PDA

View Full Version : Как да започна разговор(чат) в facebook?



tr0mbeto
02-06-2016, 15:47
Здравейте,пиша си с едно момиче,но напоследък нещо чата не върви.Пишем си от сорта на:
аз:здр
тя:здр
аз:кп
тя:ем гл филм ти
аз:дремя
аз:как си
тя:бивам ти
аз:и аз така

И КРАЙ
До там стига чата ни.Обикновенно си пишем много готино но напоследък не става.Просто може би няма кой да отвори тема
и аз не знам как да отворя.Моля дайте съвети!Благодаря предварително! :)

Indistinct
02-06-2016, 15:52
Няма кой да отвори тема? Трети човек ли чакаш да се появи? Ако ти не вземеш нещата в свои ръце,съвсем ще спрете да си пишете, защото тя явно няма да го направи. Не изглежда особено заинтересована. Като не се проявява интерес от двете страни, няма как да се води стойностен разговор.

inewton
02-06-2016, 15:57
Трети човек ли чакаш да се появи?
А защо не!? В много случаи помага.

Indistinct
02-06-2016, 16:05
А защо не!? В много случаи помага.

С неговите умения да завързва разговор е по-вероятно да помисли третия за заплаха.

tr0mbeto
02-06-2016, 16:09
Няма кой да отвори тема? Трети човек ли чакаш да се появи? Ако ти не вземеш нещата в свои ръце,съвсем ще спрете да си пишете, защото тя явно няма да го направи. Не изглежда особено заинтересована. Като не се проявява интерес от двете страни, няма как да се води стойностен разговор.

абе не чакам трети човек,ама ви моля да ми предложите теми напр:как върви с дск (писали сме си за това),но нещо такова искам да ми предложите да питам, за да се отвори разговор

tr0mbeto
02-06-2016, 16:10
Няма кой да отвори тема? Трети човек ли чакаш да се появи? Ако ти не вземеш нещата в свои ръце,съвсем ще спрете да си пишете, защото тя явно няма да го направи. Не изглежда особено заинтересована. Като не се проявява интерес от двете страни, няма как да се води стойностен разговор.

абе не чакам трети човек,ама ви моля да ми предложите теми напр:как върви с дск (писали сме си за това),но нещо такова искам да ми предложите да питам, за да се отвори разговор

Indistinct
02-06-2016, 16:13
Ако имаше някакви симпатии към теб щеше да ви е забавно да говорите за каквото и да е.

Но ако си толкова отчаян, предложи да играете на игра - въпроси: http://thestallionstyle.com/20-really-interesting-questions-to-ask-a-girl-you-like/
http://buzzghana.com/funny-questions-ask-girl/

inewton
02-06-2016, 16:52
С неговите умения да завързва разговор е по-вероятно да помисли третия за заплаха.

Ако третия е интелигентен човек никой няма да го сметне за заплаха.

solo_
02-06-2016, 16:54
Здравейте,пиша си с едно момиче,но напоследък нещо чата не върви.Пишем си от сорта на:
аз:здр
тя:здр
аз:кп
тя:ем гл филм ти
аз:дремя
аз:как си
тя:бивам ти
аз:и аз така

И КРАЙ
До там стига чата ни.Обикновенно си пишем много готино но напоследък не става.Просто може би няма кой да отвори тема
и аз не знам как да отворя.Моля дайте съвети!Благодаря предварително! :)

ААААХАХАХАХААХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААХАХАХАХАХАХАХА ХАХА

Indistinct
02-06-2016, 16:56
Ако третият е интелигентен човек, никой няма да го сметне за заплаха.

Ако другият е подозрителен, може да разбере.

inewton
02-06-2016, 16:59
Ако другият е подозрителен, може да разбере.

Подозрителен... трябва и малко акъл за да разбере.

fanton1
02-06-2016, 20:19
Толкова ли е трудно да измислиш тема за разговор ? Най лесно я накарай да говори, пък ти ако искаш слушай/чети всичко.

