PDA

View Full Version : 7-ми клас с Грозния



solo_
02-13-2016, 10:15
Когато Грозния бил в 7-ми клас, плеснал едно момиче по дупето и тя му извъртяла такъв шамар че едва не му изкарала окото и му каза "Да не се повтаря"

fanton1
02-14-2016, 09:09
брей ... а той знае ли за това ?

solo_
02-14-2016, 11:53
брей ... а той знае ли за това ?

http://spodeli.net/1/story-96521.html

Грозния
02-14-2016, 15:15
http://spodeli.net/1/story-96521.htmlТова не съм го писал аз, ако прочетете по-нататък, авторът на тая тема пише че си е решил проблема. Моят случай не е такъв и това не е единствената разлика между мен и случаят описан в spodeli.net .

Въпреки това, в един от постовете на автора, прочетох нещо, което може да е полезно:

На нова работа съм и получавам добри пари. Сега се занимавам със доходоносен занаят. В момента взимам препоръчаната от номер 5 заплата, плащат ми на седмица и на месец ми излизат някъде 720 лв. Когато натрупам повече опит и съм вече добре обигран, мога да работя същото в друга фирма и да взимам още 200 лв. отгоре. Но както и да е.
Разни момичета от компанията едва сега се сетиха, че съм им симпатичен, понеже няколко пъти разбраха за работата. Не бих казал, че заплатата е нещо особено, но тази професия спокойно може да ми докара месечен доход от една хилка и те го разбират отлично, дори една много упорито ми се натиска. Иначе аз си събрах пари и си свърших работата, госпожицата остана доволна от мен. Абе, то и без да плащах пак щяха да останат доволни, ама нали към парите тичат и другото не ги вълнува. Предпочетох да си платя за секс, защото ако си хвана гадже няма да мога да си плащам сметките у нас и да помагам на нашите. Няма да дам зелена светлина на тия дето ми се натискат. Знам какъв ще е сюжета на такава връзка - Плащам и след време се появява друг и всичко дето съм хвърлил е отишло на кино, чука я друг. Ето защо аз не искам да давам нищо от себе си в една връзка. Трябва да хлътна много за да си променя възгледите, но това ще стане много трудно по тези ширини. За 1 месец успях да разбера следното, че изглеждам добре но не това е причината да ме искат сега, а това че могат да ме използват. Виждал съм момчета, които не са кой знае какво но си ходят с много хубави момичета, защото си печелят добре, а също има много ергени дето приличат на актьори от филми. Просто жените гледат повече характера и джоба. какво имам предвид под "характера" ли? Много просто! Ако разсъждаваш повече и имаш някакви принципи, ценности и не толерираш глупостите и нередностите, нямаш големи шансове да си хванеш приятелка. Но ако си приказлив и сладкодумен клоун, ако печелиш доста пари и си много уважаван и вървежен в средите, да, ти определено ще си търсен от всякакви хора. Аз написах това за да уведомя, че си реших проблема. И между другото секса не е кой знае какво.

Единствено с последното изречение не съм съгласен :D !

solo_
02-14-2016, 15:23
Аааааа WTF баааааа

Какво обяснение в своя защита !!!

ДОТА
02-15-2016, 21:30
Какво обяснение в своя защита !!!

Това тук е като две изречения, ако се сравни с огромните коментари там

solo_
02-16-2016, 07:02
Това тук е като две изречения, ако се сравни с огромните коментари там

То и той да е, не е нужно да се смеем нали ?
Аз само го казах от чувство за хумор...