PDA

View Full Version : Случвало ли ви се е...



Kitty Bloom
02-06-2016, 16:45
...да имате чувства към двама души едновременно и да ви се налага да избирате? Как го решихте, мислите ли, че сте направили правилния избор? Имало ли е вариант, в който да имате паралелно две връзки? Единият партньор знаеше ли за другия? Вярно ли е според вас, че от два стола накрая оставаш на земята? Днес подхванахме тази тема в компанията, та реших и тук да поразсъждаваме малко. :) Пишете каквото се сетите относно ситуацията, може и да не се придържате точно към въпросите.

det er meg
02-06-2016, 20:58
гладай Violetta сезон 1 :D

[7h3.0n3]
02-06-2016, 22:41
ситуацията е такава, че ти и компанията трябва да бъдете запалени с бензин

Rakshy
02-06-2016, 22:45
;11393597']ситуацията е такава, че ти и компанията трябва да бъдете запалени с бензин

+1



"вуйчото" си би камшиците и решихме да мърсуваме?

trabi_bs
02-06-2016, 23:11
Начи едната мацка ши я караш на бензин ако е хубава, а другата на газ щот е грозна и дебела.....

Lilanda
02-07-2016, 07:48
Кити, добър опит, но вече няма потребители, които да обсъждат сериозни теми тук. :Д

Все пак ще опитам: Да, случвало ми се е да имам чувства към двама човека едновременно и то сравнително наскоро. Току-що бях приключила връзка, сравнително мъчителна, но все пак човека ми беше скъп. В същото време с другия човек бях минала през периода на отричане, след като той ми призна за чувствата си, тези неща изчезнаха. Беше ми доста объркано, с бившия се бяхме разбрали да излезем да говорим и просто не знаех какво да му кажа. Разбира се, казах му истината, първо за отношенията по между ни и после за другия човек. Да, смятам, че взех правилното решение, макар известно време да ми беше кофти за бившия. Преминах си през стадия на 'липсва ми' със сигурност, все пак беше прекрасен човек, въпреки тежките ни отношения.

Относно варианта с двете връзки паралелно - със сигурност ще си от двата стола на земята, освен ако не си осъзнато полиаморен и не си казал и на двамата си партньора за това. Тежко е дори и в този случай, не е за всеки. Все пак варианти много, няма как да се каже задължително, че е точно така.

По мое мнение в такива ситуации винаги можеш да излезеш по добрия начин, стига да помислиш трезво и да го намериш.

mincheto
02-07-2016, 08:09
Въпреки,че направих изборът си преди доста време отново не съм сигурна, че е напълно правилен кой знае по натам може пак да търся по-добър избор.....

Сол
02-07-2016, 10:59
+1



"вуйчото" си би камшиците и решихме да мърсуваме?

http://www.netanimations.net/Laughing-chimp-gif-animation.gif

divergent
02-07-2016, 12:19
Била съм в подобна ситуация, но беше малко по-сложно. Въпроса е да не се подхлъзнеш и да предадеш някого. Просто сядаш и премисляш нещата, решаваш с кого си по-щастлив и прекратяваш отношенията с другия. А в най-добрия случай нещата се нареждат сами, каквото е писано се случва.

baby_baby
02-07-2016, 13:29
Не ми се е случвало но ако ми се случи няма да избера нито един от двамата

Lilanda
02-07-2016, 13:46
Не ми се е случвало но ако ми се случи няма да избера нито един от двамата

Защо?

divergent
02-07-2016, 13:48
Щом се колебае значи на всеки от двамата му липсва по нещо и тя предпочита да търси господин перфектен сигурно. :D

Kitty Bloom
02-07-2016, 15:01
;11393597']ситуацията е такава, че ти и компанията трябва да бъдете запалени с бензин

защото си говорим за кофти нещата от живота, а не само за секс и простотии ли? изгорете ме на клада, добре. :)

[7h3.0n3]
02-07-2016, 18:32
защото си говорим за кофти нещата от живота, а не само за секс и простотии ли? изгорете ме на клада, добре. :)

котенце, тия неща не се говорят в интернет пред хиляди подрастващи деца. виж лиленцето и минчето как си споделиха "опита". това ще го прочете някое момиче и ще реши, че е нормално да е такава. след време ще направи тая простотия и да се надяваме, че никой от 2те потърпевши момчета няма да я даде на сирииците от овча да я бият и ебат с дни :)

Rakshy
02-07-2016, 19:13
защото си говорим за кофти нещата от живота, а не само за секс и простотии ли? изгорете ме на клада, добре. :)

и кое им е кофтито?

divergent
02-07-2016, 19:13
успокойте парата, един въпрос е това, в тоя форум има далеч по-опасни неща, които момичетата могат да прочетат и да свършат. :D

[7h3.0n3]
02-07-2016, 19:28
повярвай ми, няма по-опасно нещо от това да настъпиш грешния демон по опашката

Kitty Bloom
02-07-2016, 19:50
принципно това не знам да се случва само на момичета, на доста момченца също им се случва. Както и да е, мир да има, приключваме темата, разбрахме, че това е много лошо нещо, даже и да не си във връзка.

Kitty Bloom
02-07-2016, 19:51
Това е Пешо. Пешо харесва две момичета едновременно. Пешо знае, че от два стола се пада на земята. Пешо прави своя избор и не се занимава с две едновременно. Пешо е умен. Бъди като Пешо. :)

rehonoscy
02-07-2016, 21:36
Не смятам, че е възможно да харесваш и двамата еднакво. Излезте няколко пъти и ще си по-близко до истината

inewton
02-07-2016, 21:38
Това е грях. Да не кажа блудство. Изневяра, лъжа, предателство...

Rakshy
02-08-2016, 04:41
Точка за горният.

И да, бъди като Пешо : ))