PDA

View Full Version : Марихуана на 16+ Биполярно афективно разтройство



hopeless06044
02-23-2016, 22:17
Здравейте. Пише ви момиче на 16години. Имам тежка депресия и БАР, получавала съм и панически атаки. От известно време в главата ви се завърта мисълта да опитам трева. Само опит. Честно. Знаам знам, че звучи като обещатието на алкохолик да не поглежда повече алкохол, но честно искам само да опитам. Искам за малко да изляза от света на проблемите. Все пак от от 1-2 дръпвания няма да ми стане нищо нали? Искам просто да се посмея. А и към чула, че първия път е нулев. Няма ги филмите и всичко. Или става нещо много малко ими се смееш или нищо не става. В момента те пия Антидепресанти. Пиех, но ми ги спряха. На Депакин съм. Може пак да ми дадът някакви Антидепресанти, но ще са слаби. А също така обмислям са го направя лятото след като навърша 17г. Притеснява ме само 1 от тревата да не ми се върнат паник атаките въпреки, че лятото е далеч и също така искам само да опитам искам да се посмея и за малко аз да не позволявам на проблемите ми да ме смачкат а да им се надсмея. Е какво мислите да опитам ли трева?

espаdа
02-23-2016, 22:32
Радвам се, че сега се опитваш да се пребориш с проблема си. :)

haritov
02-23-2016, 22:53
марихуаната товари много мозъка и има разрушително действие върху него а до скоро мозъка ти е бил под пряко въздействие на препарат който товари целия организъм

като приемеш допълнителна отрова дори и в малки количества може тоя смях да ти излезе през носа

дори и нищо да ти няма никога не приемай марихуана

Seattle
02-24-2016, 00:08
марихуаната товари много мозъка и има разрушително действие върху него а до скоро мозъка ти е бил под пряко въздействие на препарат който товари целия организъм

като приемеш допълнителна отрова дори и в малки количества може тоя смях да ти излезе през носа

дори и нищо да ти няма никога не приемай марихуана

Ти си идиот ;)

Авторке, опитай не е голямата работа. И да си пушиш 1-2 пъти на седмица не е проблемно. Лошото е ако почнеш всеки ден по няколко пъти, и то не че нещо ще ти стане а по скоро ще ти удари джоба :) По много от каквото и да е, не е хубаво.

hopeless06044
02-24-2016, 03:45
Благодаря за коментарите.. честно не очаквах някой да пише.. много се радвам, че ми отговорихте.. чакам още мнения по въпроса ми.. (:

hopeless06044
02-24-2016, 03:46
Благодаря ти! (:

hopeless06044
02-24-2016, 03:48
Радвам се, че сега се опитваш да се пребориш с проблема си. :)

Благодаря ти! (:

hopeless06044
02-24-2016, 03:52
марихуаната товари много мозъка и има разрушително действие върху него а до скоро мозъка ти е бил под пряко въздействие на препарат който товари целия организъм

като приемеш допълнителна отрова дори и в малки количества може тоя смях да ти излезе през носа

дори и нищо да ти няма никога не приемай марихуана

Благодаря за мнението! И мен ме притесняват точно хапчетата.. а попринцип никога в никакви обстоятелства не бих си и помислила за трева.. сега нз просто искам да пробвам.. все пак мерси, че отговори всеки глас е важен за мен! (:

hopeless06044
02-24-2016, 03:58
Ти си идиот ;)

Авторке, опитай не е голямата работа. И да си пушиш 1-2 пъти на седмица не е проблемно. Лошото е ако почнеш всеки ден по няколко пъти, и то не че нещо ще ти стане а по скоро ще ти удари джоба :) По много от каквото и да е, не е хубаво.

