PDA

View Full Version : Асоциалност, зависимост, изпадане "на дъното"



LoveInfect
02-14-2016, 13:16
Моля, споделете мнение, защо хората стават асоциални, и посягат към наркотици, какво е вашето мнение, познавате ли такива хора ? И какво е решението ако "изпаднеш" ?
Ето една статия, която ме впечатли, надявам се да ви бъде интересна !
http://ekipbg.com/testvane-na-vsichki-uchenici-za-narkotici-i-opasnite-bilki/

solo_
02-14-2016, 13:23
От какво ли ?

Една от причините е отчаянието в живота.

LoveInfect
02-14-2016, 13:30
Друга причина е мързелът и компютърът.

solo_
02-14-2016, 13:31
Ако си отчаян от живота вече ставаш мързелив и пристрастен

RagioL
02-15-2016, 09:23
понякога едното няма връзка с другото

LoveInfect
02-15-2016, 10:05
За депресанковците от форума май има.

DoctorSatan666
02-15-2016, 10:21
Моля, споделете мнение, защо хората стават асоциални, и посягат към наркотици, какво е вашето мнение, познавате ли такива хора ? И какво е решението ако "изпаднеш" ?
Ето една статия, която ме впечатли, надявам се да ви бъде интересна !
http://ekipbg.com/testvane-na-vsichki-uchenici-za-narkotici-i-opasnite-bilki/

Няколко проучвания показват че има корелация между шизоидните/шизотипните разстройства на личноста и употребата на наркотици, но не се изяснява точно връзката. Според мен двете взаимно се подсилват, особенно в най-честия случай с марихуаната, защото тя е наркотик който разтваря границите на съзнанието отвъд индивидуалните и социални норми. Та в известен смисъл има допълване на ефектите от наркотика с естествената предразположеност на индивида да осъзнае че социалните норми са релативни и могат да се заобиколят, както в мисленето, така и в поведението. Не бих казал че тази предразположеност е в по-голямата си част биологична по характер. По-скоро тя е кумулиране на естествено предразположение и социални фактори в ранна възраст. В основата на корелацията между такива типове хора (и да казвам типове хора, защото не вярвам че "разстройствата на личността" са истински заболявания) и употребата на наркотици според мен стои липсата на стимул. Ако един колективен тип личност, нормално намира в/от самото общество стимулация за дейностите, който се считат за нормални и неболестни, то един асоциален там не намира нищо - нищо от това, което обществото издига за добро, а оттам и получаването на стимул от живеенето в рамките на това добро, не носи положителен стимул при асоциалния тип, защото всичко това е една непосилна игра за него. И ако тази игра носи удовлетворение, естествено и евентуално неудовлетворение, за колективните, то за един "емоционално мъртъв", асоциален човек, тя е една главоблъсканица, с която изобщо не си струва да се занимава. От липсата на стимул и от липсата на адекватен модел за стимулиране идва цялата зависимост, както и от това че наркотиците като цяло стимулират по-добре от каквото и да действие, което в обществото се разбира като една стъпка по-близо до имагинерното "щастие". Впрочем това е и причината хора, които не са асоциални да вземат наркотици.
Извод: Наркотиците са ОК и ако не ви харесват - вървете се ебете, шибани normie-та. :D

RagioL
02-15-2016, 10:36
За депресанковците от форума май има.

тукашните депресари да не започнаха с дрогата

solo_
02-15-2016, 10:41
тукашните депресари да не започнаха с дрогата

Като каза дрога...
В следствие на отчаянието и депресията!

defender
02-15-2016, 11:48
Тия, дето казват колко били асоциални, защо тук са толкова социални, даже са най-социални?! Нема ми си праЙте, шшшш.

solo_
02-15-2016, 11:49
Тия, дето казват колко били асоциални, защо тук са толкова социални, даже са най-социални?! Нема ми си праЙте, шшшш.

Никой не се прави
Това е факт мойто момче...
асониални сме и точка

defender
02-15-2016, 11:53
Извод: Наркотиците са ОК и ако не ви харесват - вървете се ебете, шибани normie-та. :D

Ся видях извода на докторчето-спец.
Извода ми от неговия извод е, че доктора пак се опита да ни каже нещо възвишено, отвъд пространството и времето, но па остана неразбран за простосмъртните.

