PDA

View Full Version : Хранене



KIRIL98
02-15-2016, 17:25
Започнах да правя упражнения за маса и мисля да започна да бягам и карам колело. Идеята ми е да стопявам мазнини и да правя маса. Въпроса ми е как трябва да се храня-повече храна ли трябва да приемам за масата или да си намаля храната, за да мога да стопявам мазнини.

redbul2
02-15-2016, 18:46
Тези неща се редуват обикновено. През зимния сезон се трупа маса, а в края на пролетта се чистят мазнините.

KIRIL98
02-16-2016, 03:56
Няма ли да се получи така.

Rakshy
02-16-2016, 11:01
може да се получи, ама ти едва ли ще успееш :D

Blockhead
02-16-2016, 18:10
Може да се получи ако взимаш 2 грама анаболи седмично. Избери си начална цел и работи по нея поне няколко месеца, дали ще е качване на маса или сваляне на мазнини ти си решаваш.

Животно
02-16-2016, 21:04
Може да се получи ако взимаш 2 грама анаболи седмично. Избери си начална цел и работи по нея поне няколко месеца, дали ще е качване на маса или сваляне на мазнини ти си решаваш.

с 2 грама нищо няма да направи

Rakshy
02-16-2016, 22:11
ей, винаги намирате решение в спринцовката бе, майка му деба

NqmamName
02-28-2016, 20:02
В твоят въпрос се крие отговора ти. "Повече храна ли трябва да приемам за масата или да си намаля храната, за да мога да стопявам мазнини." Логично, че няма как да правиш маса и да топиш мазнини, поради факта, че няма как едновременно да ядеш повече и по-малко. Като начало според мен помисли как искаш да изглеждаш за лятото и сам прецени дали искаш да чистиш или да качваш. Консумацията на повече белтъчини ще запази мускулната ти маса ако решиш да чистиш. За да започне тялото да гори мазнини, трябва да вкараш организма в калориен дефицит, като си сметнеш калориите и приемаш с ~500 по-малко от това което трябва да приемаш, а ако искаш да качваш "маса", калориен излишък. Просто попитай чичо Гугъл, има много материали по тази тема.

Алекс91
03-01-2016, 20:24
Бих ти препоръчал да тренираш с по 30 секундна почивка до една минути между всяка серия,Прави въртене на въглехидрати,ако приемаш 250г протеин и 250г въглехидрат,на следващия ден да е 250г протеин 175г въглехидрат,на 3тия ден 100г въглехидрат (примерно) и не падай под 100г въглехидрат някой правят кръгла 0 аз не бих. Силовата тренировка да ти завършва с изпомпващо упражнение,аз тренирам 5х8 2 загряващи 3 с по-сериозни кила,ти тренирай с повече повторения умерения кила. Първото упражнение за всяка мускулна група която ще тренираш за деня да ти е с максимума, а другите повече повторения умерени килограми.Или просто експериментирай какво би дало резултат при теб,аз кардио не мога да правя лежах в болница,с тази схема държах едни килограми в продължение на 6 месеца но имаше увеличение в размерите.Късмет!