудя...

- А, здрасти , ти ко прайш тука ?

- Ми нищо, търся Дриско и 100 лайна...

- Ми не съм ги виждал...

- Добре, чао.

- Чао. :)

Гери си тръгна и аз хукнах след нея за да видя къде ще отиде и аз да мога да избягам... Обаче докато бгах след нея забелязах как тялото и става прозрачно и накрая изчезна и аз пак останах сам... Започнах да плача и да търся изход от цялата тази ситуация... Накрая започнах да викам Преславааааааааа , Преславааааааааааа ела тука моля ти се ! - Никой не дойде.. Започнах да викам Галинееееее, Галинеееееее, Десииииии, Десиии... Но пак никой не дойде... Накрая вече се разкряках Фикреееееееет.... И момчето дойде , пита ме кажи какво има да не би да си BLOKIRAN ? И аз казах не н есъм блокиран, Фики, тук ме преследват изроди които мразят Planeta payner:

Фики - Кой е този бе ?

Аз - Indistinct, dreamwalker, inewton

Фики - Къде са те ?

Аз - Ето ги там, пристигат да ме пречукат...

Фики - Ей сега ще ги оправя

Аз - Давай, блокирай ги...


ВТОРА ЧАСТ

solo_
02-04-2016, 05:52
Ето линк за втора част :) http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/580852-%D0%9F%D0%A0%D0%9E%D0%91%D0%9B%D0%95%D0%9C%D0%9D%D 0%90%D0%A2%D0%90-%D0%9F%D0%A0%D0%98%D0%AF%D0%A2%D0%95%D0%9B%D0%9A%D 0%90-2?p=11391832#post11391832

fanton1
02-04-2016, 06:09
Хубава глупост си изтърсил. Като четох последната част.

inewton
02-04-2016, 07:14
Кога го сънува това? Нали не си спал.

solo_
02-04-2016, 07:17
има и втора част

inewton
02-04-2016, 07:17
има и втора част

Знам. Аз първо нея прочетох. :D

solo_
02-04-2016, 07:21
Тъпчо... Не може да направиш връзката между двете ако започваш отзад-напред

inewton
02-04-2016, 07:23
Тъпчо... Не може да направиш връзката между двете ако започваш отзад-напред

След това пак прочетох втората и ги навързах.

solo_
02-04-2016, 07:25
Аха, радвам се ! Чакам Indistinct да каже нещо...

inewton
02-04-2016, 07:28
Аха, радвам се ! Чакам Indistinct да каже нещо...

Не знам кога ще се появи. Най- вероятно ще е следобед.

solo_
02-04-2016, 07:30
Да, тя тогава се събужда, от няколко дни я проучвам без тя да знае следя пиша и спиш ли през 30 минути и така знам кога става.. Също така разбрах че на нея също цял ден нищо не и се случва и и е скучно и по цялден гледа романтика и рисува и се вдъхновява и така и минава деня и рисува много красиво....

inewton
02-04-2016, 07:32
Да, тя тогава се събужда, от няколко дни я проучвам без тя да знае следя пиша и спиш ли през 30 минути и така знам кога става.. Също така разбрах че на нея също цял ден нищо не и се случва и и е скучно и по цялден гледа романтика и рисува и се вдъхновява и така и минава деня и рисува много красиво....

Знам.

solo_
02-04-2016, 07:33
От къде знаеш ? Като в този форум аз съм единствения човек който го е грижа за inewton, espada, Indistinct и Rabalka ? Аз ви изследвам...

inewton
02-04-2016, 07:34
От къде знаеш ? Като в този форум аз съм единствения човек който го е грижа за inewton, espada, Indistinct и Rabalka ? Аз ви изследвам...

И аз изледвам.

solo_
02-04-2016, 07:35
Кой ?

inewton
02-04-2016, 07:36
Кой ?

Много хора, включително и теб.

solo_
02-04-2016, 07:37
Не е вярно! Мен не... А й ако да , то аз не съм забелазал

inewton
02-04-2016, 07:39
Не е вярно! Мен не... А й ако да , то аз не съм забелазал

Това е целта- да не забележиш.

solo_
02-04-2016, 07:41
И кое точно изследваш ?

inewton
02-04-2016, 07:45
И кое точно изследваш ?

Всичко. Ментално състояние, навици, бит...

solo_
02-04-2016, 07:50
Всичко. Ментално състояние, навици, бит...

-_-

Indistinct
02-04-2016, 12:26
Да, тя тогава се събужда, от няколко дни я проучвам без тя да знае следя пиша и спиш ли през 30 минути и така знам кога става.. Също така разбрах че на нея също цял ден нищо не и се случва и и е скучно и по цялден гледа романтика и рисува и се вдъхновява и така и минава деня и рисува много красиво....

И с това се изчерпват всичките ти познания за мен.

solo_
02-04-2016, 12:32
Знам още много за вас

Indistinct
02-04-2016, 12:38
Знам още много за вас

Да се притеснявам ли?

solo_
02-04-2016, 12:43
Не, то те са само хубави неща....