PDA

View Full Version : Мисля, че съм bi, съвети?



JustSomeone02
02-06-2016, 20:49
Здравейте!
Аз съм момиче на 15 год. Не знам дали това е правилното място, на което да пиша, но се надявам да намеря такива като мен. Много съм объркана, тъй като осъзнах, че харесвам момиче, въпреки че харесвам предимно момчета. Никога не се бях влюбвала в момиче, но усещам онези пеперудки в стомаха, които съм чувствала и при противоположния пол. Моите въпроси са: как да й покажа, че я харесвам без да бъда отхвърлена, защото я харесвам и като приятел, а като разбере, че харесвам и момичета, може повече никога да не иска да ме погледне?; как да покажа само на нея, без околните да разберат, тъй като всичко се вижда, както и емоциите, които се опитваме да скрием, а в моя малък град, където хората (мисля) не искат да възприемат различните и не смятам, че биха се отнасяли добре с тях, не знам как ще стане... . Има ли бисексуални или хомосексуални тук? Ако да, как се справяте ?

Fisherman
02-06-2016, 20:54
може би просто хормоните ти бошуват,задължително ли е да си бисексуална?няма друго логично обяснение така ли?

Животно
02-07-2016, 10:34
тука е пълно с педали, все някой ще ти отговори

ДОТА
02-07-2016, 10:54
Здравей БиБи

TROLLDADLOLCAKE
02-08-2016, 00:49
Виж си личното съобщение.

baby_baby
02-08-2016, 09:59
Едва ли харесваш момичета може би е от годините и още не знаеш какво искаш изчакай да се мине време като пораднеш и тогава го мисли

solo_
02-08-2016, 10:28
Здравейте!
Аз съм момиче на 15 год. Не знам дали това е правилното място, на което да пиша, но се надявам да намеря такива като мен. Много съм объркана, тъй като осъзнах, че харесвам момиче, въпреки че харесвам предимно момчета. Никога не се бях влюбвала в момиче, но усещам онези пеперудки в стомаха, които съм чувствала и при противоположния пол. Моите въпроси са: как да й покажа, че я харесвам без да бъда отхвърлена, защото я харесвам и като приятел, а като разбере, че харесвам и момичета, може повече никога да не иска да ме погледне?; как да покажа само на нея, без околните да разберат, тъй като всичко се вижда, както и емоциите, които се опитваме да скрием, а в моя малък град, където хората (мисля) не искат да възприемат различните и не смятам, че биха се отнасяли добре с тях, не знам как ще стане... . Има ли бисексуални или хомосексуални тук? Ако да, как се справяте ?


Пратих ти скайпа си на лично, пиши и ще ти покажа една жестокост.

mincheto
02-08-2016, 16:02
Тя,ако ти е истинска приятелка няма да ти се сърди,a ще те разбере и подкрепи.

sexa_na_kompleksa
02-10-2016, 18:47
Защо се е напълнило с толкова тролове? И защо мислите, че не е възможно да харесва момичета? Нейните въпроси дори не са свързани с нейната сексуална ориентация, а как да подходи с момичето, което харесва...
Няма нищо лошо, неморално, нехристиянско и т.н. в това да харесваш хора от твоя пол.
По конкретния казус - отчитайки средата в България, вероятно е по-добре първо да установиш каква е нагласата на твоята приятелка към ЛГБТ. Ако е положителна, може да й споделиш в подходящ момент каква е твоята сексуална ориентация. По-късно, в зависимост от това как са протекли първите две събития и ако смяташ, че и тя може да има нещо към теб, намекни й за чувствата ти. При всички положения това е един много деликатен въпрос, защото ако ти имаш чувства към нея, а тя не ти отвръща, може да развалите приятелството си.
Ако си в малък град, най-вероятно хората рано или късно ще разберат, че си падаш по момичета. Сексуалната ориентация е част от личния живот, но за мен това не е нещо, което трябва да се крие. Аз съм бисексуална, не се крия и не ме е срам, но не го споменавам непрекъснато и пред всеки. Ако е тема на разговор, може да го вмъкна и това е. Приятелите ми са наясно със сексуалната ми ориентация, постоянно се шегуваме с това и за мен това е нормалният начин да протичат нещата.
Ако имаш нужда от подкрепа или запознанства с ЛГБТ, може да се присъединиш към някоя от множеството групи във Фейсбук.

Ani Vladimirova
02-10-2016, 19:42
Играйте на предизвикателства с приятели и предварително накарай някой друг да предизвика тебе или нея да се целувате, натискате а у. след това насаме я попитай дали и е харесало и и признай, ако решиш.

couved
02-11-2016, 14:49
Кажи и че я обичаш па да става каквото да става. :Д

lunacy
02-11-2016, 16:01
Защо се е напълнило с толкова тролове? И защо мислите, че не е възможно да харесва момичета? Нейните въпроси дори не са свързани с нейната сексуална ориентация, а как да подходи с момичето, което харесва...
Няма нищо лошо, неморално, нехристиянско и т.н. в това да харесваш хора от твоя пол.
По конкретния казус - отчитайки средата в България, вероятно е по-добре първо да установиш каква е нагласата на твоята приятелка към ЛГБТ. Ако е положителна, може да й споделиш в подходящ момент каква е твоята сексуална ориентация. По-късно, в зависимост от това как са протекли първите две събития и ако смяташ, че и тя може да има нещо към теб, намекни й за чувствата ти. При всички положения това е един много деликатен въпрос, защото ако ти имаш чувства към нея, а тя не ти отвръща, може да развалите приятелството си.
Ако си в малък град, най-вероятно хората рано или късно ще разберат, че си падаш по момичета. Сексуалната ориентация е част от личния живот, но за мен това не е нещо, което трябва да се крие. Аз съм бисексуална, не се крия и не ме е срам, но не го споменавам непрекъснато и пред всеки. Ако е тема на разговор, може да го вмъкна и това е. Приятелите ми са наясно със сексуалната ми ориентация, постоянно се шегуваме с това и за мен това е нормалният начин да протичат нещата.
Ако имаш нужда от подкрепа или запознанства с ЛГБТ, може да се присъединиш към някоя от множеството групи във Фейсбук.