Докторе, май си обречен да бъдеш странник в света. Даже сигурно си мисля, че и походката ти е страна, като вторичен ефект от изводите ти.

defender
02-15-2016, 11:59
Никой не се прави
Това е факт мойто момче...
асониални сме и точка

да бе, точно па ти, дето във форума си социален колкото за 10 човека.

виж, регистриран си декември и за 2 месеца имаш 4500 мнения, баси странната асоциалност.

Даже си мисля, че ти и сам ще можеш създадеш социално общество от 1 човек.

solo_
02-15-2016, 12:01
да бе, точно па ти, дето във форума си социален колкото за 10 човека.

виж, регистриран си декември и за 2 месеца имаш 4500 мнения, баси странната асоциалност.

Даже си мисля, че ти и сам ще можеш създадеш социално общество от 1 човек.

Асоциален съм !!!
Няма смисъл да лъжа и да будя съжаление

RagioL
02-15-2016, 12:01
Ся видях извода на докторчето-спец.
Извода ми от неговия извод е, че доктора пак се опита да ни каже нещо възвишено, отвъд пространството и времето, но па остана неразбран за простосмъртните.

Докторе, май си обречен да бъдеш странник в света. Даже сигурно си мисля, че и походката ти е страна, като вторичен ефект от изводите ти.
само с появата му в съзнанието ми започва да се носи песента на бездната :D

defender
02-15-2016, 12:04
Асоциален съм !!!
Няма смисъл да лъжа и да будя съжаление

фактите говорят, че се заблуждаваш, така че, проблеми ти може да е в заблудата.

solo_
02-15-2016, 12:05
фактите говорят, че се заблуждаваш, така че, проблеми ти може да е в заблудата.

Не виждаш ли че съм 24/7 тук ?

LoveInfect
02-15-2016, 12:05
Не разбрах до колко според теб е генетично ?

LoveInfect
02-15-2016, 12:06
фактите говорят, че се заблуждаваш, така че, проблеми ти може да е в заблудата.

Той наистина е асоциален. Хайде всички да споделим с колко хора излизахме ми миналата седмица.

solo_
02-15-2016, 12:07
Той наистина е асоциален. Хайде всички да споделим с колко хора излизахме ми миналата седмица.

0
иначе днеска пуших трева с един съучиник е ме хвана и скучния ми сив живот стана леко розов но за малко
не смятам да го повторям (това с тревата)

defender
02-15-2016, 12:07
Не виждаш ли че съм 24/7 тук ?

ми това е социален форум, ти ако си асоцилен всички във форума досега щяха да те отхвърлят да си говорят с тебе и да те изолират, но не забелязвам такава индикация.

solo_
02-15-2016, 12:10
defender, ако бях социален, щеше да ми е добре и нямаше да се налага да пускам подобна тема - http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/581063-%D0%91%D1%8A%D1%80%D0%B7-%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%B7%D 0%BD%D0%B5%D0%BD-%D0%B8-%D0%BB%D0%B5%D1%81%D0%B5%D0%BD-%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%B8%D0%BD-%D0%B4%D0%B0-%D1%81%D0%B5-%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D1%83%D0%B1%D0%B8%D0%B5%D 1%88?p=11397696#post11397696

defender
02-15-2016, 12:10
даже и гаджетата на раздела сваляше, дримока и лиора

а сега ще те напсувам наум ...........

solo_
02-15-2016, 12:10
защо :(

solo_
02-15-2016, 12:13
даже и гаджетата на раздела сваляше, дримока и лиора

а сега ще те напсувам наум ...........

За Liora не съм сигурен...
Но за dreamwalker мога да стъпя и на сълнцето
не гледай че тук и стихове пиша...
на живо не съм толкова смел

defender
02-15-2016, 12:13
защо :(
защото трудно ми се връзва абревиатурата "асоциален сваляч"

LoveInfect
02-15-2016, 12:14
даже и гаджетата на раздела сваляше, дримока и лиора

а сега ще те напсувам наум ...........

Много си арогантен, само защото solo те дразни. Кажи, ти защо висиш тук ?

solo_
02-15-2016, 12:16
defender виж какво написах в първата страница -_- и тогава говори какъв сваляч съм

defender
02-15-2016, 12:16
на живо не съм толкова смел

може би тогава проблеми ти не е в асоциалноста, а в нещо друго.

solo_
02-15-2016, 12:17
може би тогава проблеми ти не е в асоциалноста, а в нещо друго.