Здравей и на теб! Оценянам и твоего мнение само ще те помоля без обидни комфигураций в темата ми, защото аз съм на принципа "Свобода на словото". Га по въпроса. Мерси за отговора мен ме притесняват рисковете от хапчетата. И само искам са опитам. Те мисля да започта с тревата и да стана тревоменче на 17 примерно и да си увредя още повече мозъка, койго сега се опитвам да лекувам. Не искам повече проблеми. Просто искам да опитам 1-2 дръпвания нищо повече.. (:

haritov
02-24-2016, 07:13
Ти си идиот ;)

Авторке, опитай не е голямата работа. И да си пушиш 1-2 пъти на седмица не е проблемно. Лошото е ако почнеш всеки ден по няколко пъти, и то не че нещо ще ти стане а по скоро ще ти удари джоба :) По много от каквото и да е, не е хубаво.

на тебе ти трябва бой няколко пъти дневно

нали знаеш че е и забранена от закона?

не мога да разбера как един цивилизован човек който се има за голямата работа ще се посъветва друг да наруши закона

аде няма да те обиждам обидите не са ефективни при твоята липса на мозък

и авторке марихуана е вредна каквото и да ти говорят

не се заблуждавай с тия дето казват колко полезна хубава и безвредна била това са пълни глупости

да не говорим че се продава от хора които нямат грам морал и може да ти се даде още нещо с тревата

Dwyd96
02-24-2016, 09:08
Хаха препоръчвате и марихуана????
Доказано е че употребата прекомерно количество марихуана понякога води до депресия. Така че не знам колко е препоръчително това за човек, който вече се намира в подобно състояние.

TROLLDADLOLCAKE
02-24-2016, 16:25
Авторке,виж си личното съобщение! :)

hopeless06044
02-24-2016, 21:14
Хаха препоръчвате и марихуана????
Доказано е че употребата прекомерно количество марихуана понякога води до депресия. Така че не знам колко е препоръчително това за човек, който вече се намира в подобно състояние.

Хаха защо да не ми?
Доказано е, че прекомерната употреба на марихуана води до депресия. За теб какво точно значи прекомерно. 1-2 дръпвания за първи и единствен път това ли е прекомерно? Обясни ми ако обичаш? (:

Seattle
02-24-2016, 22:48
на тебе ти трябва бой няколко пъти дневно

нали знаеш че е и забранена от закона?

не мога да разбера как един цивилизован човек който се има за голямата работа ще се посъветва друг да наруши закона

аде няма да те обиждам обидите не са ефективни при твоята липса на мозък

и авторке марихуана е вредна каквото и да ти говорят

не се заблуждавай с тия дето казват колко полезна хубава и безвредна била това са пълни глупости

да не говорим че се продава от хора които нямат грам морал и може да ти се даде още нещо с тревата

Идиот ли казах, извинявай. Имах в предвид голям ИДИОТ!

Знам че тревата е легална където съм аз. За да е легална и ползваща се за медицински цели в различни държави, значи хора доста по умни от теб са установили че е полезна. Ако е толкова вредна колкото я правиш, никой не би я легализирал. Та... чий мозък викаш липсва? Я да ти видим докторското образование?

А тва че се продава друсана трева е съвсем друго.

hopeless06044
02-24-2016, 23:23
Идиот ли казах, извинявай. Имах в предвид голям ИДИОТ!

Знам че тревата е легална където съм аз. За да е легална и ползваща се за медицински цели в различни държави, значи хора доста по умни от теб са установили че е полезна. Ако е толкова вредна колкото я правиш, никой не би я легализирал. Та... чий мозък викаш липсва? Я да ти видим докторското образование?

А тва че се продава друсана трева е съвсем друго.

Ако мислите да се карате и темата ми да пропадне напуснете или спорете на лично съобщение. Аз съм писала тук за съвети и това е Моята тема ако вие искате си направете тема и си я спамете ама не тук. Аз искам мнения и Аргументи, а не безсмислени спорове все пак.. и темата и въпроса ми са.. В ТОВА ПОЛОЖЕНИЕ В КОЕТО СЪМ МОГА ЛИ ДА ОПИТАМ ТРЕВА? НЯКОЙ ПРАВИЛ ЛИ ГО Е ДОСЕГА?

