PDA

View Full Version : Какво да правя?



kiko999
02-24-2016, 15:27
Здравейте,Преди 1 месец се случи нещо доста смотано.
Стояхме си на пейките пред даскало с 2 ма авера.И си говорихме за няква песен и се хилихме,докато я слушахме минаха 2 ма покрай нас и изведнъж единия вика-кво каза кво каза,аз му викам нищо смеем се на една песен,махна се след 5 секунди пак се връща вика кво каза, аз станах му викам не говорим за теб.Махна се, ние влезнахме в даскало да цъкаме футбол,и оня след 5 мин идва със няква банда 15 човека,и почва да говори"кво ша кажеш сега ааааа?"Така 1 минута - 2.
Махна се седнаха на пейките до даскало и след 1 мин се връща и вика базик си правя нищо няма да ти направа.Цъкахме баскетбол и някъв от бандата идва и ми скача в гръб,удари ме 1 път в рамото,1 приятел го разтърва(нищо не ми направи).
Ние се махнахме и оня бил разправял,че ми е чупил главата....
Както и да е аз не ударих нито един от тях щот знаех,че ще налетят другите.
Ние винаги там ходим в това даскало цъкаме,та винаги се оглеждам за тия и се чудя кво ли ще стане като ги видя.Постояно мисля за това................!!!!!!Не знам как да си го разкарам от ума.

TROLLDADLOLCAKE
02-29-2016, 02:16
Набарай го тоя сам и му направи скулите кръводарители,пък нека после дойде ако ще и с генерала на армията..

filmimilmi
03-01-2016, 08:34
Сам или с приятеля ти, нищо не може да направите срещу 15 бабаити с тарторче комплексар, които току що са гледали Green street hooligans и вече се смятат за безсмъртни. Стой надалеч да не патиш. Площадки за ритане колкото искаш...

baby_baby
03-01-2016, 13:21
Не се разправяй с глупости да се биеш и такива просто го питай какъв му е проблема

persil
03-02-2016, 07:55
А ти мислиш ли, че такива псевдо биячи wannabe мутрички имат логичен отговор на въпроса какъв им е проблема? Те нямат проблем, искат просто да се заяждат и да се бият, не се спират докато не намерят някой, който ще ги постави на мястото им и после ще ги лежи в затвора ;)

mincheto
03-02-2016, 12:00
Ми кво да направиш,...земи 15-20 яки момчета с теб скрий по един зад всеки ъгъл и ония като се върне само дай знак да се покажат,гледай всеки от вас да носи по една бухалка или желязна тръба да им строшите празните кратуни.... :D

mincheto
03-02-2016, 12:02
какъв им е проблема?

Проблема им е,че са се предрусали с анфетамини и искат да си изкарат някъде агресията...

TROLLDADLOLCAKE
03-11-2016, 15:42
АНФЕТАМИНИ


Минке,Минке...

TROLLDADLOLCAKE
03-11-2016, 15:43
Ми кво да направиш,...земи 15-20 яки момчета с теб скрий по един зад всеки ъгъл и ония като се върне само дай знак да се покажат,гледай всеки от вас да носи по една бухалка или желязна тръба да им строшите празните кратуни.... :D

София да не ти е Бронкс?