BadAss
02-06-2016, 21:31
алеле майко :D

Dwyd96
02-06-2016, 21:56
Ами говорете си за геополитическите конфликти.За перверзните ви фантазии...
Сега сериозно..
Ако имахте общи интереси или ако бяхте над 13 годишна възраст би трябвало сами да си намирате теми за разговори :D

MAlkochoweche
02-06-2016, 22:32
Пичага как така няма за какво да си пишете.... ми интересувай се от нея , питай каквото и да е и каквото желаеш да получиш отговор де..
Предложи да играете на въпроси.. за да се опознаете.. (това важи и за на живо..)
ако пък толко няма какво да я питаш... разпитвай за някой филм дето може да сте гледали и двамата и да коментирате...
слушай нейните отговори част от въпросите които може да й зададеш и да продължи разговора е корена на нейния отговор..
теми има безкрайно много... стига да гледаш да не продължават от рода на ... харесва ли ти този филм ? да , на теб да.. и приключваме темата.. развивай темата дет си почнал с въпроси и тн.. дори и да ти предложи някой от групата тема въпроси.. какво ние хем не знаем какво ти действително желаеш да разбереш от момичето и тн.. пък и да ти дадем една група от въпроси ти ще я питаш и приключваме.. Мисли и развивай разговора.. Помисли примерно освен чата остави го .. ако държи на това момиче и имаш чуства.. кажи й го направо.... и отделно.. ше ти се наложи да излезнете сами навън ... където сам трябва да измисляш това което да си говорите
Поздрави и успех :)

Животно
02-07-2016, 10:39
мили боже

Indistinct
02-07-2016, 10:42
Фейсбук осакатява хората.

Животно
02-07-2016, 10:43
Фейсбук осакатява хората.

тва е много вярно

Сол
02-07-2016, 10:48
http://gifrific.com/wp-content/uploads/2012/08/Cartoon-Character-Mutley-Laughing.gif

ДОТА
02-07-2016, 10:57
Но ако си толкова отчаян, предложи да играете на игра - въпроси: http://thestallionstyle.com/20-really-interesting-questions-to-ask-a-girl-you-like/
http://buzzghana.com/funny-questions-ask-girl/

хехехехе, май само с отчаяни си пиша, щом всяка ми задава същите въпроси

inewton
02-07-2016, 11:37
За перверзните ви фантазии...
Ето това вече е съвет (говоря сериозно).

ForzaFelipe
02-07-2016, 12:16
аз:здр
тя:здр
аз:кп
тя:ем гл филм ти
аз:дремя
аз:как си
тя:бивам ти
аз:и аз така


Абе не съм аз най-комуникативния човек, ама дори аз мога да ти дам няколко теми за разговор от този разговор...

Като гледа филм, питай я сама ли го гледа, кой филм гледа, как и се струва, гледала ли е еди кой си филм, ще и хареса ако този и хареса или не и хареса, пък даже може да я поканиш да излезете да гледате филм на кино или у вас... Въображение малко да вкараш не е трудно, ако не създадеш ти разговора няма кой.

divergent
02-07-2016, 12:48
Да, винаги може да развиеш това за филма или просто я питай дали не я притесняваш и ако иска да я оставиш да си го изгледа на спокойствие. Ако се съгласи, остави я да гледа, ако ти пише първа след това, чнг. Ако не, явно просто няма интерес, по-добре е да го разбереш от началото още, за да не ти е чак толкова гадно после.

ForzaFelipe
02-07-2016, 13:05
А, защо да чака тя да му пише при това положение. Не вярвам да е привлякал толкова бързо вниманието ѝ и дори и да не му пише не е болка, нормално би било след няколко часа да пише отново и тогава да разпитва за филма и т.н.

divergent
02-07-2016, 13:13
Е той не е казал от колко време си пишат, защо да не е привлякъл внимание? На мен ако някой ми пише, но гледам филм, ако ми е приятен, ще му кажа, че ще му пиша по-късно ако имам възможност и следователно ще го направя. :)

ForzaFelipe
02-07-2016, 13:31
Е да, но исках да поясня, че автора ми се струва доста на ти с нещата, да не се откаже набързо :lol:

divergent
02-07-2016, 13:49
В никакъв случай не съм искала да го отказвам, просто е добре да прецени ситуацията, дали си струва или не. :)

baby_baby
03-04-2016, 06:55
Не е кой знае колко трудно да започнеш чат