И какво друго ? След като се има пердвид че почти не излизам от нас и комуникирам тук

defender
02-15-2016, 12:18
Кажи, ти защо висиш тук ?

сигурно щото съм асоциален.

питай ся solo що виси тук като е асоцилен и с нищо не му личи, поне във форума.

той бил асоциален, ама си говори с всеки без проблем, баси.

LoveInfect
02-15-2016, 12:19
може би тогава проблеми ти не е в асоциалноста, а в нещо друго.

Би ли дефинирал адоциалност, защото май говорим за леко различни неща.

solo_
02-15-2016, 12:21
сигурно щото съм асоциален.

питай ся solo що виси тук като е асоцилен и с нищо не му личи, поне във форума.

той бил асоциален, ама си говори с всеки без проблем, баси.

вече не веднъж съм казвал че ако не влизам да комуникирав в този форум, то няма с кой друг!!!!

DoctorSatan666
02-15-2016, 12:23
Ся видях извода на докторчето-спец.
Извода ми от неговия извод е, че доктора пак се опита да ни каже нещо възвишено, отвъд пространството и времето, но па остана неразбран за простосмъртните.

Докторе, май си обречен да бъдеш странник в света. Даже сигурно си мисля, че и походката ти е страна, като вторичен ефект от изводите ти.
И какво разбираш ти като дори не си пробвал наркотици? Какво впечатление може да споделиш отвъд предъвканите заблуждения на разни религиозни блогърчета и аргументи все едно извадени от бг-мама.ком

defender
02-15-2016, 12:23
Би ли дефинирал адоциалност, защото май говорим за леко различни неща.
асоциалност е да не можеш да се впишеш в социалната среда, която населяваш и нейната атмосфера, сега кажи ми с какво, с поведението си соло не се вписва между нас.

solo_
02-15-2016, 12:25
асоциалност е да не можеш да се впишеш в социалната среда, която населяваш и нейната атмосфера, сега кажи ми с какво, с поведението си соло не се вписва между нас.

Нали вече казах ?

вече не веднъж съм казвал че ако не влизам да комуникирам с хората в този форум, то няма с кой друг!!!!

defender
02-15-2016, 12:28
И какво разбираш ти като дори не си пробвал наркотици?

т.е. за да съм нормален човек, трябва в задния си джоб винаги да нося наркотици ли?

А ти за какво си решил да ползваш наркотици, освен, че може би си се чувствал комплексар без тях в този момент.

ПП: търсиш в тях липсващото ти самочувствие ли?

solo_
02-15-2016, 12:32
Тъй... :(
Аз излизам да се скитам пиян поулиците (пиян мислещ за dreamwalker)
Излизам аз и ако доживея до 6-7 ще се върна в точно 7 !
До тогава ще е минал още един ден в мъки и страдания и ерозия на душата... :(
https://www.youtube.com/watch?v=rbCdACEMcgo
:smt085

RagioL
02-15-2016, 12:34
слушаш скапана музика

solo_
02-15-2016, 12:35
слушаш скапана музика

мюсюлманин съм

defender
02-15-2016, 12:36
Нали вече казах ?

вече не веднъж съм казвал че ако не влизам да комуникирам с хората в този форум, то няма с кой друг!!!!

а може да си хипнотизиран от черрррна магия, натъртих с три "р", щото е бая черна, катранЬ, да знаЙш. Какво мислиш за това мое мега-верно предположение.

LoveInfect
02-15-2016, 12:36
асоциалност е да не можеш да се впишеш в социалната среда, която населяваш и нейната атмосфера, сега кажи ми с какво, с поведението си соло не се вписва между нас.

Мое да си прав, аз си мислех че е по-скоро липса и /или нежелание за социални контакти. Ако съдя в според твоята дефиниция, то тогава в класа си съм асоциална. И solo говореше за външния свят, този ивън компютъра.

LoveInfect
02-15-2016, 12:37
асоциалност е да не можеш да се впишеш в социалната среда, която населяваш и нейната атмосфера, сега кажи ми с какво, с поведението си соло не се вписва между нас.

Може да си прав, аз си мислех че е по-скоро липса и /или нежелание за социални контакти. Ако съдя в според твоята дефиниция, то тогава в класа си съм асоциална. И solo говореше за външния свят, този извън компютъра.

DoctorSatan666
02-15-2016, 12:39
т.е. за да съм нормален човек, трябва в задния си джоб винаги да нося наркотици ли?