Seattle
02-25-2016, 00:37
Ако мислите да се карате и темата ми да пропадне напуснете или спорете на лично съобщение. Аз съм писала тук за съвети и това е Моята тема ако вие искате си направете тема и си я спамете ама не тук. Аз искам мнения и Аргументи, а не безсмислени спорове все пак.. и темата и въпроса ми са.. В ТОВА ПОЛОЖЕНИЕ В КОЕТО СЪМ МОГА ЛИ ДА ОПИТАМ ТРЕВА? НЯКОЙ ПРАВИЛ ЛИ ГО Е ДОСЕГА?

Повечето изписано в предния ми пост беше за теб. Немога да разбера ти тъпо ли си и ти или просто трол? Нека ти го кажа направо: Хората пушат по няколко пъти дневно и не са умрели, ти от 2 дърпания нищо няма ти стане. Интересно ми е, шишенцето не ти ли помага?

Аз спирам да пиша... Лек ден.

mincheto
02-25-2016, 07:49
http://www.zovzaistina.com/images/HOROSKOP/horoskop-skorpion-sex.png Кой е от тоя отбор:?:

Животно
02-25-2016, 07:53
минке, тва на аватара ти твоят идол ли е хаххахахах

hopeless06044
02-25-2016, 08:41
Повечето изписано в предния ми пост беше за теб. Немога да разбера ти тъпо ли си и ти или просто трол? Нека ти го кажа направо: Хората пушат по няколко пъти дневно и не са умрели, ти от 2 дърпания нищо няма ти стане. Интересно ми е, шишенцето не ти ли помага?

Аз спирам да пиша... Лек ден.

Не не е трол и да пушат ама не са на такива хапчета като мен за това питам за да нямам по-страшни последствия после дали някой го е правил и така.. и да ти кажа за шишенцето на моя организъм не му влиаят антидепресанти доказано е и шишенцето което сега пия ми помага. Ти искаш ли да опиташ след като ме питаш и ти е толкова интересно?

Dwyd96
02-25-2016, 09:59
Хаха защо да не ми?
Доказано е, че прекомерната употреба на марихуана води до депресия. За теб какво точно значи прекомерно. 1-2 дръпвания за първи и единствен път това ли е прекомерно? Обясни ми ако обичаш? (:
Прекомерно количество е на ден по 3-4+ грама..
Но в твоя случай може и 1 цигара да е достатъчна....
Психоактивните ефекти на Дронабинола са различни за всеки човек... Освен "благоприятното" въздействие от напушването, може да се появят и признаци на параноя и страх. За човек с БАР и в състояние на депресия шансовете за това са много по високи, отколкото при хората в "нормално" психическо състояние..
Да не говорим че 50% от тревата в България е бъкана и с други примеси, които могат още повече да усложнят положението...

AngelBelchev
02-25-2016, 10:42
нали знаеш че е и забранена от закона?

не мога да разбера как един цивилизован човек който се има за голямата работа ще се посъветва друг да наруши закона


Към авторката: НЕ НАРУШАВАЙ ЗАКОНА!!!!!!!!! Законите - приемай ги като светиня без никакви пазарлъци и без изобщо да се замисляш и поинтересуваш защо ги има, откога ги има, трябва ли да ги има, и прочее неща, характерни за мислещия човек. Все пак законите идат от съвестни управляващи, които никога при никакви обстоятелства не биха ги нарушили заради лична облага за сметка на данъкоплатеца. Как може дори да си помислиш да ги прекрачваш... и защо още нямаш плакат на народното събрание у вас!?

hopeless06044
02-25-2016, 10:54
Прекомерно количество е на ден по 3-4+ грама..
Но в твоя случай може и 1 цигара да е достатъчна....
Психоактивните ефекти на Дронабинола са различни за всеки човек... Освен "благоприятното" въздействие от напушването, може да се появят и признаци на параноя и страх. За човек с БАР и в състояние на депресия шансовете за това са много по високи, отколкото при хората в "нормално" психическо състояние..
Да не говорим че 50% от тревата в България е бъкана и с други примеси, които могат още повече да усложнят положението...