+
и внимавай как /и кога Д:/ ще кажеш на вашите

JustSomeone02
02-11-2016, 17:32
Защо се е напълнило с толкова тролове? И защо мислите, че не е възможно да харесва момичета? Нейните въпроси дори не са свързани с нейната сексуална ориентация, а как да подходи с момичето, което харесва...
Няма нищо лошо, неморално, нехристиянско и т.н. в това да харесваш хора от твоя пол.
По конкретния казус - отчитайки средата в България, вероятно е по-добре първо да установиш каква е нагласата на твоята приятелка към ЛГБТ. Ако е положителна, може да й споделиш в подходящ момент каква е твоята сексуална ориентация. По-късно, в зависимост от това как са протекли първите две събития и ако смяташ, че и тя може да има нещо към теб, намекни й за чувствата ти. При всички положения това е един много деликатен въпрос, защото ако ти имаш чувства към нея, а тя не ти отвръща, може да развалите приятелството си.
Ако си в малък град, най-вероятно хората рано или късно ще разберат, че си падаш по момичета. Сексуалната ориентация е част от личния живот, но за мен това не е нещо, което трябва да се крие. Аз съм бисексуална, не се крия и не ме е срам, но не го споменавам непрекъснато и пред всеки. Ако е тема на разговор, може да го вмъкна и това е. Приятелите ми са наясно със сексуалната ми ориентация, постоянно се шегуваме с това и за мен това е нормалният начин да протичат нещата.
Ако имаш нужда от подкрепа или запознанства с ЛГБТ, може да се присъединиш към някоя от множеството групи във Фейсбук.

Много ти благодаря за съветите. От полза са ми.

JustSomeone02
02-11-2016, 17:43
+
и внимавай как /и кога Д:/ ще кажеш на вашите

Оо, да, върху това съм размишлявала. Ще внимавам (ама голям срам ще бера :Д)

lunacy
02-13-2016, 10:59
Оо, да, върху това съм размишлявала. Ще внимавам (ама голям срам ще бера :Д)

според мен е хубаво да изчакаш още една-две години, на тази възраст има голям шанс да ти кажат че е просто "фаза" и "че ще го израстеш"... но знам ли, ако родителите ти са готини, go ahead :D

знам че е фрустриращо че никой не би казал такива неща ако обектът на чувствата ти беше от противоположния пол, но... какво да се прави Д:
''You're too young to determine your sexuality'' said no one to the heterosexual teenager

от личен опит, няма от какво толкова да се притесняваш :) моите родители са леко хомофобски настроени по принцип и въпреки това не бих казала че го приеха особено зле... не че някога са се намесвали в моите неща, но просто по едно време усещах че трябва да им кажа... е, не мина съвсем гладко, но не съжалявам че го направих, сега се чувствам по-спокойна

няма от какво да се срамуваш :)

Fisherman
02-15-2016, 15:19
''You're too young to determine your sexuality'' said no one to the heterosexual teenager

може би защото хетеросексуалния тийнейджър няма какво да определя,нормалните хора не се чудят дълго време какво харесват,кучета ли,съшия пол или керемида те просто са си настроени

сексуалност не се определя или си мъж или си жена,всичко останало са извращения,на които хората искат да придадат смисъл,като им измислят засукани имена с окончание -секс

RagioL
02-15-2016, 15:28
''You're too young to determine your sexuality'' said no one to the heterosexual teenager

може би защото хетеросексуалния тийнейджър няма какво да определя,нормалните хора не се чудят дълго време какво харесват,кучета ли,съшия пол или керемида те просто са си настроени

сексуалност не се определя или си мъж или си жена,всичко останало са извращения,на които хората искат да придадат смисъл,като им измислят засукани имена с окончание -секс

но забележи че само свят пред упадък достига това ниво

Fisherman
02-15-2016, 16:24
но забележи че само свят пред упадък достига това ниво

нищо ново,20 век е най-напредналия технологично,медицински и всякак,но също така и най-кървавия в човешката история
обратно на очаквания хората да вървят напред,те задълбават още повече в тъпотия

с 2 думи упадъка е неуспорим

michellepj7998
02-16-2016, 07:49
Здравей :)
Преди около година и аз осъзнах,че съм не би ами лесбийка.Отначало не ми беше никак приятно,но с течение на времето свикнах.Все още се уча как да говоря за това свободно.Моя съвет е първо да започнеш да й говориш за хората с различна сексуалност и да видиш мнението й,после да й кажеш,че си такава,да видиш реакцията й и така решавай дали ще призмаеш за чуствата си. :)

RagioL
02-16-2016, 13:15
нищо ново,20 век е най-напредналия технологично,медицински и всякак,но също така и най-кървавия в човешката история
обратно на очаквания хората да вървят напред,те задълбават още повече в тъпотия

с 2 думи упадъка е неуспорим

а поради развитието на исляма в световен мащаб очаквам до няколко години да тънем във второ средновековие