PDA

View Full Version : Дядо ми е болен помогнете!



lubo_bg
02-22-2016, 12:51
Здравейте!
Става въпрос за дядо ми има остра кашлица и се кашля всеки ден гърдите му свирят вади храчки но не знам какъв цвят са отпаднало му е не може да отиде до лекара страх го щото понякога залита на 57 години е пушач около 90 кг.
Много ви се моля кажете каква е болеста и ако може да се лекува в домашни условия ако трябва ще ходя до аптеката.

Dwyd96
02-22-2016, 13:03
Начи... Хвърлях ориз(боба го сварих вчера)... Та ориза ми каза че дядо ти може да има рак заради цигарите....
Но направих и един сеанс със спиритична зелка(кристалното кълбо го продадох)... И зелката ми каза, че дядо ти може да има настинка, грип и още 2000 болести със същите симптоми....
Сега сериозно.
И най-добрия лекар на планетата не може да ти каже от какво е болен дядо ти само от 3 написани симптома във форум.... Ако наистина ти пукаше за здравето му щеше да го заведеш на лекар, а нямаше да питаш разни тинейджъри за диагноза...

lubo_bg
02-22-2016, 13:12
Пука ми утре ще ходя до лекаря да му кажа да дойде в нас да го види и там сигурно ще го карат в болница пуснах тема защото исках да видя какви мнения ще кажат другите в момента плача ти ще ми викаш че не ми е пукало.

Dwyd96
02-22-2016, 14:32
Рязбира се, мнението на неквалифицирани по въпроса, форумни тролове е от изключително значение.... -.-

inewton
02-22-2016, 14:43
Кашлял... Голяма работа. И аз кашлям, ама не съм тръгнал по лекари.
Направи му чай с ракия. Аз така се лекувам като съм настинал. Вчера изпих два, днес ще пия още 2-3, само че вече с 50%-oв етолив спирт (поради липса на финанси за ракия, ром или каквото дойде) и утре съм железо.

Dwyd96
02-22-2016, 16:03
Ти си алкохолик :D И отричаш проблема си, като твърдиш, че се лекуваш... :D

inewton
02-22-2016, 16:18
Наистина се лекувам и не съм алкохолик.
Днес открих, че ако разредиш спирта с малко вода си е почти като водка.

lubo_bg
02-23-2016, 11:26
Темата е за коша модераторите да я изтрият задължително.

mincheto
02-23-2016, 11:43
Най-добре дядо ти да отиде на доктор

lubo_bg
02-23-2016, 12:02
Вече отиди в болница има бронхит и дупка в белия дроб.
За това ако може тази тема да се изтри няма нужда от нея. :)

Dwyd96
02-23-2016, 12:12
Наистина се лекувам и не съм алкохолик.
Днес открих, че ако разредиш спирта с малко вода си е почти като водка.

Патентовай откритието преди някой друг да го направи... :D

inewton
02-23-2016, 16:39
Патентовай откритието преди някой друг да го направи... :D

Ти може и да се смееш, ама това си е откритие. Мога да го пия, мога да го продавам... пък ти се смей.

haritov
02-23-2016, 17:30
Кашлял... Голяма работа. И аз кашлям, ама не съм тръгнал по лекари.
Направи му чай с ракия. Аз така се лекувам като съм настинал. Вчера изпих два, днес ще пия още 2-3, само че вече с 50%-oв етолив спирт (поради липса на финанси за ракия, ром или каквото дойде) и утре съм железо.

ако пък да речем макар че хвърля и храчки и бие на нещо си там и сърцето го кара допълнително да кашля дали ще се оправи?

inewton
02-23-2016, 17:34
ако пък да речем макар че хвърля и храчки и бие на нещо си там и сърцето го кара допълнително да кашля дали ще се оправи?

Говоря само за настинка. За друго не мога да кажа.