Не, просто за да се изказваш по тема за наркотиците, следва да имаш някакво познание за това как влияят върху хората, особенно пък за психаделици като марихуаната. Преживяването е изцяло субективно, и колкото и да четеш за това, никъде няма да добиеш представа как точно действа. И тук не говорим за това да си зависим, а да си пробвал няколко пъти, колкото да добиеш представа. Аз например не използвам амфетамини и кокаин, въпреки че съм пробвал.

А ти за какво си решил да ползваш наркотици, освен, че може би си се чувствал комплексар без тях в този момент.
Защото се интересувам от много неща и познанието като цяло, и вярвай ми, ако имаш правилен подход, големи дози марихуана, на тъмно, заедно с някаква минималистична музика, разкриват много повече от една книга примерно. И най-важното, разкриват се неща за теб, точно и конкретно за теб. Това е естествено ако имаш очите да видиш това, което ти се разкрива.

LoveInfect
02-15-2016, 12:45
Не съм съгласна че наркотиците ще ти донесат трайно самочувствие.

RagioL
02-15-2016, 12:45
мюсюлманин съм

а аз какъв съм според теб

defender
02-15-2016, 12:46
Защото се интересувам от много неща и познанието като цяло, и вярвай ми, ако имаш правилен подход, големи дози марихуана, на тъмно, заедно с някаква минималистична музика, разкриват много повече от една книга примерно. И най-важното, разкриват се неща за теб, точно и конкретно за теб. Това е естествено ако имаш очите да видиш това, което ти се разкрива.

На доктора му трЕбва марихуана, музика и тъмнина. Звучиш като някаква накипрена фльорца за чалга бар, за да достигне максимално удоволствие.
Единственото, което се питам сега, защо за да се чувсваш нормален, са ти нужни толкова много условия. И може би отговора е защото си малко "чалгар", въпреки че в случая не е изразено в прекия му вид.

Значи доктора не можел да разсъждава без да си сложи "ботокс".

solo_
02-15-2016, 12:46
а аз какъв съм според теб

не знам
аз само казах какъв дъм

RagioL
02-15-2016, 12:54
На доктора му трЕбва марихуана, музика и тъмнина. Звучиш като някаква накипрена фльорца за чалга бар, за да достигне максимално удоволствие.
Единственото, което се питам сега, защо за да се чувсваш нормален, са ти нужни толкова много условия. И може би отговора е защото си малко "чалгар", въпреки че в случая не е изразено в прекия му вид.

Значи доктора не можел да разсъждава без да си сложи "ботокс".

а защо мислиш че събеседника ти изпитва нужда да е пормален

не знам
аз само казах какъв дъм
коментара ми беше по повод чалгата която пускаш
не точно това

defender
02-15-2016, 13:01
а защо мислиш че събеседника ти изпитва нужда да е пормален

защото човек има нужда да изглежда нормален поне за пред себе си. Ако не изглеждаш нормален пред себе си, то най-вероятно ще се промениш или депресираш.

DoctorSatan666
02-15-2016, 13:05
На доктора му трЕбва марихуана, музика и тъмнина. Звучиш като някаква накипрена фльорца за чалга бар, за да достигне максимално удоволствие.
Единственото, което се питам сега, защо за да се чувсваш нормален, са ти нужни толкова много условия. И може би отговора е защото си малко "чалгар", въпреки че в случая не е изразено в прекия му вид.

Значи доктора не можел да разсъждава без да си сложи "ботокс".

Удоволствие ли? Преживяванията ми когато съм напушен са далеч от удоволствие, в началото дори избиваха на крайна параноя. Сега естествено няма параноя, защото няма такава идея, или такова схващане, което да наруши представата ми за себе си. Просто нямам такава унифицирана, егова представа за себе си, която заляга в разбирането че аз съм нещо точно и определено. Но в началото, мамка му, бях почнал да се филмирам много здраво. Но това е добре, необходимо е. Всеки трябва да се изправи срещу най-дълбоките си страхове и самозаблуждения - в това е смисъла на това да растеш в себе си и извън себе си. Правя го така или иначе, всеки го прави. Но като инструмент, марихуаната е много полезна в това отношение. И затова впрочем не защитавам използването й като наркотик за удоволствие.

defender
02-15-2016, 13:10
сега разбрахте ли какво се случва:
solo се мисли за ненормален, заради поведението му към заобикалящата го среда.
друг, наблюдавайки поведението му, му казва, че това не е така и е нормален.
а LoveInfect се опитва да ни убеди, че solo e ненормален, а в същото време твърди, че му помагала.

