PDA

View Full Version : Ще ме зареже ли ?



nikobiersack
02-04-2016, 17:28
Имам си приятел от месец.Приятели, познати обаче постоянно ни се бъркат.. разправят какво са чули от този и онзи и си мислят, че ни познават.. Имам чувството че правят всичко възможно да ни разделят, от завист или от нещо друго.. Значи на мен ми разправят едно за него, на него друго за мен.Като цяло се разбираме добре, но последните дни много неща се събраха и той, каза че му трябвало време да премисли дали иска да продължим връзката си..
Страхувам се, че ще ме остави, макар да съм сигурна, че има чувства към мен, не веднъж ми го е доказвал, както и аз на него.. Възможно ли е, заради хората да погубим едно щастие ?

Indistinct
02-04-2016, 17:32
Твърде е възможно да се загуби връзка заради слухове. Това е така, защото все още нямате доверие един към друг. Винаги ще има някой, който да пуска слухове, но стабилната връзка, при която има доверие и от двете страни, ще издържи.

mincheto
02-04-2016, 17:42
Заради хорските злобни приказки и война може да избухне,но по-добре да не им обръщате внимание на празните приказки и да смените приятелите си,това не са никакви приятели.

Животно
02-05-2016, 12:42
става ми лошо от толкова минки

pofff
02-05-2016, 14:11
Ко' ти пука ?

Awesome.
02-05-2016, 16:19
Заради хорските злобни приказки и война може да избухне,но по-добре да не им обръщате внимание на празните приказки и да смените приятелите си,това не са никакви приятели.

+1

fanton1
02-05-2016, 17:29
Не само, но и ще те забрави като херпес на неподходящо място.

TROLLDADLOLCAKE
02-06-2016, 02:40
И от другата страна да погледнем!Ако аз преди време си бях послушал приятелите, т.н "хорски приказки" дето им викате, то тогава нямаше 6 месеца да си троша нервите с най - голямото минди.
По темата : Липсва ви доверие, но пък от друга страна прекаленото доверие може да ти изиграе лоша шега, защото дори и в "хорските лъжи" има по малко истина.Или седнете и се изяснете кой с кого е спал и кой кого е е*ал, или просто се разделете,защото само ще се мъчите.

xoxi
02-06-2016, 04:25
Нелепо е да сте от месец заедно, а на него вече да му е нужно време да ''мисли''. Не са дълготрайни връзките, в които мнението на трети лица оказва влияние.

HollyGolightly
02-06-2016, 05:23
Какви чувства какво време за размисъл, вие ако още на първият месец имате такива проблеми, то представям си какво ще стане по-нататък. А колкото до хорското мнение, то афектира само до колкото му позволите.

TROLLDADLOLCAKE, във всичките теми, в които съм срещала твои коментари, все чета за разлни момичета и колко са те наранили, и как те са виновни. Ако всички момичета в живота ти са използвачки и "миндита" то проблема е в теб, че си падаш по такива.

baby_baby
02-07-2016, 16:21
Ако те обича и ти има доверие изобщо не трябва да им вярва какво му говорят но ние не можем да ти кажем дали ще те зареже само той си знае

mincheto
02-08-2016, 08:27
Не им обръщайте внимание товa , е решението.

DarkManX
02-08-2016, 08:32
Имах същият проблем, опитаха се да ни разделят и т.н, не успяха, след 4 години връзка сами си сгазихме лука и се разделихме, но постоянно я убеждавах да не се влияе от чуждото мнение, иначе връзката е обречена на гибел.