PDA

View Full Version : Как да разделя iPhone телефоните ?



emostylegirl
02-13-2016, 19:40
Здравейте.Много се надявам да ми помогнете,защото от дълго време търся решение на проблема си.Преди 2 години си купих iPhone 5 и си направих регистрация в icloud ,за да използвам app store ,нямам кредитна карта и си е нормален акаунт.Харесва ми функцията,защото дори да се случи нещо с устройството ми в самия акаунт се запазват снимките и телефонните номера,които имам на този профил.Преди половин година си купих iPhone 6 и попитах един приятел дали да си правя нов профил и той каза да използвам стария.Така и направих.Автоматично снимките от другия ми се прехвърлиха заедно с номерата,а аз имам към 400 контакта и за мен беше улеснение,че няма да ги прехвърлям наново.Също така в icloud съм свързала двата телефона и ми показва местоположението им и мога от единия да заключия другия при евенутална кражба.Единственият проблем е,че като включа iPhone 6 към лаптопа и автоматично ми прехвърля всички приложения от другия заедно с песните,а аз искам на него да си имам само 5-6 приложения,а не всичките 70,които имам на другия и затова просто вече не го включвам към лаптопа,но така не мога никакви нови песни да си кача или пък да си прехвърля нов рингтон.Преди седмица си купих iPhone 6s plus и все още не съм го регистрирала с никаква поща.Въпроса ми е как да постъпя сега ? Не ми се пишат номерата по отделно в указателя,но пък не искам и да ги свържа трите устройства,защото така всички снимки са видни от всички тях ,а аз искам да дам другите два телефона на други членове от семейството.Друг въпрос ми е ,ако направя всеки от трите телефона на различна поща тогава ще оставя iphone 5 с първата,която имам,но номерата ще ми се махнат ли от iphone 6 и като цяло какво ще стане ? Много ще съм ви благодарна ,ако ми помогнете . И моля ви без коментари да сменя марката на телефоните,защото аз аз искам да си реша този проблем,а не да си взимам четвърто устройство.