страшна история. но жената в групата е май бая объркана.

RagioL
02-15-2016, 13:15
защото човек има нужда да изглежда нормален поне за пред себе си. Ако не изглеждаш нормален пред себе си, то най-вероятно ще се промениш или депресираш.

аз не изпитвам подобна нужда
промяната е разковничето на битието
нормална би била всяка форма която бих приел
но все пак следвам определени принципи

RagioL
02-15-2016, 13:17
сега разбрахте ли какво се случва:
solo се мисли за ненормален, заради поведението му към заобикалящата го среда.
друг, наблюдавайки поведението му, му казва, че това не е така и е нормален.
а LoveInfect се опитва да ни убеди, че solo e ненормален, а в същото време твърди, че му помагала.

страшна история. но жената в групата е май бая объркана.
звучиш като футболен коментатор

defender
02-15-2016, 13:18
Удоволствие ли? Преживяванията ми когато съм напушен са далеч от удоволствие, в началото дори избиваха на крайна параноя. Сега естествено няма параноя, защото няма такава идея, или такова схващане, което да наруши представата ми за себе си.

Ами тогава като казах, че твоите изводи, са "извън материята и пространството", образно казано и не разбираеми за повечето простосмъртни. Ти за какво точно ми се заяде, да не съм излъгал?

LoveInfect
02-15-2016, 13:19
сега разбрахте ли какво се случва:
solo се мисли за ненормален, заради поведението му към заобикалящата го среда.
друг, наблюдавайки поведението му, му казва, че това не е така и е нормален.
а LoveInfect се опитва да ни убеди, че solo e ненормален, а в същото време твърди, че му помагала.

страшна история. но жената в групата е май бая объркана.

Нормален е за обстоятелствата в които се намира, но в действителност има дълбок проблем в средата и начина му на живот, което няма как да не влияе върху психиката му, тъй като предполагам е от години.

defender
02-15-2016, 13:22
аз не изпитвам подобна нужда
промяната е разковничето на битието

но промяната започва от вътрешна несигурност, защо иначе ще се променяш?

т.е. промяната е пряко свързана с нормалността пред себе си, от която ти не си бил изпитвал нужда, но пък тя била разковничето на битието. Следиш ли мисълта, човече.

Доообре, съгласен съм, ама разбира се, пак заповядай.

LoveInfect
02-15-2016, 13:22
Ами тогава като казах, че твоите изводи, са "извън материята и пространството", образно казано и не разбираеми за повечето простосмъртни. Ти за какво точно ми се заяде, да не съм излъгал?

Просто Doctora се изразява по много комплексен начин, на който не сме свикнали. Иначе са му доста прави мненията, като ги прочетеш 2-3 пъти. Ако пишеше на малко по -опростен език щеше да е по-лесно за нас. Той така се е научил - така е свикнал да се изразява.

RagioL
02-15-2016, 13:27
но промяната започва от вътрешна несигурност, защо иначе ще се променяш?

т.е. промяната е пряко свързана с нормалн.отта пред себе си, от която ти уж не си изпитвал нужда, но пък тя била разковничето на битието. Следиш ли мисълта.

Доообре, съгласен съм, ама разбира се, пак заповядай.

промяната е постоянен процес
понякога дори не напълно осезаем
нарича се растеж
било то духовен или материален

defender
02-15-2016, 13:28
Иначе са му доста прави мненията, като ги прочетеш 2-3 пъти

надявам се, ти си изживяла състоянието на цитирам великия: "преживяванията ми когато съм напушен са далеч от удоволствие, в началото дори избиваха на крайна параноя. Сега естествено няма параноя, защото няма такава идея, или такова схващане, което да наруши представата ми за себе си.", но си твърдо убедена, че всичко това е така.

defender
02-15-2016, 13:31
Доктора иначе бил против Бог, ама в същото време изживява някакви едва ли не окултни състояния на мъдростта, извън света и обществото, после се държи като бог, като спуска извънмерните си поучения и изводи на простосмъртните, а после хвърля гръмотевици, на който не му вярва.

Поредното му недоразумение.

