PDA

View Full Version : Има ли малки котенца?



persil
02-13-2016, 17:00
Ко става ле лузъри, едно време преди 7-8 години като пишех тука в тоя форон беше къде къде по-забавно... Сега влазям тука да вида ко става и дали некоя от тогавашните форонни звездички пишат още, ма пълна скука братче, чесно заебавай :D

solo_
02-13-2016, 17:01
baby_baby и Rabalka

persil
02-13-2016, 17:08
Заеби ги тия, имаше един пич БМВ маниак от Плевен, Сторгозия, една мацка фон дьо тен маниачка от Търново - Lovesick, ама не по тоя начин написано и беше ника, един тревоман дет май живееше в Испания и още разни готени хора, ма ся кат гледам само некъв шизофреник с два еднакви ника си пише и си отговаря сам и още некви двама трима залухари...

solo_
02-13-2016, 17:10
Ееее :д такива вече няма тук вече има едни нови идиоти обаче аз съм се консервирал на гонитоно ниво и съм гонит :д

divergent
02-13-2016, 17:16
Всеки разправя, че преди е било много забавно тук, сега забелязвам най-вече тролове или хейтъри, целящи единствено да ти развалят кефа и да всяват суматоха... Защо не може да си правим кефа без да се плюем един друг? Има място и за простотии и забавление, има място и за сериозни теми, всичко зависи от това как ние си подреждаме нещата. :)

solo_
02-13-2016, 17:19
Всеки разправя, че преди е било много забавно тук, сега забелязвам най-вече тролове или хейтъри, целящи единствено да ти развалят кефа и да всяват суматоха... Защо не може да си правим кефа без да се плюем един друг? Има място и за простотии и забавление, има място и за сериозни теми, всичко зависи от това как ние си подреждаме нещата. :)

Тук има 2-3-ма които развалиха нещата...

persil
02-13-2016, 17:37
Азисе, ти няква програмка за автоматични постове ли ползваш? В ония години технологиите още не беха толкова развити и даже и аз с денонощно висене у форона не успях да изпраскам 4к поста за два месеца!?! И що не могат да се избират емотикони ве бахти...

solo_
02-13-2016, 17:40
Не
в "Кофата" си има тема "чата намилардерите" там съм писал и също така в раздел "фън фън и пак фън" и отделно в други раздели пиша

persil
02-13-2016, 18:30
Абе като са сетих - едно време и скина не беше толко педалско-детски. Тоя фором е яко омрял...

Даже като напиша МВР не го обръща на Аз съм олигофрен :(

BadAss
02-13-2016, 20:42
алилуя

persil
02-13-2016, 21:17
Алелуя я...