PDA

View Full Version : Харесвам ужасно много едно момче...



Barby_Girl
02-07-2016, 20:56
Здравейте,
До преди три седмици харесвах момче от по-горният клас.Близо две седмици харесвам друго момче пак от по-горният клас само,че е "б".Всеки понеделник караме ФВС с неговия клас.Три дена му търсих фейса,но най-накрая го намерих.След една седмица ми прие поканата,и се зарадвах.Реших,че ще си пишем,че ще се опознаем..да ама не.Всеки път като му пиша,той само го seen-ва..От момчето,което преди харесвах разбрах как му е прякора/Барби/.Та му казах/на момчето,което харесвам/ "Барби...искам да знаеш,че те харесвам...".Помислих си,че поне сега ще каже нещо,но не...само seen.../Казах му го по прякор,защото ми се стори малко странно да му кажа по име,тей като се казва Иван,а аз Ивана./Е..Ако някой може да помогне,ще се радвам. :)

Indistinct
02-07-2016, 21:03
разбрах как му е прякора/Барби/.Та му казах/на момчето,което харесвам/ "Барби...искам да знаеш,че те харесвам...".

Да знаеш, искрено се надявам да си трол. :D Иначе много си го закъсала.
Ако случайно не си трол, нямаш никакъв шанс с момчето. Намери друг и не го крийпвай.

rehonoscy
02-07-2016, 21:32
Индистинкт, на колко години си? Добри съвети даваш

baby_baby
02-08-2016, 10:32
"Барби" :lol: явно може да са те излъгали за прякора му

Сиг не иска да си пише с теб и за това само го чете остави го не се занимавай ако иска да ти пише ще го направи

TROLLDADLOLCAKE
02-08-2016, 14:11
Слагаш край на мисия "Барби" и започваш да работиш по "Пепеляшка" ! :D :D :D

mincheto
02-08-2016, 14:17
По-добре не се занимавай с него може би го чете и те обсъждат с неговите дружки , и ти се присмиват,a e ясно,че не те харесва или пък ,ако прояви внезапен интерес към теб означава,че иска просото да си поиграе с теб и да те използва,за да се позабавлява с теб в леглото и после да се хвали пред приятелите си -келешчета какъв '' добър мъж е той. ''

ДОТА
02-08-2016, 21:05
[b],ако прояви внезапен интерес към теб означава,че иска просото да си поиграе с теб и да те използва,за да се позабавлява с теб в леглото и после да се хвали пред приятелите си

Прякор Барби не се получава с чукане на женски

Животно
02-09-2016, 08:32
за да му е прякорът барби, значи е педераст

TROLLDADLOLCAKE
02-09-2016, 15:21
за да му е прякорът барби, значи е педераст

Бисексуален,моля!Бъди културен и отворен за "различните" ! :D

sоlo_
02-09-2016, 15:38
Аз съм педал

sоlo_
02-09-2016, 15:38
Викайте ми барби

Животно
02-09-2016, 15:51
Бисексуален,моля!Бъди културен и отворен за "различните" ! :D

педераст е една красива и звучна дума

Blockhead
02-09-2016, 19:40
Здравейте,
До преди три седмици харесвах момче от по-горният клас.Близо две седмици харесвам друго момче пак от по-горният клас само,че е "б".Всеки понеделник караме ФВС с неговия клас.Три дена му търсих фейса,но най-накрая го намерих.След една седмица ми прие поканата,и се зарадвах.Реших,че ще си пишем,че ще се опознаем..да ама не.Всеки път като му пиша,той само го seen-ва..От момчето,което преди харесвах разбрах как му е прякора/Барби/.Та му казах/на момчето,което харесвам/ "Барби...искам да знаеш,че те харесвам...".Помислих си,че поне сега ще каже нещо,но не...само seen.../Казах му го по прякор,защото ми се стори малко странно да му кажа по име,тей като се казва Иван,а аз Ивана./Е..Ако някой може да помогне,ще се радвам. :)

Хора, които са с едно и също име (мъжката и женската версия), не могат да станат гаджета никога. Мислех, че това го знае всеки.

Indistinct
02-09-2016, 20:17
Индистинкт, на колко години си? Добри съвети даваш

16.