PDA

View Full Version : Безсъние...



Lydia_x
02-21-2016, 22:22
Здравейте, от известно време имам проблеми като цяло. Преди около месец имах сериозни проблеми със стомаха-силни и остри болки веднага след като консумирах някаква храна. Поговорих с приятелка на майка ми(тя е медицинско лице) за това и тя ми каза, че най-вероятно е от стрес. Взех си пробиотик и за няколко дни се оправих. Мина време и се появи друг проблем. Вече не мога да спя нормално. Мога да кажа, че съм от хората които спят като "заклани" и винаги съм заспивала бързо. Сега стоя до към 2-3 без да ми се спи, а когато заспя се будя често и сънувам не много приятни неща. Събуждам се препотена и изморена. Спортувам активно, но вече нямям енергия. Чувствам се изтощена. От няколко дни вече започнах да имам силно главоболие на моменти ми причернява и апетита ми изчезна. Вече почти след всяко ядене ми става тежко и започва да ми се повдига. Дали се дължи на стрес всичко това?

baby_baby
02-22-2016, 12:28
Това ти е от стрес ако си преживяла просто се отпусни и си кажи че всичко минава пусни си хубав приспивен филм или музика

TROLLDADLOLCAKE
02-24-2016, 16:38
Развалила си режима си покрай боледуването.Ще ти дам съвет.Каза, че ти се доспива след 2-3?НЕ ЛЯГАЙ!Стой будна целият следващ ден (докато издържиш..и гледай да изкараш поне до следобяд), след което легни и се наспи..така ще си оправиш режима и ще си решиш проблема..Едно време като цъках игри по цели нощи имах същия проблем,та от личен опит ти го казвам..Хич не е хубаво!

martiriz
03-03-2016, 07:40
Определено си стресирана или си уплашена от нещо, и аз съм имала такива периоди. Когато човек е притеснен, не му се спи, губи апетит и т.н. Като за начало, можеш да потърсиш в себе си онова, което те притеснява, тоест - корена на проблема. Помисли над него и намери някакъв начин, по който да го разрешиш. Иначе, относно спането - легни си към 22:30 и си пусни някоя по-лека музика на слушалки, на мен винаги ми помага в такива моменти. Опитай се да стоиш в легнало положение със затворени очи, без да мърдаш също. Аз заспивам неусетно така.

mincheto
03-10-2016, 04:31
А може да е и алергия към някой храни или пък язва,по-добре си направи изследвания,аз също често имам киселини в стомаха.

bagheera
03-23-2016, 07:41
Направи нещо релаксиращо. Отиди да ти направят няколко пъти масаж или нещо подобно, дето са антистрес