PDA

View Full Version : желание за садо мазо



Jennie_K.
02-23-2016, 07:15
Имам силно желание за садо мазо докато при приятеля ми това го няма . Какво да правя , той не си пада по такива неща а наистина го обичам и искам да съм с него ама искам и груб секс а той е по милите неща. Не че не ми хааресва но понякога желанието ми за това надделява .... Какво да правяяя, дайте ми съвети . има ли някой друг като мен?

SexAndViolence
02-23-2016, 09:42
kosmite deto si pazish v byrkan? strij gi na prah i gi daj na gajeto si da gi shmarka she se wazbydi neystoimo.. shoto sam slyshal che kosmi ot koza striti na prah dejstwat na promiskyiteta na kocha...
ospeh i ne zabrawqj edin koch oprawq 35 kozi za 70 kozi se zimat tri kocha dwa da warshat rabota i edin za seki slochaj.. ako nekoj ot dwata pukne.. aj

supportbot
03-03-2016, 22:45
1

team_building
03-07-2016, 14:51
Говори с някой, който е навит да те изчука брутално

Arielll
03-07-2016, 17:04
Между садо-мазо и груб секс има разлика.Ти кое от двете искаш?
Садо-мазо е течение на БДСМ, в което се включват най-различни практики. От бой (по взаимно съгласие разжира се), до прояви на различни фетиши, някои от които доста крайни, като скат например.
А ако искаш просто по груб секс, поговори с него, обясни му какви са желанията ти. Все пак в секса трябва да се експериментира. Ако пък е толкова против, а ти толкова го искаш с него ще трябва да го предразположиш, да му представяш желанията си,стъпка по стъпка, докато не започне да ги приема за нормални.
Може също и да пробваш да удължите любовната игра, да се разпали страста и да събудиш "животното" в него
Всичко зависи от теб, ти трябва да поемеш инициативата.

divergent
03-07-2016, 17:58
А той опитвал ли е да практикува такива неща, или просто е решил, че не иска? Заложете на някакъв среден вариант - помоли го поне да те върже някой път по време на секс, може пък да му хареса и малко по малко да преминете и към по груб секс. Но ако не стане, помисли си кое е по-правилно - да го зарежеш заради неудовлетвореността от секса и да си намериш някой Крисчън Грей, или да се примириш с нежностите и да останеш с приятеля си. :)

inewton
03-07-2016, 20:18
Содомисти.

baby_baby
03-07-2016, 20:35
Поговори с него

AnzaRe
03-07-2016, 22:00
нещо от 50 нюанса сиво ли искаш?

eba4anakurvitewe
03-08-2016, 20:52
6ta biq i 6ta iba kat ku4i