PDA

View Full Version : развод и при кой трябва да остане детето



stalker681
02-18-2016, 07:28
Не ви ли омръзна бе мъже не ви ли омръзна когато мъж и жена се развеждат съда дава детето винаги на майката
и защо винаги на майката дори тя да се друса да е алкохоличка съда казва с тия думи

!!!!!!!!!!Трябва да дадем детето на майката защото тя го е родила!!!!!!!!!!!!!!

добре а па аз да питам могат ли да забременеят без спермата а
могат ли

преполагало се е че жените гледат децата по добре но когато става дума за момче
момчето най добре да остане при баща си иначе имам 3 теории какво става иначе

1 Теория-Мамино синче
2 Теория-Става путка
3 Теория-Става гей защото расте само сред жени и нито един мъж около себе си

Не ви ли омръзна бе жените са гледали децата по добре колкото аз съм Майкъл Джексън

Моля само мъжете/момчетата да отговорят на анкетата дали са съгласни с мен

за жените знам че не са съгласни

pe6oskeiborda
02-18-2016, 17:31
прав си брат
трябва да се оценяват повече хората които са си дали спермата доброволно
особено ако майката е грозна тогава мъжа е герой
ама ако е яка пак е герой задето е намерил такава яка кучка така че в всички случай е прав

fUcKsMiLe
02-22-2016, 17:43
Боли ма фара, дет го нямам, че не съм мъжко.
Аз пък съм съгласна, ако въпросната жена не става за нищо като майка(примерно, но има милион фактори, които ме мързи да напиша, а и няма как да кажа всички така или иначе). Нашите са разведени и аз, и брата сме при бащата. Тей, че не винаги майката получава децата. Независимо защо е бил развода. ;)

RayaS
02-22-2016, 18:59
Това е най-тъпата тема правена някога . При развод е хубаво да се изслушва детето,то при кой родител иска да остане.
В повечето случаи се дава на майката ,защото те реално се грижат за детето (повечето бащи само ходят на работа и въобще не участват в живота на децата си) - Е,разбира се има и изключения. А това ,че като момче отива да живее при майка си,не означава ,че ще стане гей и т.н. Това са пълни глупости ..