PDA

View Full Version : ПЕСЕН



stalker681
02-06-2016, 06:27
Какво за дъжда какво за цветните поля
Какво за убитите поля имали врене
Какво за всичко което каза че е наше
Някога спряхтели се пред плачещата земя

ААААААААААААААААААААААААА ААААА УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУ
ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААА УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУ

Виж какво направихте със земята
Какво за мира където залагаше единствения си син
Някога спряхтели се пред съобщенията
Децата умряха от война

ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА А УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА АА УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУ ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААА

Някога мечтаех вгледах се отвъд звездите не знам къде сме сега но
знам че изминахме дълъг път
ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА АААААААААААА
УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ У УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ У УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУ ААААААААААААААААААААААААА АА ААААААААААААААААААААААААА ААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААА УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ
АААААААА

Хааааааааааааааааа
Какво стана с децата БГ е виновна
Какво стана със Слоновете БГ е виновна
Какво стана с Човека Бг е виновна
Какво стана С Майкъл Джексън БГ е виновна
Какво стана с Снега Бг е виновна
Какво стана с Хората Бг е виновна
Какво стана със бебетата БГ е виновна
Какво стана с растенията Бг е виновна
Какво стана с дърветата Бг е виновна

ААААААААААААААААААААААААА АА АААААААААААААААААААААААА ААААААААААААА УУУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ УУУУ УУУУУУУУУУУУУУУ АААААААААААААААААААААА АААААААААААААААААААААА ААААААААААААА УУУУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУУУУУУ АААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА АА АААААААААААААААААААААА АААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА АААААААААА АААААААААААААААА

solo_
02-06-2016, 08:21
Много крещиш, но песента е дора.

sоlo_
02-06-2016, 12:41
аз съм хабиби спишли добре ебат ли тре ебат ме

Сол
02-07-2016, 10:52
Трогателна песен.

solo_
02-07-2016, 11:58
аз съм хабиби спишли добре ебат ли тре ебат ме

Хабиби спиш ли добре, завиват ли теееееее, храниш ли се защото аз неее по дяволите, обичам те беее умира ми се...
Хабиби, псуваш ли ме , влачиш ли сееееее пиян през ноща защото аз дааа за лудница съм на дъното съм за никъде съм... :(

Чувай сега: (Dwyd96, пумяр такъв)

Малко кученце ти подарих, красиво, мко , пухкавоооооо...
но видях днес изхвърлено, като мене същотоооооооооо
Само по улиците скита сеее гладно полу-мюрлявоооооооо
Ти го гониш, то обича те...
Като мене същотоооооооооооооооо

Хабиби спиш ли добре, завиват ли те , храниш ли се защото аз неееееееее
По дяволите обичам те беееееее умира ми сееееее....
Хаиби псуваш ли ме, влачиш ли сеееее, пиян през ноща, защото аз да.... за лудница съм, на дъното съмммм за никъде съммм...

Продължавам:

Като един нещастик чакам тее да ми дойдеш от някъде, без да знам ще ме погледнеш ли или подминеш тииииииииииииииииии
Онова момченце бедното, кървящото ранено тоооооооо... То не спря да иска само теб, удряй м еобичам теее!!!!


Хабиби спиш ли добре, завиват ли те , храниш ли се защото аз неееееееее
По дяволите обичам те беееееее умира ми сееееее....
Хаиби псуваш ли ме, влачиш ли сеееее, пиян през ноща, защото аз да.... за лудница съм, на дъното съмммм за никъде съммм...

ЛЪЦЕТЕ ГОРЕЕЕЕЕЕ!!!! УЕЕЕЕ ОУУУУУ

На човек без тебе не приличам, в едно и също се обличам, но за кого да бъда красиииииииииивв (спирам до тук!)