PDA

View Full Version : Пълнее ли се от...?



Begemot85
02-19-2016, 13:50
Здравейте, от скоро съм на диета, но водя много нездравословен живот. Исках да ви попитам дали се пълнее от наргилета? Пуша по 4-5 на ден. Една осма съм сириец, а баща ми е роден в Алжир и у нас постоянно има въглени на котлона, за това и постоянно ям шкембета при Краси на бул "Симеоновско Шосе" 56 и диетата ми не помага нещо. Та, за наргилетата да ви попитам, знаете ли начин да ги намаля. Много рядко пуша трева. Максимум 1-2 пъти на 1-2 дни.

solo_
02-19-2016, 14:03
Оффф... :D
Защо ти е диета, вместо да си хапваш каквото си поискаш ако ти е вкусно и приятно ? То човек живее един път бе... Хапвайте си , пийвайте си, радвайте се на живота и ... това е :)

inewton
02-19-2016, 14:14
Не се пълнее от наргилета. Откъде ти хрумна изобщо!?

Не го слушай тоя горе. Спазвай си диетата. Но според мен е по- добре да се храниш с по- здравословни храни, а не да си на диета. Например може да откажеш месото. От време на време риба можеш да ядеш. Също е добре да не вечеряш, от вечерята най- много се пълнее.
Да оставим на страна това, че чревоугодничеството е грях. Но от това може и да си завъдиш цици като на solo_.

solo_
02-19-2016, 14:32
Не се пълнее от наргилета. Откъде ти хрумна изобщо!?

Не го слушай тоя горе. Спазвай си диетата. Но според мен е по- добре да се храниш с по- здравословни храни, а не да си на диета. Например може да откажеш месото. От време на време риба можеш да ядеш. Също е добре да не вечеряш, от вечерята най- много се пълнее.
Да оставим на страна това, че чревоугодничеството е грях. Но от това може и да си завъдиш цици като на solo_.

Нямам цици ;) Ти почакай само да ме видиш _!_

Дай му !! http://prikachi.com/images/187/8644187h.gif
искам да лъскаш!

Ospi
02-19-2016, 18:25
Solo бате само по тва което казваш разбирам, че задника ти е голям кат варел

solo_
02-19-2016, 18:44
Solo бате само по тва което казваш разбирам, че задника ти е голям кат варел

така е
и пишока ми е малък :( само 8 сантиметра е

baby_baby
02-20-2016, 13:22
Не се пълнее от наргилета

според теб как ще стане това?

solo_
02-20-2016, 13:40
Не се пълнее от наргилета

според теб как ще стане това?

Дима ще влезе в корема, а не в белите дробове :D
сигурен съм че това си е помислила :D