PDA

View Full Version : В ново училище



Ruturuu
02-23-2016, 15:50
Здравйте! В момента съм 8 клас и много се притеснявам от преместването ми в новото училище. Искарвам хубави оценки, но съм много притеснителна и за това ме е страх,че когато се преместя няма да мога да се отпусна. Най-вероятно няма да имам познати в класа,което още повече ме притеснява тъй като не знам как да завържа приятелство... Моля дайте ми някакви съвети!!!!

fanton1
02-23-2016, 16:01
Държиш се мило ? Как иначе се завързва приятелство освем с любезности ?

rockandroll
02-23-2016, 18:16
Сигурно ще има и други, които няма да имат познати в класа. Не се притеснявай, все ще си намериш дружка сред съучениците. Просто не бъди прекалено стеснителна и затворена откъм разговори в началото ;)

RapExotic
02-23-2016, 18:42
Държиш се мило ? Как иначе се завързва приятелство освем с любезности ?

Така най-много да я вземат за мезе.

mincheto
02-24-2016, 08:29
Налага се да се отвориш,за да неможе никой да се ебава с теб и да те зема за мезе.

Indistinct
02-24-2016, 08:47
Бъди винаги усмихната. Ако някой се заяде, за което няма причина, се засмей и му отговори с някой затапващ израз.

martiriz
03-01-2016, 13:07
След седми клас и аз много се бях притеснила за преместването ми в ново училище, но накрая всичко беше наред. Спомням си първия учебен ден, понеже на чин сядахме по трима, две момичета седнаха до мен и всичко тръгна добре, едно от тези момичета познавах от други места, в една Фейсбук група за кандидатстващи беше писала, че е в същото училище. Не бяхме говорили, просто се знаехме по имена и как изглеждаме. Та, с двете момичета постепенно ходехме заедно насам-натам, после се сприятелих и с другите от класа и сега, вече девети клас, всичко е наред. Притесняваш се напразно. Просто бъди усмихната, позитивна, всички обичат позитивно настроените хора! Не го мисли толкова, всички сме минавали през това, с времето ще се сприятелиш с доста хора, сигурна съм!

baby_baby
03-01-2016, 13:35
Дръж се мило и не се притеснявай толкова ще свикнеш