LoveInfect
02-15-2016, 13:32
Удоволствие ли? Преживяванията ми когато съм напушен са далеч от удоволствие, в началото дори избиваха на крайна параноя. Сега естествено няма параноя, защото няма такава идея, или такова схващане, което да наруши представата ми за себе си. Просто нямам такава унифицирана, егова представа за себе си, която заляга в разбирането че аз съм нещо точно и определено. Но в началото, мамка му, бях почнал да се филмирам много здраво. Но това е добре, необходимо е. Всеки трябва да се изправи срещу най-дълбоките си страхове и самозаблуждения - в това е смисъла на това да растеш в себе си и извън себе си. Правя го така или иначе, всеки го прави. Но като инструмент, марихуаната е много полезна в това отношение. И затова впрочем не защитавам използването й като наркотик за удоволствие.

Тя марихуаната за много неща е полезна, но ще съсипе няколко бизнеса ....

defender
02-15-2016, 13:35
талибан666, абсолютен религиозен гуру, никакви разлики, освен формално-представителни.

RagioL
02-15-2016, 13:38
недей да издребняваш

LoveInfect
02-15-2016, 13:39
Е чак пък..
Мисля че гледаш да се оправдаваш за това че не му разбираш езика :D

defender
02-15-2016, 13:41
доктора е окултист. Не ли?

defender
02-15-2016, 13:47
Почти цялата му философия на доктора е някаква странна смесица между окултизъм, психология, някакви транс състояния и преживявания на духа, на границата на реалността, при което дори може би не си господар на съзнанието си от опиата и връзка с някаква мъдрост извън света и социума.

espаdа
02-15-2016, 13:49
Знам, че единият ми братовчед е бил зависим от хероин преди време, но не съм повдигал темата пред него... Едвам са го спасили, ама сигурно му е било по- приятно с херца разстварящ се във вените му. :(

LoveInfect
02-15-2016, 14:00
Почти цялата му философия на доктора е някаква странна смесица между окултизъм, психология, някакви транс състояния и преживявания на духа, на границата на реалността, при което дори може би не си господар на съзнанието си от опиата и връзка с някаква мъдрост извън света и социума.

Това е уникално, и върховното на науката ! Btw, аз също съм малко окултна.

RagioL
02-15-2016, 14:01
Е чак пък..
Мисля че гледаш да се оправдаваш за това че не му разбираш езика :D

умира си за внимание
и не обича да му го крадат

RagioL
02-15-2016, 14:05
но интересно защо дефо тича след доктора от както се е появил

defender
02-15-2016, 14:12
Ми питай ауриса, търнала, Метх, лиора, кораба, inewton, гандалфа и други, защо.

Отделно, има ли човек толкова голям избор в раздела?
Изобщо се чудя как може да захващаш подобни ниски теми, баси съзнанието.

defender
02-15-2016, 14:20
всъщност все някой трябваше да играе ролята на клюкарката пред блока, шу-шу клю-клю.

сигурно си се метнал на баба си, дано греша, да не обиждам женицата, дето те е изгледала.

LoveInfect
02-15-2016, 14:39
Defender, :D

DoctorSatan666
02-15-2016, 15:08
всъщност все някой трябваше да играе ролята на клюкарката пред блока, шу-шу клю-клю.

сигурно си се метнал на баба си, дано греша, да не обиждам женицата, дето те е изгледала.

Теб да не би баба ти да те е изгледала?

RagioL
02-15-2016, 15:45
Ми питай ауриса, търнала, Метх, лиора, кораба, inewton, гандалфа и други, защо.

Отделно, има ли човек толкова голям избор в раздела?
Изобщо се чудя как може да захващаш подобни ниски теми, баси съзнанието.

дефо ти да не си болен бе?

defender
02-15-2016, 19:52
Теб да не би баба ти да те е изгледала?

Ми не основно тя, но и тя.


дефо ти да не си болен бе?

Защо мислиш, че може да съм?


Да, болен съм от "масовЪ неврозЯ", не четеш ли диагнозите на д-р ДокторЯ 666


ПП: а, да и мазохизъм и безгаджие (идва от без гадже), всички диагнози ми ги е поставил докторЯ

какво съм принуден да търпя.

LoveInfect
02-15-2016, 20:11
Наистина ли си мазохист ?

defender
02-15-2016, 20:24
да, хапя си зърната на гърдите, за да си доставя удоволствие, или се друсам на тъмно при тих кючек за фон.

