PDA

View Full Version : Проблеми с пениса.



Toni999
02-22-2016, 12:30
Здравейте, значи на 16г. съм, имам някакъв проблем с пениса и ми трябва помощ. До преди година, две не забелязвах и не отдавах внимание, но сега почнах да се притеснявам. Значи ето го проблема : Когато забеля кожата на пениса, тя се дръпва назад и като че ли образува някакъв червен пръстен точно зад главичката. Когато пенисът е в еректирало състояние кожата въобще не мога да я забеля колкото и да се напъвам, а ако тръгна да напъвам почва да се чувства болка. В не еректирало състояние е по-лесно да се забели, но както казах се образува някакъв голяма гънка все едно като пръстен зад главичката и ме притеснява. Има още нещо : от известно време ( от 2-3 месеца) забелязах, че става все по-трудно и по-трудно да го забеля ( в не еректирало състояние). Също така точно горната част на кожичката, тази която покрива главичката, е побеляла. То е пак като пръстен , само че леко бял и бялата част е към 5 милиметра. Всеки път когато го забеля виждам как този "бял пръстен" е супер тесен и затиска пенисът и го прави по-трудно и по-трудно да го забелвам. Наистина не знам и си нямам идея от тези работи, така че ако може някой да помогне.

Dwyd96
02-22-2016, 12:43
Иди на лекар....
Може да имаш фимоза или късо гемче..(нищо притеснително)

Toni999
02-22-2016, 15:59
Да, четох, че може да е това, но този "бял пръстен" не го срещам и за това ме притеснява.
На лекар трябва ли да отида с придружител ? Или мога сам. На 16 съм, скоро на 17. С майка ми и баща ми много рядко говориме за такива неща а сме по-скоро на здравей/чао и ми е доста неудобно да говоря за това с тях.

Dwyd96
02-22-2016, 16:01
За прегледа едва ли се налага.. Но ако се наложи по-сериозна интервенция ще трябва и те да присъстват.

inewton
02-22-2016, 16:04
Кожата ти расте по- бързо от пениса. Това е моята теория за проблема ти.
Не го мъчи, че ще го удушиш!

Грозния
02-22-2016, 18:28
Кожата ти расте по- бързо от пениса. Това е моята теория за проблема ти.
Не го мъчи, че ще го удушиш!Глупости!

Има още нещо : от известно време ( от 2-3 месеца) забелязах, че става все по-трудно и по-трудно да го забеля ( в не еректирало състояние). Трябва да може да се забелва изцяло, включително при ерекция! Така както го описваш, вероятно имаш фимоза. Трябва да отидеш на лекар задължително и колкото по-рано го направиш - толкова по-добре! Успех :)!

TROLLDADLOLCAKE
02-24-2016, 16:36
В пубертет си!Това е нещо напълно нормално!

Грозния
02-24-2016, 17:20
В пубертет си!Това е нещо напълно нормално!Кое? Това ли:

В не еректирало състояние е по-лесно да се забели, но както казах се образува някакъв голяма гънка все едно като пръстен зад главичката и ме притеснява. Има още нещо : от известно време ( от 2-3 месеца) забелязах, че става все по-трудно и по-трудно да го забеля ( в не еректирало състояние). Също така точно горната част на кожичката, тази която покрива главичката, е побеляла. То е пак като пръстен , само че леко бял и бялата част е към 5 милиметра. Всеки път когато го забеля виждам как този "бял пръстен" е супер тесен и затиска пенисът и го прави по-трудно и по-трудно да го забелвам.Това не е нормално, още по-малко в пубертета! Пенисът трябва да може да се заголва без проблеми, включително при ерекция. Авторът трябва да потърси помощ от лекар!