PDA

View Full Version : Ужасно настроение, помогнете! :(



desi_nikolova31
02-10-2016, 16:39
Здравейте, момиче на 15 години съм и от 1 година имам проблем.. Когато остана сама започвам да си мисля как живота ми е скучен и всеки ден се повтаря едно и също. Това убива всякакво желание за физическа и психическа дейност в мен. Това чувство се появява и също така вечер, когато си лягам и сутрин, когато се събуждам. Живота ми е омръзнал. Притеснявам се за състоянието ми. Срам ме е да говоря с мама за това. Не знам какво да прявя. Помогнете ми! Чувствам се безпомощна! :(

merilyn85
02-11-2016, 18:11
Има различни начини да подходиш към проблема. Всичко зависи от теб. Но само да вметна, че ти си в такава възраст, че е нормално да изпадаш в депресивно състояние, все пак хормони бушувам в теб. Можеш да си намериш хоби, да промениш начина на мислене, да поговориш с някой за това, не е задължително да е с майка ти, с приятели най - добре. Или пък можеш да поговориш с майка си, но да подходиш така сякаш не е голяма работа. Да подхванеш темата по средата на разговор и т.н.

Blockhead
02-11-2016, 18:50
Бий си чекии

divergent
02-11-2016, 19:52
моментна тийн депресия - нямаш желание за нищо, всичко те отегчава, дразниш се за минимални простотии, не знаеш какво да правиш с живота си. минава си то само себе си след малко или много време, но най-добрия вариант е да се вземеш в ръце. точно тази възраст е момента да пробваш нови и различни неща, да се самоизградиш като характер. пробвай различни извънкласни занимания докато не избереш това, което най-много ти харесва, запознавай се с нови хора, слушай нова музика...

inewton
02-11-2016, 20:46
Започни да учиш немски. Ще те изкара от депресията.

Indistinct
02-11-2016, 20:48
Започни да учиш немски. Ще те изкара от депресията.

Или ще се депресираш още повече. :D

inewton
02-11-2016, 20:49
Или ще се депресираш още повече. :D

Ще отидеш някъде ти...

solo_
02-11-2016, 21:19
Или ще се депресираш още повече. :D

Не стига че ще се депресира още повече, а и ще се побърка от претоварване...

И, ей Indistinct искаш ли да отидем някъде ние ? Където ни изпрати inewton :D

baby_baby
02-21-2016, 12:38
За да не ти е скучен живота прави различни неща

Indistinct
02-21-2016, 14:03
Не стига че ще се депресира още повече, а и ще се побърка от претоварване...

И, ей Indistinct искаш ли да отидем някъде ние ? Където ни изпрати inewton :D

Аз с теб никъде ни бих отишла.