сега очаквам inewton да каже и на мен, че имам хубави гърди, хихи.

LoveInfect
02-15-2016, 20:29
Друсането на кючек за какво е не разбирам.

defender
02-15-2016, 20:31
Друсането на кючек за какво е не разбирам.

за да приличам на "моя идол" докторя

исках да кажа че се друсам на фона на кючек, а не че друсам кючек, макар, че и това е добра идея.

LoveInfect
02-15-2016, 20:32
Тъпотия

inewton
02-15-2016, 20:34
да, хапя си зърната на гърдите, за да си доставя удоволствие, или се друсам на тъмно при тих кючек за фон.

сега очаквам inewton да каже и на мен, че имам хубави гърди, хихи.

Ще има да чакаш... :D

defender
02-15-2016, 20:35
Ще има да чакаш... :D


ми ще те почакам :D

inewton
02-15-2016, 20:36
ми ще те почакам :D

Не се излагай.
Да знаеш какво хубаво момиче ти намерих...

defender
02-15-2016, 20:41
Не се излагай.
Да знаеш какво хубаво момиче ти намерих...

съученичка физичка?

inewton
02-15-2016, 20:42
съученичка физичка?

Не, не. Има една, де. Ама тя е голяма мръсница, не заслужаваш това.
LoveInfect, за нея говоря.

defender
02-15-2016, 20:45
LoveInfect, за нея говоря.

тя знае ли?

inewton
02-15-2016, 20:45
тя знае ли?

Знае, как да не знае.

defender
02-15-2016, 20:48
ти да не си сутеньор, човек.

inewton
02-15-2016, 20:50
ти да не си сутеньор, човек.

Свещениците и брачните консултанти да не са сутеньори?

defender
02-15-2016, 20:53
Свещениците и брачните консултанти да не са сутеньори?

LoveInfect се е консултирала брачно с тебе, лол, и тя кво ти вика? Намери ми свестен мъж ли?

И ти веднага се сети за мене, поласкан съм, братко.

Сега да уточним подробностите.

inewton
02-15-2016, 20:55
LoveInfect се е консултирала брачно с тебе, лол, и тя кво ти вика? Намери ми свестен мъж ли?

И ти веднага се сети за мене, поласкан съм, братко.

Сега да уточним подробностите.

Какви подробности? Аз свърших своята работа вече.

defender
02-15-2016, 20:57
Ми ся, аз кО да праЯ, човек.

Защо ме оставяш в такава неловка ситуация.

inewton
02-15-2016, 20:58
Ми ся, аз кО да праЯ, човек.

Защо ме оставяш в такава неловка ситуация.

Какво още трябва да направя?

defender
02-15-2016, 21:01
ми дай да идем на кафе, ти забери лиора с колата си Тесла.

inewton
02-15-2016, 21:03
ми дай да идем на кафе, ти забери лиора с колата си Тесла.

Защо пък Лиора?
Аз имам Москвич, осмак.

defender
02-15-2016, 21:10
добре е, таман по-романтично, все едно сме в Куба през 80-те.

като минеш през нас, бибипни, аз съм на 10-тия, ама ще те чуя, може и да увеличиш музиката с някое парче на Владо Шишарката, така със сигурност ще те позная и ще излезна на терасата, после ще минем през токсикологията да заберем доктора след поредното предозиране, да ни просветли духовно в москвича, винаги в компанията трябва да има един философ, иначе никаква компания не е.

inewton
02-15-2016, 21:13
добре е, таман по-романтично, все едно сме в Куба през 80-те.

като минеш прзе нас, бибипни, аз съм на 10-тия, ама ще те чуя, може и да увлчищш музиката с някое парче на Владо Шишарката, така със сигурност ще те позная и ще излезна на терасата, после ще минем през токсикологията да заберем доктора слез поредното предозиране, да ни просветли духовно в москвича.

Ааа, не. Аз слушам само Taize. По музиката ще ме познаеш.
Ама що само аз, ти и доктора? Няма ли да вземем и момичета и да водим разговори на високо интелектуално ниво?

defender
02-15-2016, 21:20
Ааа, не. Аз слушам само Taize. По музиката ще ме познаеш.
Ама що само аз, ти и доктора? Няма ли да вземем и момичета и да водим разговори на високо интелектуално ниво?

Е нали се разбрахме кои са момичетата. Ти първо ще идеш тях да забереш, да не чакат.