Така първо няма да е 1 цигара.. поне не за мен.. казах 1-2 дръпвания.. няма да го правя сама.. и да знам че шансовете са много високи и то за мен, но ше е лятото и вече дотогава се надявам всичко да е ток.. и аз лично мисля, че е повече от 50%..

hopeless06044
02-25-2016, 10:57
Към авторката: НЕ НАРУШАВАЙ ЗАКОНА!!!!!!!!! Законите - приемай ги като светиня без никакви пазарлъци и без изобщо да се замисляш и поинтересуваш защо ги има, откога ги има, трябва ли да ги има, и прочее неща, характерни за мислещия човек. Все пак законите идат от съвестни управляващи, които никога при никакви обстоятелства не биха ги нарушили заради лична облага за сметка на данъкоплатеца. Как може дори да си помислиш да ги прекрачваш... и защо още нямаш плакат на народното събрание у вас!?

Точно, заради законите стигнах дотук.. защото имаше закон, който прецака последните 5-6месеца от живота ми. Така, че моля те не ми говори точно на мен за закони и спазване то. Оттолкова спазваме ето докъде я докарах. Вече имам свои закони и начини а народното събрание да си го начука! Без никакво извинение..

AngelBelchev
02-25-2016, 11:17
Така, че моля те не ми говори точно на мен за закони и спазване то.

Уверявам те, че всяка дума ми беше ирония :)

hopeless06044
02-25-2016, 11:48
Уверявам те, че всяка дума ми беше ирония :)

А аз теб, че всяка моя е истина (:

an7raks
02-25-2016, 13:16
Не знам дали си наясно, но всякакъв вид вещества, влияещи на психиката са меко казано непрепоръчителни при хора с психични проблеми. Оставяме настрана споровете за това дали е полезна или вредна в общия случай, но в твоя случай си е руска рулетка. Има реален шанс да си влошиш състоянието.

kuik
02-25-2016, 13:41
Аз съм изпушил доста тревица и да ти кажа не е нищо особено. Като се събираме за party тревата е MUST. С алкохол ще те удари повече, затова не се препоръчва за начинаещи. Ако сте трима човека на една петичка, ефекта е никакъв. :D

Пп.: Та за каква травма или проблем става въпрос?

hopeless06044
02-25-2016, 15:29
Не знам дали си наясно, но всякакъв вид вещества, влияещи на психиката са меко казано непрепоръчителни при хора с психични проблеми. Оставяме настрана споровете за това дали е полезна или вредна в общия случай, но в твоя случай си е руска рулетка. Има реален шанс да си влошиш състоянието.

Знам и точно това ме притеснява. Смисъл имам депресия тежка депресия. Вече говоря с психолог и нещата почват да се пооправят лека по лека и до лятото даже вече трубва да съм го забравила.. но ме притеснява само да не се върне пак депресията и да стане........... иначе отдруга страна уча техники и бих могла да го овладея ако стане нещо предполагам нз.. просто много искам да го опитам. Все пак не са цигари и няма да се пристрастя от 1-2 дръпвания искам само да се посмея и да видя какво е. Това е. (:

hopeless06044
02-25-2016, 15:32
Аз съм изпушил доста тревица и да ти кажа не е нищо особено. Като се събираме за party тревата е MUST. С алкохол ще те удари повече, затова не се препоръчва за начинаещи. Ако сте трима човека на една петичка, ефекта е никакъв. :D

Пп.: Та за каква травма или проблем става въпрос?

Ей мерси.. знам тия неща и все пак ще сме повечко хора няма да го направя сама в никакъв случай и ще има хора готови да ми помогнат ако стане нещо. Притеснява ме само хапчетата които пия да не ползиаят и като си смесят да стана още по-зле след това. Травмата е депресия. Тежка депресия. Искам да се посмея просто и да видя какво е. Това е...

solo_
02-25-2016, 15:39
Оф :D
Кажи от къде си и мога да те науча как се пуши трева...

