PDA

View Full Version : Първа среща за едно дърто дете



TUBORGer
02-06-2016, 17:11
И така, бях писал преди известно време, че не съм излизал на среща от години буквално, няколко коментара ме решиха да променя и за мое щастие срещнах едно момиче наскоро. Имаше искра между нас от първия момент и дори бавното ми мозъче загря за това. Сега си пишем (не знам защо вообще продължава да ми отговоря като не успявам да измисля нищо умно да си говорим,но..) и логично ще излезем. Това е страхотно начало, но мозъкът ми се претоварва от някой мисли, а именно как би трябвало да протече срещата ни. Както казах, излизах за последно преди доста време, бях нескопосан, глуповат и срамежлив на срещите, но бях малък и някак си когато си на 15-20 и излизаш с връстничка е нормално разговорите ви да са по-детински (да не се обидят по-младите от мен) и сега когато вече съм така влязал в уж една по-сериозна възраст и ще изляза с човек на моята възраст (че дори и по-голяма) ми е малко странно и сковано, защото не искам да изглеждам като пълен малоумник и така да се каже искам да изглеждам по-сериозно. Да не говорим, че като излизах аз по-срещи бяхме на възраст в която си беше нормално за целувка да чакаш 2-3 срещи, да не говорим за друго, пък сега вече...Да не говорим, че не знам как ще протече всичко, ако я поканя и в нас, защото от скоро ми се наложи да се върна и стана майна отново и да живея с нашите.

Общо взето едно пораснало момченце има нужда от съвет как да се впише в съвременния живот на един в средата на двайсете човечец.

KrivMasur
02-06-2016, 17:32
Как срещна момичето?

TUBORGer
02-06-2016, 17:50
Излязох с приятели и тя от компанията на една приятелка която беше с нас.

ДОТА
02-06-2016, 18:38
защото от скоро ми се наложи да се върна и стана майна отново

А преди отново да станеш си бил какво ?

TUBORGer
02-06-2016, 20:32
Софийско чадо бях за известно време, но не е най-важното в историята..

divergent
02-07-2016, 12:56
не го мисли толкова, разговорът ще си върви от само себе си. не знам на колко години сте, но всяка awkward silence може да се наруши с филми и музика, защото всеки слуша музика и гледа филми, нали? :) теми бол, от една преминавате в друга, има толкова много за говорене когато не познаваш човека отсреща. Бъди с нагласата, че всичко ще е точно и нещата ще се получат. Успех! :)

TUBORGer
02-07-2016, 13:02
Аз не се и тревожа толкова за срещата, а какво би трябвало да последва след нея :lol: Примерно какво следва ако се целунем, колко време трябва да продължи, защото всеки път прекалявам и не знам какво трябва да последва...се разходим на усамотено място, да я поканя в нас...не искам да прибързвам и да ме помисли за натегач който иска да я вкара в леглото само, но и не искам да изгуби интерес и да ме помисли за смотаняк...

divergent
02-07-2016, 13:09
Няма да те помисли за смотаняк ако не я поканиш у вас на първата среща... Може и да съм с остарели виждания, но не ми харесва идеята да спя с някого (даже и само на гости да му ида, ако още има такива опции) на първа среща. Целувката е достатъчна. То момичето ако иска още ще си покаже, не бъде ненаситен. :D Ще усетиш на момента дали трябва да минаваш към следващата стъпка.

TUBORGer
02-07-2016, 13:15
Дам, но пък не споменах, че въпросната вечер като се запознахме се разгорещихме малко, не се целунахме, но така да се каже бяхме близко, позволих си да я целувам по врата, ама бях пил и ми беше спокойно :D Сега обаче ще ми проличи колко съм скован..

divergent
02-07-2016, 13:20
ако ти е комфортно в компанията ѝ ще се разчупиш бързо, виждали сте се все пак, не ви е точно първата среща, а първото излизане насаме. :)

TUBORGer
02-07-2016, 13:29
Благодаря за съветите, надявам се, че ще се справя...че е рядкост красиво момиче да изпитва симпатии към мен :D

divergent
02-07-2016, 13:52
за нищо, дано са били полезни. И престанете всички с тези самосъжаляваници, че е рядкост да ви хареса някой, по-добре да ви харесват малко хора, но да има защо, а и да си струват! :)

baby_baby
02-10-2016, 10:54
Така като го мислиш ще се притесниш и няма да можеш нищо да кажеш

Спокойно и разговорът ще си потръгне от само себе си

Нз какво толкова се притеснявате да говорите с нас не ядеме хора :д

tori
02-10-2016, 11:08
по-срещи
Срещи, по-срещи, най-срещи. Извинявай, просто ми стана забавно.

Животно
02-10-2016, 11:15
Срещи, по-срещи, най-срещи. Извинявай, просто ми стана забавно.

някога, по-някога, най-някога

solo_
02-10-2016, 12:22
Така и все пак не е нормално да се подигравате на момичето защото по-големи от вас олигофрени не познавам... Та, baby_baby прочети:

Когато имаме да сравняваме например майката на inewton е по-голяма курва от моята майка - тогава слагаме тире а когато имаме да кажем например аз ходя по курви тогава не слагаме тире
И нищо забавно не видях... Бях нацупен когато отворих темата и нацупен си останах...

Няколко примера:

Майката на Indistinct е по-голяма курва от тази на inewton (сравняваме майката на Indistinct с тази на inewton и за това слагаме тире [коя е по-голяма едиси ква си от другата] )

Майката на inewton ходи по мъже (няма сравнение и не слагаме тире)

Майката на inewton ходи с по-възрастни мъже (имаме сравнение между млади и възрастни и слагаме тире)

Това е от мен
дано съм бил полезен :p

Извинявам се за примерите но само те ми хрумнаха 8) щот съм готин

ForzaFelipe
02-10-2016, 14:49
Така като го мислиш ще се притесниш и няма да можеш нищо да кажеш

Спокойно и разговорът ще си потръгне от само себе си

Нз какво толкова се притеснявате да говорите с нас не ядеме хора :д

То говоренето с вас не е трудно, разшифроването на вашите нискочестотни сигнали е трудно за нас :lol:

solo_
02-10-2016, 15:36
То говоренето с вас не е трудно, разшифроването на вашите нискочестотни сигнали е трудно за нас :lol:

Ти си ?
г-н Никой
или някой друг ?

- Как може да имаш такова държание ?

ForzaFelipe
02-10-2016, 17:06
Коолко си забавен и интересен. Репертоара сам ли си го правиш? По-добре не ни отговаряй, никой не го вълнува де. Не разваляй темата с глупостите си. Аз обяснявах на милото момиче по-горе, че проблема не е в говоренето, а в разчитането на действията на момичето което ни пречи да преценим какви действия да вземем. Но очевидно целта ти не е да пишеш по темата, ами да пишеш просто нещо, което да даде смисъл в тъжния ти живот.

solo_
02-10-2016, 17:10
Коолко си забавен и интересен. Репертоара сам ли си го правиш? По-добре не ни отговаряй, никой не го вълнува де. Не разваляй темата с глупостите си. Аз обяснявах на милото момиче по-горе, че проблема не е в говоренето, а в разчитането на действията на момичето което ни пречи да преценим какви действия да вземем. Но очевидно целта ти не е да пишеш по темата, ами да пишеш просто нещо, което да даде смисъл в тъжния ти живот.

YES !