PDA

View Full Version : Асоциалност



azdaa
02-22-2016, 14:51
Не харесвам хората като цяло.


Мнението ми е че ако някой ти направи нещо лошо, или само се опита трябва да му го върнеш брутално с една дума да го смачкаш

Нямам и опит с момичетата, днес беше слънчево и в средата на деня като се прибираш с маршрутката и влезнах не беше пълно изобщо,но едно момиче си мръдна нещата от едната седалка в нея и се усмихна. Аз се огледах набързо имаше и други свободни седалки на които да се сяда,но реших да седна до нея. По пътя който се возихме заедно около 10 минути преди аз да сляза , чаках нещо да стане някой да започне разговор (все пак едвали случайно се е усмихнала и ми е направила място в полу-празна маршрутка ) но никой не започна такъв.Преди да сляза я видях в отражението че ме изгледа , даже и като слязох и видях погледа и така това беше.

Животно
02-22-2016, 15:01
ми да беше я заговорил бе

inewton
02-22-2016, 15:02
Изпуснал си си шанса, момче. Което доказва, че в мазето на твоя провал винаги има един етаж по- долу.

fanton1
02-22-2016, 15:54
Изпуснал си си шанса, момче. Което доказва, че в мазето на твоя провал винаги има един етаж по- долу.
Това ми харесва как звучи.

espаdа
02-22-2016, 15:57
Темерут такъв...

sladura89
02-22-2016, 22:05
ми да беше я заговорил бе

А момичето не може ли да го заговори или има сливи в устата си? :)
Винаги момчето трябва да ги заговори или да направи първата стъпка това винаги ми е било много странно и ненамясто, след като се парадира за равноправност на двата пола, защо винаги момчето трябва да направи първата крачка, ами то може дори да не забележи, че момичето има интерес към него! :)

TROLLDADLOLCAKE
02-22-2016, 23:57
Чудя се наистина ли мислиш толкова хаотично, или просто си темерут и имаш нужда от уроци..

azdaa
02-23-2016, 05:59
А момичето не може ли да го заговори или има сливи в устата си? :)
Винаги момчето трябва да ги заговори или да направи първата стъпка това винаги ми е било много странно и ненамясто, след като се парадира за равноправност на двата пола, защо винаги момчето трябва да направи първата крачка, ами то може дори да не забележи, че момичето има интерес към него! :)


напълно съм съгласен с мнението ти !

НО това е болна тема за някои хора

поздрави

mincheto
02-23-2016, 07:44
Разбери за какви теми обича да говори 8)

azdaa
02-23-2016, 08:04
Разбери за какви теми обича да говори 8)

как :D

mincheto
02-23-2016, 08:17
как :D

Подпитай приятелките и

Животно
02-23-2016, 11:02
минке, адекватна ли си бе ? Момчето е написало, че е видял някво момиче в маршрутка и не са се запознали, кви приятелки бълнуваш бе

Животно
02-23-2016, 11:04
А момичето не може ли да го заговори или има сливи в устата си? :)
Винаги момчето трябва да ги заговори или да направи първата стъпка това винаги ми е било много странно и ненамясто, след като се парадира за равноправност на двата пола, защо винаги момчето трябва да направи първата крачка, ами то може дори да не забележи, че момичето има интерес към него! :)

като е видял, че тя няма да го направи, да беше го направил той, кво и двамата седят и накрая си остават само с гледането

sladura89
02-23-2016, 17:20
като е видял, че тя няма да го направи, да беше го направил той, кво и двамата седят и накрая си остават само с гледането

Ами в някои случаи, момчето се притеснява повече и от момичето например, а и дори да я заговори, ако не и поиска телефонния номер или ФБ, а е малка вероятността да го даде на някой почти непознат, то пак ще си останат няколко приказки на кръст и след това я се видят повече или не се видят! :)

mincheto
02-23-2016, 17:45
Мани го ЖИВОТНОТО плещи колкото да не заспи :lol: :!:

LoveInfect
02-23-2016, 20:06
Не разбра ли че момичето е чакало да го заговориш ?

Животно
02-23-2016, 20:08
Мани го ЖИВОТНОТО плещи колкото да не заспи :lol: :!:

съдейки по неадекватните ти отговори, май ти само правиш вятър на клавиатурата

azdaa
02-24-2016, 12:42
Не разбра ли че момичето е чакало да го заговориш ?

Ами дори така да е и на нея не и пречи като вижда, че седнах до нея но не я заговорих значи съм се притеснил ..

Тя можеше да започне разговор но не го направи .. все пак се возихме около 10 минути заедно .. знае че или аз или тя ще слезне все някога , но не направи нищо и тя ..

mincheto
02-24-2016, 12:48
съдейки по неадекватните ти отговори, май ти само правиш вятър на клавиатурата

Ти пък не ме чети като те дразня:!:

sladura89
02-24-2016, 16:19
Определено когато някой от другия пол си разменя погледи с теб определено не си му безразличен, това пак си е един вид флирт зависи нали какви са погледите, в случая обаче може и двамата да се притесняват да заговорят другия и нищо да не стане явно с течение на годините ставаме все по асоциални в глобализма какво да направиш? На мен ми се е случвало с момиче така да се гледаме и тя да ме заговори нищо, че беше доста по-малка от мен, а и ми се струваше притеснителна! По едно време имах чувството, че ми четеше мислите каквото си помислех и тя ме питаше същото, но не сме се возили в транспорта бяхме се срещнали по друг случай! Не си разменихме някакви контакти за връзка, но има и такива моменти! :)

azdaa
02-24-2016, 16:32
Определено когато някой от другия пол си разменя погледи с теб определено не си му безразличен, това пак си е един вид флирт зависи нали какви са погледите, в случая обаче може и двамата да се притесняват да заговорят другия и нищо да не стане явно с течение на годините ставаме все по асоциални в глобализма какво да направиш? На мен ми се е случвало с момиче така да се гледаме и тя да ме заговори нищо, че беше доста по-малка от мен, а и ми се струваше притеснителна! По едно време имах чувството, че ми четеше мислите каквото си помислех и тя ме питаше същото, но не сме се возили в транспорта бяхме се срещнали по друг случай! Не си разменихме някакви контакти за връзка, но има и такива моменти! :)

И аз си мисля че имаше симпатии към мен.Ако някой не го харесваш не го гледаш толкова време още повече да му правиш място да седне до тебе.Както и да е и тя губи можеше да ме пита някъв тъп въпрос да почне разговора след като видя че съм притеснен и не го почнах аз..

Животно
02-24-2016, 17:38
Ти пък не ме чети като те дразня:!:

не ме дразниш, минке, забавно ми е

golemiq_korab_minava
02-25-2016, 06:13
Голям разговор щеше да стане в маршутката, затова, че те е погледнала. Щеше и секс да правите. После на спирката втори секс. После под тополите. Бе страшно е.

meso
02-25-2016, 08:18
Абе хора регнете се тук това е сайта за реални запознанства и реални срещи, а не като дргите сайтове за запознанства пълни с всякакви олита хахахаха - линк --> http://lovemiracles.net/

sladura89
02-26-2016, 07:13
Абе хора регнете се тук това е сайта за реални запознанства и реални срещи, а не като дргите сайтове за запознанства пълни с всякакви олита хахахаха - линк --> http://lovemiracles.net/

Този сайт първо не ми дава да си кача снимка, второ като започна да търся момичета ми излизат точно 5 момичета със снимки! :)
Иначе е интересно измислено това с оракула!

baby_baby
02-26-2016, 07:29
Явно я е било срам да те заговори ти трябваше да я заговориш