-Нали знаеш че тревата не е като обикновената цигара ? С тревата можеш да препушеш и да умреш ! :cry:

*Ако се пуши правилно, може да те отнесе в свят на фантазии където мечтите стават реалност, а депресията е нещо което непознаваш

#Първо с точка и после с по-дебела, че да не умреш

an7raks
02-25-2016, 15:47
Знам и точно това ме притеснява. Смисъл имам депресия тежка депресия. Вече говоря с психолог и нещата почват да се пооправят лека по лека и до лятото даже вече трубва да съм го забравила.. но ме притеснява само да не се върне пак депресията и да стане........... иначе отдруга страна уча техники и бих могла да го овладея ако стане нещо предполагам нз.. просто много искам да го опитам. Все пак не са цигари и няма да се пристрастя от 1-2 дръпвания искам само да се посмея и да видя какво е. Това е. (:

Не се занимавай с глупости, според мен.
Намери си по-забавна компания и/или хоби и ще се забавляваш без да си рискуваш здравето.

hopeless06044
02-25-2016, 15:58
Не се занимавай с глупости, според мен.
Намери си по-забавна компания и/или хоби и ще се забавляваш без да си рискуваш здравето.

Работата е че имам компания и хобита ама когато си в това състояние отказваш нещата които харесваш и за това искам просто да опитам. Нищо повече. Само 1-2 дръпвания и това е.. не мисля да пропуша коз. Не ми е в плановете или интересите.. това е..

hopeless06044
02-25-2016, 16:04
Оф :D
Кажи от къде си и мога да те науча как се пуши трева...

-Нали знаеш че тревата не е като обикновената цигара ? С тревата можеш да препушеш и да умреш ! :cry:

*Ако се пуши правилно, може да те отнесе в свят на фантазии където мечтите стават реалност, а депресията е нещо което непознаваш

#Първо с точка и после с по-дебела, че да не умреш

Няма значение от къде съм.
И мерси ама няма нужда да ме учиш..
Знам, че не е като обикновенната цигара.. и не не можеш да умреш от коз се прекарява и можеш да си съсипеш здравето ама не и да умреш ама си пушил прекомерно наведнъж..
Аз не искам да пуша така, че да се вкарам в фантазийте, а само са да се смея и да пробвам простоо... и повярвай ми познавам много добре какво е депресията.. по простата причина че страдам от депресия. Тежка КЛИНИЧНА депресия и бях на Антидрепесанти 4месеца.. за това прибягвам до марихуаната..

LoveInfect
02-25-2016, 16:10
марихуаната товари много мозъка и има разрушително действие върху него а до скоро мозъка ти е бил под пряко въздействие на препарат който товари целия организъм

като приемеш допълнителна отрова дори и в малки количества може тоя смях да ти излезе през носа

дори и нищо да ти няма никога не приемай марихуана

Откъде ти хрумна, че марихуаната е отрова ? Ела да спорим на лично.

LoveInfect
02-25-2016, 16:15
на тебе ти трябва бой няколко пъти дневно

нали знаеш че е и забранена от закона?

не мога да разбера как един цивилизован човек който се има за голямата работа ще се посъветва друг да наруши закона

аде няма да те обиждам обидите не са ефективни при твоята липса на мозък

и авторке марихуана е вредна каквото и да ти говорят

не се заблуждавай с тия дето казват колко полезна хубава и безвредна била това са пълни глупости

да не говорим че се продава от хора които нямат грам морал и може да ти се даде още нещо с тревата

Съгласа съм с теб, че марихуаната може да се даде с още някои неща.
А закона се наглася не за интерес на народа, а за някои големи имена. - тук за интересите на фармацевтичните и петролни компании.

LoveInfect
02-25-2016, 16:24
Авторке, извинявай че спорих в темата, след това видях, че се изнервяш от това. Но тревата наистина може да отключи панически атаки и разстройства, дори вероятността да е много малка, тя при теб е увеличена. На нормалните хора, бих препоръчала, да пробват ако много искат, но ти си по на риск, както казах. Тъй като виждам, че много искаш пробвай на своя си отговорност 2 дръпки, и ако ти стане зле недей повече, ако нищо не ти стане едва ли и друг път ще ти влияе.

kuik
02-25-2016, 16:25
Леле колко му мислиш за двете дръпки трева, не е истина....

Как аз пуших за първи път:
Бях на училище и в някое междучасие излязох и отидох при едни фр на *удобното*, зад *хладното*. Те пушеха нещо и аз не знаех, к'во е и викам "дай да го пробвам" и т'ва беше. Нищо кой знае к'во.

