PDA

View Full Version : Отново заедно ???



like_a_diamond
02-09-2016, 19:31
Да си представим, че момче и момиче са гаджета от година и нещо. Момичето се дразни от това, че момчето не и обръща достатъчно внимание и няколко пъти му казва, че това не и харесва. След разговора, той наистина полага усилия, за да си запазят отношенията, но след месеци забравя и нещата се повтарят. След 3-тия разговор за това, се случва пак същото и на момичето вече и писва да води този разговор, щом няма особена промяна, затова решава да пробва варианта да му каже, че иска да се разделят, под предтекст, че няма как да се виждат повече, защото иска да работи, а и явно и двамата са твърде ангажирани и няма смисъл. Момчето се съгласява, казва, че ще му е мъчно и му е кофти и не знае дали така е по-добре, но щом момичето смята така, ще се съгласи. След това момичето му казва, че това не пречи да си говорят и да останат приятели, той и отговаря със "става" и разговорът приключва. Оттогава не са си говорили и никой не е започвал първи разговор.
Може ли малко помощ и съвет ? Има ли някакъв начин да се съберат отново и какво би могло да направи момичето по въпроса (като изключим това да му казва директно нещо от рода, че съжалява, т.е. да си запази достойнството) и може ли да се очаква, че след последния разговор момчето би писало първо ? :)
Много ще ви бъда благодарна за мнението

Животно
02-09-2016, 20:00
нищо не можеш да направиш

Животно
02-09-2016, 20:01
пичагата просто е бил путьо и не е имал смелост да ти каже, че иска да се разделите

mincheto
02-10-2016, 08:29
Явно неиска да има нищо общо с теб или пък харесва друга.Се едно да му позволя ,да ми върти номера,равностойно е.

Животно
02-10-2016, 08:53
Явно неиска да има нищо общо с теб или пък харесва друга.Се едно да му позволя ,да ми върти номера,равностойно е.

не се ебавайте с минка, че е много лоша, никой не може да и върти номера

mincheto
02-10-2016, 09:13
Офффф Животно,казах ти да не се занимаваш с мен,не си ми на годините ;)

Животно
02-10-2016, 09:47
офффффффффф

baby_baby
02-10-2016, 10:33
Нищо не можеш да направиш да беше помислила преди да го скъсаш сега вече може да не иска да бъде с теб някак си щяхте да намерите врене един за друг въпреки натоварените си графици

mincheto
02-11-2016, 11:24
Просто му кажи,че въпреки всичко ти го обичаш. :)

Животно
02-11-2016, 11:28
Просто му кажи,че въпреки всичко ти го обичаш. :)

и като му каже какво ? Ще се върне при нея ли ? Очевидно е нямал интерес чуека

mincheto
02-11-2016, 12:11
и като му каже какво ? Ще се върне при нея ли ? Очевидно е нямал интерес чуека

Да,може и да се върне.И защо избра точно с мен да се заядеш,а не с някой друг?!!

Животно
02-11-2016, 12:17
не виждам някъде да съм се заял, коментирах ти мнението

Животно
02-11-2016, 12:18
той като не и е обръщал внимание и като го е скъсала, той си е бил ок с тва, според тебе има ли чувства ? Ще се върне друг път