PDA

View Full Version : След 10 години.



assd
02-11-2016, 21:35
Леле, 10 години са минали откакто съм бил влизал и писал нещо, 2006 г. е било..
Направо съм се пенсионирал по вашите критерии.

Правете глупости докато можете, защото после става изключително сложно. Нека не звуча пенсионерски, ама да обичаш когато си по-голям е най-сложното нещо, има толкова много неща, които пречат. Например деца, съпруг на жената, любовник, пари, автомобили, бизнеси... Всичко това е тая каша, която сътворих за 10 години. Направо не знам как стана всичкия тоя буламач. Много ми се иска да разкажа супер резюмирано най-важните моменти, за да се посмея малко, защото ме е налегнала депресия и безизходица. Преди много години, по вашите мерки, почти успях да се оженя. Ама тя пък спеше и с друг и развалихме годежа, междувременно срещнах друга, която много харесах и си допаднахме, ама тя пък имаше винаги и любовници и не стигнахме до нищо заедно, освен, че роди и се ожени за друг. После пък срещнах трета, с която станахме приятели, но сега съм влюбен в нея, но тя има мъж и бизнес с него и няма как нищо да стане и т.н.

Така, че правете глуости докато може да ви се размине лесно с една смяна на телефона. После става страшно :D

Бих се радвал ей така на хранилка и съчувствие.

solo_
02-11-2016, 21:49
Тежко ли ти е ?
На мен също ако искаш можем заедно да се самоубием

TROLLDADLOLCAKE
02-11-2016, 21:50
Точно днес седяхме с най - добрите ми приятели и се чудихме, кога минаха толкова години.Вчера бяхме на 13,стреляхме с "жилките" и си говорихме как един ден ще си направим еди какъв си татус..И в един момент седите три магарета (вече татуирани), обаче липсва оная искра, дето те кара да си мега безгрижния и да не мислиш за един тон проблеми и прочие..И при теб като гледам не е било никак розово, но какво пък..Ако не можеш да бъдеш добър пример, бъди ужасно предупреждение..В крайна сметка утре тук или където и да е ще "цъфне" едно брато, което върви по абсолютно същите стъпки,които ти си вървял и ти ще можеш да му дадеш пример на къде се е запътил..В крайна сметка за това сме хора..да си помагаме кой с каквото може,макар и с такава цена. : )

assd
02-11-2016, 22:07
Да, минава доста бързо. Не се чувствам дърт, дори съм супер младеж в сравнение с връстниците ми, но това е защото водя много здравословен начин на живот, но емоционално си личи, че времето си е време. Има доста неща, за които се замислям и за които съжалявам. Когато бях на 17-18, примерно, не съм си мислил за това. Исках просто да кажа, че като си по-млад не трябва да изпускаш шансовете да обичаш, защото после става много сложно :)

solo_
02-11-2016, 22:13
Искаш ли да се самоубием

Rakshy
02-11-2016, 22:26
соло, ако той не иска с теб бъди примерен и го направи сам : ))

assd
02-11-2016, 22:27
Искаш ли да се самоубием

не, но мога да те самоубия ако искаш.

Seattle
02-12-2016, 03:17
не, но мога да те самоубия ако искаш.

Тва със сигурност има смисъл!

Споко бе, аз съм сигурно по дърт от теб. Ни съм женен, ни ще стане скоро. Верно, има работи дето можеше да се направят по по различен начин, но уви, тая улица е еднопосочна.
Ако си мислиш че сега и 15 годишните не са тарикатки и да търсят пари коли и т.н., много се лъжеш ;) Просто времената се менят.

baby_baby
02-12-2016, 10:43
Живота си тече така си е

tori
02-12-2016, 11:52
Дъртаци. :D

Seattle
02-13-2016, 19:22
^ Влизаш мн грубо!

tori
02-13-2016, 19:46
Що па да е грубо?! Аз още нямам 20, а вие вече сигурно сте станали на сушенки. :ддддд

Seattle
02-13-2016, 21:42
Ами как да ти обясня, все едно на теб да ти кажат "лапе с недоузрял акъл" :)

tori
02-13-2016, 22:16
Не приемай нещата твърде лично, ебавка си беше.

solo_
02-15-2016, 11:17
Що па да е грубо?! Аз още нямам 20, а вие вече сигурно сте станали на сушенки. :ддддд

Сушенка ли искаш ?

DarkManX
02-15-2016, 12:44
Животът е такъв какъвто си го направиш, бъдете повече мъже в себе си и имайте топки да казвате нещата в очите,
рано или късно ще намерите правилният човек.

ДОТА
02-15-2016, 21:26
Леле, 10 години са минали откакто съм бил влизал и писал нещо, 2006 г. е било..
Направо съм се пенсионирал по вашите критерии.

Правете глупости докато можете, защото после става изключително сложно. Нека не звуча пенсионерски, ама да обичаш когато си по-голям е най-сложното нещо, има толкова много неща, които пречат. Например деца, съпруг на жената, любовник, пари, автомобили, бизнеси... Всичко това е тая каша, която сътворих за 10 години. Направо не знам как стана всичкия тоя буламач. Много ми се иска да разкажа супер резюмирано най-важните моменти, за да се посмея малко, защото ме е налегнала депресия и безизходица. Преди много години, по вашите мерки, почти успях да се оженя. Ама тя пък спеше и с друг и развалихме годежа, междувременно срещнах друга, която много харесах и си допаднахме, ама тя пък имаше винаги и любовници и не стигнахме до нищо заедно, освен, че роди и се ожени за друг. После пък срещнах трета, с която станахме приятели, но сега съм влюбен в нея, но тя има мъж и бизнес с него и няма как нищо да стане и т.н.

Така, че правете глуости докато може да ви се размине лесно с една смяна на телефона. После става страшно :D

Бих се радвал ей така на хранилка и съчувствие.

Аз прогрес или промяна не виждам при теб.
Влезнал си тук да се оплакваш, точно като преди 10 години