Пп.: Удобното и хладното са места. :D

Indistinct
02-25-2016, 16:37
Не приемайте наркотици, освен ако не искате да завършите в ковчег. И без това има достатъчно други неща, които могат да ви убият.

solo_
02-25-2016, 16:39
Не приемайте наркотици, освен ако не искате да завършите в ковчег. И без това има достатъчно други неща, които могат да ви убият.

Ти си скърбяща и отчаяна душа !!!!
НЕ СЕ ПРАВИ НА ГОТИНА !!!
ЗАЩОТО НЕ СИ !!!
ТЕЖКО ТИ Е !!!
НЕ ВИЖДАШ СМИСЪЛА В ЖИВОТА, СЪЩО КАТО INEWTON !!!

МОГА ДА ТЕ ПРИДРУЖА ДО НЯКОЯ ВИСОКА СКАЛА АКО ИСКАШ ? И ЗАЕДНО ЩЕ СКОЧИМ ПОКАЗВАЙКИ СРЕДЕН ПРЪСТ НА БОГ !!!

Indistinct
02-25-2016, 16:43
Ти си скърбяща душа !!!!

ТЕЖКО ТИ Е !!!


Единствено това е вярно от всичко казано по-горе. ^

kuik
02-25-2016, 16:43
...НЕ ВИЖДАШ СМИСЪЛА В ЖИВОТА, СЪЩО КАТО INEWTON !!!

За всеки смисълът на живота е различен.


МОГА ДА ТЕ ПРИДРУЖА ДО НЯКОЯ ВИСОКА СКАЛА АКО ИСКАШ ? И ЗАЕДНО ЩЕ СКОЧИМ ПОКАЗВАЙКИ СРЕДЕН ПРЪСТ НА БОГ !!!

Пхахаха давай, badass! xD

solo_
02-25-2016, 16:47
Единствено това е вярно от всичко казано по-горе. ^

За кое скърбиш ?

Indistinct
02-25-2016, 16:51
За кое скърбиш ?

Не за кое. За кого.

solo_
02-25-2016, 16:52
Не за кое. За кого.

:D
Аз си мислех че наистина ти е мъка за нещо...

Indistinct
02-25-2016, 16:53
:D
Аз си мислех че наистина ти е мъка за нещо...

И се смееш?

solo_
02-25-2016, 16:53
И се смееш?

Pd o,whf ie i;es

Indistinct
02-25-2016, 16:57
Pd o,whf ie i;es

Добре.

solo_
02-25-2016, 16:59
Добре.

Иначе ей тъй от чисто любопитство...
за кой ?

Indistinct
02-25-2016, 17:02
Иначе ей тъй от чисто любопитство...
за кой ?

Ще си останеш с чистото ти любопитство.

solo_
02-25-2016, 17:03
Ще си останеш с чистото ти любопитство.

_!_

an7raks
02-25-2016, 17:12
Авторке, тревата няма по никакъв начин да ти подобри състоянието. За един кратък момент ще си "на черешата", обаче след като паднеш ще те боли доста и вариантите ти ще са два - или да започнеш редовно да употребяваш, или да се окопаеш още по-дълбоко в дупката, в която си.

Леле колко му мислиш за двете дръпки трева, не е истина....

Как аз пуших за първи път:
Бях на училище и в някое междучасие излязох и отидох при едни фр на *удобното*, зад *хладното*. Те пушеха нещо и аз не знаех, к'во е и викам "дай да го пробвам" и т'ва беше. Нищо кой знае к'во.

Пп.: Удобното и хладното са места. :D

Ти си идиот.

kuik
02-25-2016, 17:31
Нищо не може да те пристрасти, ако не искаш, лол. Нито алкохол, нито цигари, нито трева. За наркотици не съм пробвал и няма да употребявам, затова няма да говоря.

