PDA

View Full Version : Измислици на даскалите



Jeffsmurderdoll
02-17-2016, 18:47
Здравейте;-;
Търся съвет как да постъпя
Имаше родителска среща и някаква дежурна учителка ме видяла *не е сиг,че съм аз но преполагат мен* че съм се нахвърлила на някакво момче,скочила съм му,увила съм крака около кръста му,увиснала съм на врата му и съм почнала да го целувам.Това се казва на класния ми,а след това на майка ми,която казва на баща ми.Тази дежурна учителка ме описала и класния се сетил за мен.Сигурно сте се сетили какво е било вкъщи*баща ми беше дежурен*,нямаше насилие,но майка ми ми вика доста и ме наказа за 1 месец да не излизам и да не отида на горско.Всичко това с тези натискания в коридора на училището не са верни и никога не се е случвало нищо такова.Мен най-много ме е яд,че няма да мога да отида на горското,защото родителите ми са лекари и попринцип не пътуваме и тези лагери са единствената възможност да изляза от шибания град дето живея и да отпочина от цели стрес.Сега би трябвало да говоря с класния си,но аз съм твърде агресивен човек и не знам как ще реагирам.Някакви съвети,нещо?

Риннеган
02-17-2016, 18:57
Здравейте;-;
Търся съвет как да постъпя
Имаше родителска среща и някаква дежурна учителка ме видяла *не е сиг,че съм аз но преполагат мен* че съм се нахвърлила на някакво момче,скочила съм му,увила съм крака около кръста му,увиснала съм на врата му и съм почнала да го целувам.Това се казва на класния ми,а след това на майка ми,която казва на баща ми.Тази дежурна учителка ме уписала и класния се сетил за мен.Сигурно сте се сетили какво е било вкъщи*баща ми беше дежурен*,нямаше насилие,но майка ми ми вика доста и ме наказа за 1 месец да не излизам и да не отида на горско.Всичко това със тези натискания в коридора на училището не са верни и никога не се е случвало нищо такова.Мен най-много ме е яд,че няма да мога да отида на горското,защото родителите ми са лекари и попринцип не пътуваме и тези лагери са единствената възможност да изляза от шибания град дето живея и да отпочина от цели стрес.Сега би трябвало да говоря с класния си,но аз съм твърде агресивен човек и не знам как ще реагирам.Някакви съвети,нещо?

Купи си буквар.

Jeffsmurderdoll
02-17-2016, 19:07
В бързината да го напиша съм допуснала някои правописни и пунктоационни грешки.
Съжалявам :) Не беше нужен този хейт и сарказъм и намек
Благодаря все пак за отделеното време за прочита

KaliP
02-18-2016, 15:20
Овладей си емоциите и говори спокойно с класния си. Ако не се е случвало няма от какво да се притесняваш :)