виж и някое подаръче да вземем да им подарим за спомен.

inewton
02-15-2016, 21:22
Е нали се разбрахме кои са момичетата.

А доктора сам ли ще е? Не че не си е самодостатъчен, ама все пак...

defender
02-15-2016, 21:24
А доктора сам ли ще е? Не че не си е самодостатъчен, ама все пак...


Не се тревожи, доктора никога не е сам.

А и той е индивидидум, аз за доктора хич не се притеснявам, че ще скучае.

inewton
02-15-2016, 21:26
Не се тревожи, доктора никога не е сам.

А и той е индивидидум, аз за доктора хич не се притеснявам, че ще скучае.

Тогава е готово. Сега само остава да навием и момичетата.

defender
02-15-2016, 21:31
да

и сега се върнахме в реалността, и разбрахме, че сме загубеняци, баси жесток е живота.

solo, нали е жесток живота?

inewton
02-15-2016, 21:36
да

и сега се върнахме в реалността, и разбрахме, че сме загубеняци, баси жесток е живота.

solo, нали е жесток живота?

Е, аз все пак се занимавам с физика. За мен е нормално. За теб не знам.

defender
02-15-2016, 21:37
те жените си падат по професори, човек.

inewton
02-15-2016, 21:41
те жените си падат по професори, човек.

Ама аз не съм професор. Ето ти проблема.

LoveInfect
02-16-2016, 05:28
тя знае ли?

Моля ?
Хора, нямам нужда от брачни консултанти :D

inewton
02-16-2016, 05:54
Моля ?
Хора, нямам нужда от брачни консултанти :D

Аз само се опитвам да помогна. Видях, че си пасвате и реших да опитам.

Добре.

LoveInfect
02-16-2016, 05:59
И как реши че си пасваме ? За пасването аз рачитам на астрологията, или поне на разговор :D
Btw, по колко часа спиш ? Вчера седя до късно, не ти ли се спи ? :D

inewton
02-16-2016, 06:02
И как реши че си пасваме ? За пасването аз рачитам на астрологията, или поне на разговор :D
Btw, по колко часа спиш ? Вчера седя до късно, не ти ли се спи ? :D

Учил съм за свещеник, разбирам ги тези раборти. Ми говорете си.

По принцип спя по 8 часа, ама днес спах 6, че съм решил да уча. Трябва до петък да съм научил математическия анализ като за изпит.

LoveInfect
02-16-2016, 06:16
Знаеш ли че без 8 часа сън, паметта ти става на джапанка ? Провери в интернет.

inewton
02-16-2016, 06:56
Знаеш ли че без 8 часа сън, паметта ти става на джапанка ? Провери в интернет.

Знам, ама аз спя на отворен прозорец и без отопление (поне в топлите дни, де). Така че значително намаляват осемте часа.

LoveInfect
02-16-2016, 07:41
Студът намалява 8те часа ??

inewton
02-16-2016, 07:57
И постоянният приток на свеж въздух.

LoveInfect
02-16-2016, 08:51
Вече ще знам този трик !

RagioL
02-16-2016, 13:39
а аз съм се отдавал на двудневно безсъние

solo_
02-16-2016, 13:48
а аз съм се отдавал на двудневно безсъние

Аз също и е по-готино, после спиш като заклан и така се наспиваш повече
а и не е казано че трябва да губиш часове от живота си в сън

LoveInfect
02-16-2016, 17:09
Кой каза че ги губиш ? Аз пък си снувам едни чудесии... даже хич не искам да излизам от съня !

solo_
02-16-2016, 17:09
Аз също искам да сънувам но не знам как :( не ми се получава

LoveInfect
02-16-2016, 17:13
Трябва да спиш редовно предполагам... не знам, но съм сигурна че начина по който спиш е от значение. Бас ловя, че спиш като пън :D
Аз спа изключително леко, и мишки да ми влязат в стаята ще ги усетя :D
Сега сериозно, поинтересувай се от lucid dreaming, или осъзнато сънуване. За да постигнеш такъв сън, трябват малко тренеровки, но си струва.

solo_
02-16-2016, 17:14
и ти какво сънуваш?
сподели ми поне това...

LoveInfect
02-16-2016, 17:43
Много неща съм сънувала... наскоро сънувах че отново виждам бившия си, и сме си заедно... и бях тоооолкова щастлива.