@an7raks надявам се да си пробвал и да знаеш какво е чувството. Ако си се туширал на първата некадърна дръпка, твой проблем. Аз ѝ казвам от личен опит, че няма да се чувства "high as fuck" от първите 2/3 дори 6 дръпки.

an7raks
02-25-2016, 17:42
Пак ти казвам, че си идиот. Да, пробвал съм и нищо не ми е станало, ама не препоръчвам на човек с лабилна психика да го прави. Виждал съм как напълно здраво момче се паникьосва след употреба, представи си какво би било, ако се случи на човек с проблеми.

hopeless06044
02-25-2016, 17:49
Авторке, извинявай че спорих в темата, след това видях, че се изнервяш от това. Но тревата наистина може да отключи панически атаки и разстройства, дори вероятността да е много малка, тя при теб е увеличена. На нормалните хора, бих препоръчала, да пробват ако много искат, но ти си по на риск, както казах. Тъй като виждам, че много искаш пробвай на своя си отговорност 2 дръпки, и ако ти стане зле недей повече, ако нищо не ти стане едва ли и друг път ще ти влияе.

Най-после един положителен и честен отговор, а не морал, критика и учение.. мерси много (: (:

kuik
02-25-2016, 17:49
Точно затова и казвам да си направи сефтето и да и се махне тази мисъл от главата. За две години не съм видял на някой нещо да му е ставало от 1/2 дръпки. Не всеки, който е бил в компанията, е бил безпроблемен. При употреба на трева и алкохол е ставало мазало, но нищо сериозно. Като си пробвал, ти минава мерака и не го мислиш толкова...

LoveInfect
02-25-2016, 17:54
Точно затова и казвам да си направи сефтето и да и се махне тази мисъл от главата. За две години не съм видял на някой нещо да му е ставало от 1/2 дръпки. Не всеки, който е бил в компанията, е бил безпроблемен. При употреба на трева и алкохол е ставало мазало, но нищо сериозно. Като си пробвал, ти минава мерака и не го мислиш толкова...

По принцип е така, ама аз съм виждала човек при който му се отключвали панически атаки.

hopeless06044
02-25-2016, 17:55
Пак ти казвам, че си идиот. Да, пробвал съм и нищо не ми е станало, ама не препоръчвам на човек с лабилна психика да го прави. Виждал съм как напълно здраво момче се паникьосва след употреба, представи си какво би било, ако се случи на човек с проблеми.

Благодаря!

hopeless06044
02-25-2016, 17:56
_!_

Е наспамихте темата сега доволни ли сте???

solo_
02-25-2016, 17:58
Е наспамихте темата сега доволни ли сте???

Прости ми ! :cry:

tori
02-25-2016, 18:20
Струва ми се, че не трябва да пробваш. Аз лично не бих.

hopeless06044
02-25-2016, 18:22
Струва ми се, че не трябва да пробваш. Аз лично не бих.

Всеки има право на мнение и може да го изразява! Благодара за твоето мнение и то е важно за мен!

LoveInfect
02-25-2016, 18:25
Я сподели като решиш какво да правиш :D

solo_
02-25-2016, 18:28
Я сподели като решиш какво да правиш :D

Няма да сме живи тогава

LoveInfect
02-25-2016, 18:36
хаха направо се размаааазах от смях! (clap clap) = irony

hopeless06044
02-25-2016, 18:38
Няма да сме живи тогава

Не се притеснявайте аз ебавки мога да приема...

AmxModx
02-25-2016, 18:39
Не се притеснявайте аз ебавки мога да приема...

solo_ , ВЕДНАГА И СЕ ИЗВИНИ !

hopeless06044
02-25-2016, 18:40
solo_ , ВЕДНАГА И СЕ ИЗВИНИ !

Мне мерси!

solo_
02-25-2016, 20:07
Не се притеснявайте аз ебавки мога да приема...

Нещо свързано с мен ли ?

hopeless06044
02-26-2016, 10:47
Нещо свързано с мен ли ?

Maybe, ама вече няма значение! Заеби..

solo_
02-26-2016, 11:08
Maybe, ама вече няма значение! Заеби..

Аз никога с никого не се ебавам, може да съм казал нещо което да си тълкувал/а погрешно!

hopeless06044
02-26-2016, 20:02
Аз никога с никого не се ебавам, може да съм казал нещо което да си тълкувал/а погрешно!

