PDA

View Full Version : съвет относно намирането на приятелка...



klio11
02-21-2016, 00:36
здравейте

Някакви съвети относно момичетата, как да се отпусна, щото съм много срамежлив...

Опитвал съм с доста момичетата, но не се получава, не знам грешно ли подхождам... Гледам все да се отнасям мило с тях, но никакво внимание отсреща..

TROLLDADLOLCAKE
02-21-2016, 03:30
Излез на бар/дискотека.Удари едно две и потренирай с леките! ;)

baby_baby
02-21-2016, 15:56
Просто се отпусни не е кой знае какво да говориш с нас

divergent
02-21-2016, 16:22
Не мисля, че трябва да се променяш по някакъв начин, продължавай да бъдеш себе си и не се изявявай като някой, когото не си. Твоето момиче рано или късно ще се появи. Иначе относно срамежливостта, зависи от личната нагласа, не хапем, недей да се притесняваш от нас.

solo_
02-21-2016, 16:31
Просто се отпусни не е кой знае какво да говориш с нас

Надушвам влага!
Забелязах че много обичаш да се нахвърляш и подканваш момчетата от форума..
манееее...
аз само да разбера уличката дет живуркаш и номера на входчето на блокчето и етажчето :p

По темата: Бий си системата и влез в схемата!

golemiq_korab_minava
02-21-2016, 16:36
Не мисля, че трябва да се променяш по някакъв начин, продължавай да бъдеш себе си и не се изявявай като някой, когото не си. Твоето момиче рано или късно ще се появи. Иначе относно срамежливостта, зависи от личната нагласа, не хапем, недей да се притесняваш от нас.

Съгласен.

Срамът се бори с опит. Подсъзнателната нагласа също е важна. Като сИ с момиче не трябва да мислиш ''как да я свалиш'' толкова, колкото за каква нормална тема да си говорите. Сигурен съм, че в главата ти се въртят идеи веднага за интимно бъдеще, целувки и красоти и после се чудиш що те е срам.

sladura89
02-21-2016, 21:54
здравейте

Някакви съвети относно момичетата, как да се отпусна, щото съм много срамежлив...

Опитвал съм с доста момичетата, но не се получава, не знам грешно ли подхождам... Гледам все да се отнасям мило с тях, но никакво внимание отсреща..

Нещо познато ми звучи! :)

Животно
02-22-2016, 13:10
Опитвал съм с доста момичетата, но не се получава, не знам грешно ли подхождам

може да си грозен

Грозния
02-22-2016, 18:37
Гледам все да се отнасям мило с тях, но никакво внимание отсреща..Ако искаш да "забиеш нещо" :D това повече вреди, отколкото помага!

може да си грозен...или да няма пари - трети вариант няма :D !

Животно
02-22-2016, 20:16
Ако искаш да "забиеш нещо" :D това повече вреди, отколкото помага!

+


...или да няма пари - трети вариант няма :D !

+

mincheto
02-23-2016, 04:56
Вкарай една ракия и се развихри :D

tazera
02-23-2016, 05:39
Pich ne se spichai izlez s dadenoto momiche ,zaribqzai q ,razsmei q kaji I che ima krasiva usmivka ,govori si normalno s neq ,razhojdaite se kato vidish che neshtata potrugvat kum jelanata posoka q pokani na kino....I zabravih razberi kakvo haresva ako ne te e haresala sled vsichko tova znachi ili ne e za teb ili.... nz

mincheto
02-23-2016, 07:47
Ако си ПИЧ ще го направиш от самосебе си без пози :!: