PDA

View Full Version : Качване на кг/маса



kaRamella
02-15-2016, 15:05
Здравейте. На 20 съм и тежа 40кг. Ясно е , че трябва да кача кила. Имам бърз метаболизъм и абсолютно нищо не ми лепи ...
Имам няколко въпроса :
1) Ако взимам това , ще кача ли маса http://www.silabg.com/bg/16847-EVERBUILD-Mass-Build.html#product_review ? Вкъщи имаме най-различни добавки за какво ли не, но искам едно, което ще е само за мен и ще ми върши добра работа.
2) Какви храни трябва да ям? С тестено явно не става, но месо не ям никакво ( не ми харесва ни на вкус, ни на мирис и не ям откакто се помня) , освен риба - филе.
3) Как трябва да тренирам за да не губя маса. (п.с. искам си 4те плочки на корема, които загубих след раждането)

Очаквам малко помощ от зарибените батки, че съм наистина зле .. краката си ги харесвам де.. но си искам старото дупе :D

П.С. Ако ползвате нещо за маса постнете да видя ( Имах с вкус на какао - ужас .. както и мразя шоколад нз кво ще правя :D .. )
Като цяло съм супер претенциозен човек, не ям манджи, яйца абсурд, както и прясно мляко ( а шейковете с прясно трябва да ги правя, та поне вкуса да е окей , че да не го усещам млякото)

Rakshy
02-15-2016, 22:53
ех, карамело... До онзи ден даваш съвети за стромба, сега не знаеш как да качиш кг, тц тц тц...

на мен ми е интересно как си износила здраво бебе като немаш никъв прием на белтъци... Не ядеш месо, не ядеш яйца, почти не ядеш риба, не пиеш мляко... то не остана храна ве...

вземи си гейнъра и пробвай, не може да се гарантира нищо. трябва да ядеш просто

kaRamella
02-16-2016, 11:39
Тези по-горе през бременноста ги набявях с много различни витамини, които ми предписваха.
Разбирам малко, но исках по-професионално мнение. Дала съм мнение за стромба на база какво съм прочела, не съм ползвала аз :D
п.с. не зная , защото с нищо не се получава...като тефлон съм, нищо не залепва :(

Rakshy
02-16-2016, 11:57
просто не ядеш достатъчно и от каквото трябва :Д

пробвай на около 80 грама протеин на ден, 200 вългехидрати и към 60-80 мазнини и трябва да стане тва са ти към 1500 калории дневно, мисля че спокойно можеш да си ги набавиш

започни от там и виж как ще стане :Д