Не ме ебе много много за това просто заеби!

haritov
02-28-2016, 19:06
Идиот ли казах, извинявай. Имах в предвид голям ИДИОТ!

Знам че тревата е легална където съм аз. За да е легална и ползваща се за медицински цели в различни държави, значи хора доста по умни от теб са установили че е полезна. Ако е толкова вредна колкото я правиш, никой не би я легализирал. Та... чий мозък викаш липсва? Я да ти видим докторското образование?

А тва че се продава друсана трева е съвсем друго.
за тия медицински цели се предписва от лекар и се използва само екстракта от тревата щото както си мислиш че от умни хора е доказано че е полезна също така и от умни хора е доказано че е вредна и е забранена

и да продава се друсана трева което е още по-опасно

и след като знаеш че тревата в България не е легална може да е друсана както ти казваш и може още повече да навреди

си много безотговорен


Към авторката: НЕ НАРУШАВАЙ ЗАКОНА!!!!!!!!! Законите - приемай ги като светиня без никакви пазарлъци и без изобщо да се замисляш и поинтересуваш защо ги има, откога ги има, трябва ли да ги има, и прочее неща, характерни за мислещия човек. Все пак законите идат от съвестни управляващи, които никога при никакви обстоятелства не биха ги нарушили заради лична облага за сметка на данъкоплатеца. Как може дори да си помислиш да ги прекрачваш... и защо още нямаш плакат на народното събрание у вас!?

заради мислене като твоето няма да се оправим

пак казвам марихуана в България е незаконна и е забранена

също така е опасна понеже не е преработена правилно

за повече инфо наказателен кодекс

DoubleDMG
03-08-2016, 17:26
^ не съм съгласен,в холандия се продава направо с глави, както и на други места по света , естествено предписана от лекар. Посъветвай се с лекаря ти и се запознай с резултатите от изследванията колко помага марихуаната в твоя случай,сигурен съм , че имаш лекар,говори с него.

Аз съм пушил сума години по няколко пъти на ден даже... Но почнах да колабирам на ? година и спрях,но при всеки организам е различно. Не е хубаво да се прекалява с тези неща и трябва да се има в предвид , че тази която се продава в България е Х пъти друсана по различни начини.

Не бих ти препоръчал да пушиш ако си сама или с приятелки,а по скоро с родител или близък до семейството човек,след като може да ти доведе паничкиски атаки , уоу. И не гледай к'во е модерно,'щот и тревата е яко ретро както и цигарите и други бол неща..К'вот правят тъпите лапета си е за тях.

haritov
03-08-2016, 17:29
^ не съм съгласен,в холандия се продава направо с глави, както и на други места по света , естествено предписана от лекар. Посъветвай се с лекаря ти и се запознай с резултатите от изследванията колко помага марихуаната в твоя случай,сигурен съм , че имаш лекар,говори с него.

Аз съм пушил сума години по няколко пъти на ден даже... Но почнах да колабирам на ? година и спрях,но при всеки организам е различно. Не е хубаво да се прекалява с тези неща и трябва да се има в предвид , че тази която се продава в България е Х пъти друсана по различни начини.

Не бих ти препоръчал да пушиш ако си сама или с приятелки,а по скоро с родител или близък до семейството човек,след като може да ти доведе паничкиски атаки , уоу. И не гледай к'во е модерно,'щот и тревата е яко ретро както и цигарите и други бол неща..К'вот правят тъпите лапета си е за тях.

колкото и да се съветва с лекар няма да и предпише марихуана гарантирам ти

аз ям уран по 1000 пъти на ден нищо ми няма

DoubleDMG
03-08-2016, 17:33
тя няма да и предпише,ама може да й каже да пробва,знаеш ли?

haritov
03-08-2016, 17:45
тя няма да и предпише,ама може да й каже да пробва,знаеш ли?

лекаря не бива да вреди на пациентите си

inewton
03-08-2016, 17:56
лекаря не бива да вреди на пациентите си

В някои случаи това е последна надежда. Каква вреда!?

haritov
03-08-2016, 18:43
В някои случаи това е последна надежда. Каква вреда!?

в този случай да има умиращ който изпитва ужасни болки?